Horoskop tygodniowy: 29.02.-06.03.2016

Czy to będzie dobry tydzień?

Horoskop tygodniowy: 29.02.-06.03.2016

BARAN

MIŁOŚĆ
Na początku tygodnia możesz doświadczyć wielu sporów ze swoim partnerem. Nie warto słuchać rad przyjaciół w zakresie miłości, bo podpowiedzi będą błędne, co może spowodować zakończenie wielu związków.
FINANSE
Ingerencja osoby z Twojego otoczenia pomoże Ci w pewnym przedsięwzięciu, które stało się uciążliwe. Będziesz w jak najlepszej formie podczas ostatecznego zamknięcia rozdziału z przeszłości. Pozwól sobie na wydatki związane z urodą.
ZDROWIE
Pojawić się też mogą drobne problemy zdrowotne. Szczególnie na tle nerwowym.

BYK
MIŁOŚĆ
Wiele osób spod tego znaku może spodziewać się świeżego związku, nowych znajomości, które nie tylko będą romansami, ale mogą przerodzić się w poważne związki. Samotne osoby mają szansę na poważne związki.
FINANSE
W tym tygodniu raczej nie podejmuj żadnych nowych wyzwań. Może okazać się, że poczujesz niepokój i gorycz. To rozczarowanie życiem i światem wynikać może z niezbyt precyzyjnych planów. Zachowaj umiar w wydawaniu!
ZDROWIEMożliwe, że będą Cię dręczyć problemy zdrowotne, szczególnie związane z krwią, ciśnieniem, sercem.

BLIŹNIĘTA
MIŁOŚĆ
Samotne Bliźniaki nie będą narzekać na powodzenie, jednak nie do końca będziesz chciała wejść w związek, bardziej interesować Cię będzie luźna relacja. Bliźniaki w związkach nie będą zbytnio rozmowne i czułe, nie liczcie jednak na to, iż druga połówka weźmie sprawy w swoje ręce.
FINANSE
Tydzień korzystny dla podróży i kontaktów z obcokrajowcami. Stosunki z otoczeniem zawodowym staną się bardziej przyjazne i łatwiejsze. Wzajemna współpraca przyniesie korzyści. Rozwijaj swoje zainteresowania, dbaj o swoje pasje i oszczędności.
ZDROWIE
Unikaj stresu, gdyż będzie on główną przyczyną problemów zdrowotnych.

RAK

MIŁOŚĆ
Jeśli Twoje serce nie bije tak mocno jak dawniej, albo jeśli myślałeś już o zerwaniu, to nie prowadź dalej tej gry. Wycofaj się z klasą. W Twoim otoczeniu jest niejedna osoba, która tylko na to czeka.
FINANSE
Tydzień raczej nudny i leniwy. Pod koniec ogranicz ambicje i nie bierz na siebie żadnych dodatkowych obowiązków, inaczej na weekend utniesz w papierach. Zamiast wypoczywać z bliskimi, będziesz pracować.
ZDROWIE
Warto odwiedzać swojego lekarza regularnie, bo mogą być nieoczekiwane problemy zdrowotne.


Zobaczcie także: Mężczyźni nie znoszą tego w kobietach!

LEW

MIŁOŚĆ
W uczuciach będziesz pewna siebie, ale też troszkę bierna, aczkolwiek będzie Ci schlebiać, że ktoś się Tobą interesuje i to z pewnością podbuduje Twoje ego. Jesteś w związku? Będzie wiele namiętności, pasji i zaangażowania. Pamiętaj, że druga osoba potrzebuje trochę innych rzeczy niż Ty.
FINANSE
Możliwe, że znowu nawiążesz korzystną współpracę z osobą lub firmą, znaną w przeszłości. Istnieje też możliwość odzyskania pieniędzy ze starych, wydawałoby się, źle trafionych inwestycji. Dbaj o zwrot należnej Ci kasy.
ZDROWIE
To dobry czas na rozpoczęcie odchudzania. Zadbaj o zbilansowaną dietę.

PANNA

MIŁOŚĆ
Nadwrażliwość i zbyt wysokie wymagania, zwłaszcza wobec ukochanej osoby, staną się w tym tygodniu powodem do niepotrzebnych konfliktów. Tylko dzięki dobrej woli partnera nie dojdzie do poważnej kłótni.
FINANSE
W pracy stabilnie, wykażecie się rozwagą i spokojem, współpracownicy będą Was uważać za autorytet, a szef będzie chwalił za obowiązkowość. W finansach czeka planowanie i kombinowanie, co zrobić, żeby na wszystko starczyło.
ZDROWIE
Możesz nie mieć energii, będziesz narzekać na złe samopoczucie.

Zobaczcie także: Sposoby na udaną pobudkę

WAGA

MIŁOŚĆ
W tym tygodniu mogą zaistnieć pewne nieporozumienia z bliskimi, ale nie będą one na tyle poważne, by doszło do diametralnych, negatywnych zmian. Nie masz nikogo? Daj się wyciągnąć znajomym z domu. Szansa na ciekawe znajomości.
FINANSE
Zaczną spadać na Ciebie coraz bardziej odpowiedzialne obowiązki, w dodatku wszystko do zrobienia na wczoraj. Zdziwisz się, jak dobrze sobie poradzisz. Nie unikniesz większych wydatków, ale tylko tych, których odkładać dłużej już się nie da.
ZDROWIE
W zdrowiu warto zwrócić uwagę na problemy z kośćmi!

SKORPION

MIŁOŚĆ
Skorpiony z uwodzicielską mocą będą mieć sporo okazji do podbojów oraz coraz więcej satysfakcji z luźnego związku, który z fazy ostrego zauroczenia przechodzi w równie emocjonującą małą stabilizację.
FINANSE
Otrzymasz pozytywny oddźwięk niedawno rozpoczętych przedsięwzięć. Czujesz się na siłach, aby stawić czoła przeszkodom. Realizacja projektów będzie stanowić priorytet na kolejne tygodnie. Finansowo bez zmian.
ZDROWIE
Unikaj pracoholizmu, daj sobie czas na odpoczynek.

STRZELEC

MIŁOŚĆ
Jesteś w związku? Będzie wiele nieporozumień, dlatego warto walczyć o kompromis i nie zostawiać problemów na później. W weekend w uczuciach wyjaśniająca rozmowa. Może jakaś relacja zupełnie zmieni swoje oblicze.
FINANSE
Powinieneś poważniej podejść do swoich spraw zawodowych i pomyśleć o dalszej karierze. Tkwienie w pozycji samouwielbienia na dłuższą metę nie ma racji bytu. Rozwijaj swoje pomysły i talenty. Będzie z tego kasa.
ZDROWIE
Opanujesz nerwy, wyciszysz się. Korzystaj ze spacerów.

Zobaczcie także: Co zrobić, żeby rozstanie mniej bolało?

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ
Spokojną, dojrzałą miłość trzeba pielęgnować, niekoniecznie w szlafroku i kapciach. Zanim partner się poskarży, że czuje się w Waszym gniazdku jak solidna, dębowa szafa bądź inny duży mebel, puść do niego oko, poflirtuj.
FINANSE
Twoje wysiłki w pracy staną się bardziej wymierne. Nowe obowiązki i zadania nie będą żadnym problemem. Pojawi się możliwość awansu, a co za tym idzie, także większych zarobków. W weekend sprecyzuj wydatki na nadchodzący czas, tak byś nie musiał korzystać z karty kredytowej.
ZDROWIE
Zdrowie będzie Ci dopisywać zarówno emocjonalne, jak i fizyczne.

WODNIK

MIŁOŚĆ
Aura tygodnia zapowiada dobrą atmosferę w sprawach osobistych. Będziesz przyciągać uwagę innych, co spowoduje, że życie uczuciowe będzie pełne wzniesień emocjonalnych, znalezienia miłości, nawiązania raz jeszcze cudnych kontaktów z partnerem.
FINANSE
W pracy dosyć ciężko, możesz dostać sporo obowiązków, z którymi będzie trudno zdążyć na czas. Niestety szef nie będzie widział w tym problemu. Masz własną firmę? To dobry czas na biznes i pomnażanie pieniędzy.
ZDROWIE
Odczujesz wzrost energii i kreatywności! W żadnym razie nie warto się teraz popisywać swoją fizyczną sprawnością, ani nadzwyczajnym refleksem.

Zobaczcie także: 6 stereotypów na temat psychoterapii

RYBY

MIŁOŚĆ
W uczuciach szansa, żeby poczuć nadchodzącą wiosnę, dla samotnych nowe znajomości, które mogą utrzymać się dłużej niż jedna randka. Jesteś w związku? Będziesz lojalny i oddany i na to samo możesz liczyć od swojej drugiej połówki.
FINANSE
Dużo spraw do załatwienia, dużo obowiązków do wykonania na już, może nie być czasu na to, aby odsapnąć. W firmie pojawi się nerwowa atmosfera. W finansach zdecydowana poprawa, wpadną jakieś dodatkowe pieniążki.
ZDROWIE
Lepiej jednak załóż czapkę, unikniesz kataru i zapalenia zatok.

Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 zł z VAT)

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także: Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 28.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×