Horoskop tygodniowy do 06.08.

Co wydarzy się w tym tygodniu? Sprawdź!

horoskopgrudziengranat.jpg

BARAN

Praca: w tym tygodniu część z Was wyjedzie na urlop, a część będzie musiała zająć się pracą. Skorzystaj z sezonu urlopowego i pokaż się z jak najlepszej strony. Istnieje realna możliwość awansu. 


Finanse: ani teraz, ani w najbliższym czasie nie ma możliwości poprawy materialnej. Możliwa jest dodatkowe zatrudnienie, tylko tak może nastąpić poprawa finansowa. Będzie to jednak w późniejszym czasie. 


Zdrowie: do lekarza nie pójdziesz. Nie masz czasu, a w dodatku nie chce Ci się. Zacznij się w miarę zdrowo odżywiać, zrezygnuj z używek i postaraj się spać jak najdłużej. Pamiętaj również o gimnastyce, wodzie mineralnej i herbatach ziołowych.


Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 6, 24, 37, 45.

Ważne dni to 31 lipca, 1, 2 sierpnia 2017 roku.


BYK

Praca: zapowiada się w tym tygodniu piękna pogoda, a Ty musisz pracować, ktoś musi. Postaraj się swój żal zmienić w sukces. Jest mało osób pracujących w firmie, większość jest na urlopie. Możesz się więc wykazać i pokazać z jak najlepszej strony. 


Finanse: otrzymasz normalne wynagrodzenie, nie możesz na razie liczyć na żadną poprawę. Jeśli chcesz poprawy, poszukaj sobie dodatkowej pracy, wtedy będziesz miała dodatkowe pieniądze. Na razie jeszcze nie masz powodów do obaw. 


Zdrowie: powinnaś zacząć dbać o siebie. Zaczynają się różnego rodzaju drobne, ale dokuczliwe dolegliwości. Powinnaś jednak zasięgnąć porady lekarza, pomyśl również o zastosowaniu ziół i o medycynie naturalnej. 


Twoje szczęśliwe numery to 10, 13, 14, 22, 38, 49.

Ważne dni to 3, 4, 5 sierpnia 2017 roku. 

BLIŹNIĘTA

Praca: źle się czujesz, ale na zwolnienie nie możesz iść ze względu na brak rąk do pracy. Teraz byłoby to niemożliwe. Poza tym właśnie teraz masz możliwości pokazania się w firmie z pozytywnej strony. Wykorzystaj ten czas dla siebie. 


Finanse: mimo że nareszcie jesteś doceniana, to jednak nie idzie to w parze z sukcesem finansowym. Na to powinnaś jeszcze zaczekać, sukces przyjdzie sam w najmniej oczekiwanym czasie. Warto będzie zaczekać, przejdzie on Wasze oczekiwania. 


Zdrowie: masz silną nerwicę. Nieleczona ma szansę zmienić się w poważną dolegliwość. Pamiętaj o ziołach: ziołowe leki Bonifratrów, jeżeli je będziesz przyjmować regularnie, pomogą Ci. Ogranicz używki: kawa, herbata, papierosy, alkohol – zadbaj o siebie. 


Twoje szczęśliwe numery to  11, 12, 17, 25, 39, 41.

Ważne dni to 4, 5, 6 sierpnia 2017 roku.


RAK

Praca: lubisz pracować, lubisz taką pracę, kiedy nie masz przestoju i możesz sobie wszystko zaplanować. Korzystaj z okazji, pomyśl o sobie. Nareszcie możesz zostać oceniona i doceniona właściwie i zgodnie ze swoim wkładem pracy. 


Finanse: jak na razie to nic się nie zmieni. Twoje finanse nie wzrosną, ale również nie pogorszą się. Trudno, musisz się z tym pogodzić i jeszcze trochę zaczekać na obiecaną poprawę. 


Zdrowie: ile można wyjaśniać i namawiać do zmiany trybu życia? Powinnaś zmienić nawyki żywieniowe, pić wodę mineralną i herbaty ziołowe. Odrobina gimnastyki również Ci nie zaszkodzi, przypomnij sobie o rowerze i pływaniu. 


Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 13, 35, 39, 40.

Ważne dni to 1, 3, 4 sierpnia 2017 roku.

LEW

Praca: masz odpowiedzialne stanowisko, nie możesz sobie pozwolić na urlop. Powinnaś jednak pomyśleć o odpoczynku, długo tak nie pociągniesz. Jesteś pracoholikiem, ale mimo wszystko powinnaś się opanować. Możesz przypłacić nadmierne zaangażowanie poważnymi problemami zdrowotnymi. 


Finanse: masz dobrą sytuację finansową. Twoja stabilizacja materialna jest na przyzwoitym średnim poziomie. Miej świadomość, że gorzej nie będzie i nie musisz tak bardzo się męczyć. 


Zdrowie: stres i nerwica są wynikiem przepracowania. Za dużo wzięłaś obowiązków, dajesz sobie radę, ale jakim kosztem? Możesz przypłacić to wylewem, udarem, zawałem lub depresją. 


Twoje szczęśliwe numery to 22, 35, 37, 39, 41, 48.

Ważne dni to 3, 4, 6 sierpnia 2017 roku.


PANNA

Praca: masz problemy, okazało się, że zaplanowany urlop nie dojdzie do skutku. Koleżanka poszła na zwolnienie i niestety, ale Twój urlop musi zostać przesunięty. Następnym razem też idź na zwolnienie, odpocznij i zregeneruj się. 


Finanse: są na niezłym poziomie ale na nic więcej nie możesz liczyć. Postaraj się, aby Twoje pieniądze zaczęły na siebie zarabiać, pomyśl o inwestycjach. 


Zdrowie: niepotrzebnie się denerwujesz. To źle wpływa na Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Postaraj się również w miarę możliwości zmienić swoje przyzwyczajenia i nawyki. 


Twoje szczęśliwe numery to 10, 13, 16, 21, 38, 42.

Ważne dni to 31 lipca, 2, 4 sierpnia 2017 roku.

WAGA

Praca: w tym tygodnie czekają na Ciebie nowe wyzwania. Dwa bardzo ważne spotkania biznesowe i szkolenie weekendowe połączone z wyjazdem. Oczywiście weźmiesz w nim udział, to poprawi Twój wizerunek w firmie, może nawet dostaniesz podwyżkę. 


Finanse: nie powinnaś narzekać, zwolnienie Ci nie zagraża, bankructwo również. Możesz zaangażować się w inwestycje, ryzyko praktycznie żadne. 


Zdrowie: bardzo angażujesz się zawodowo. Wpływ pracy na Twoje życie jest zbyt duży. Prawie nie masz życia osobistego, a to powoduje frustracje. Podaruj sobie trochę wolnego czasu, inaczej się wykończysz. Musisz tylko porządnie wypocząć. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 7, 14, 25, 36.

Ważne dni to 2, 3, 6 sierpnia 2017 roku. 


SKORPION

Praca: trochę ostatnio przesadziłaś. Zwolnienie to nie katastrofa. Ten tydzień okaże się nieciekawy zawodowo. Dostaniesz wypowiedzenie, na razie pracować jeszcze będziesz. Dostaniesz odprawę, a w międzyczasie propozycję nowej pracy. Nie będzie tak źle, jak myślisz. 


Finanse: jesteś teraz pod kreską, powinnaś zacząć oszczędzać. Zaczęła się sytuacja podbramkowa i jeszcze potrwa jakiś czas. Lepiej kontroluj swoje wydatki. 


Zdrowie: właściwie nic Ci nie dolega. Normalne dolegliwości adekwatne do wieku. Postaraj się w miarę zdrowo odżywiać, trochę ruchu też Ci nie zaszkodzi, jedz więcej owoców sezonowych. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 4, 5, 19, 36, 42.

Ważne dni to 31 lipca, 1, 5 sierpnia 2017 roku.

STRZELEC

Praca: w połowie tygodnia dostaniesz konkretną propozycję zmiany pracy, Propozycja ciekawa, połączona z awansem i podwyżką. Jak się szef dowie,  zaproponuje to samo. Będziesz musiała sama wybrać, co dalej. 


Finanse: na razie lepiej będzie, jak ograniczysz wydatki. Bądź po prostu ostrożna, życie może spłatać finansowego figla. Ostrożność jeszcze nikomu nie zaszkodziła. 


Zdrowie: czeka Cię niegroźny zabieg, nie ma żadnego powodu do obaw. Szybko wrócisz do domu, kilka dni zwolnienia i powrócisz do pracy.


Twoje szczęśliwe numery to 7, 8, 22, 37, 40, 45.

Ważne dni to 3, 5, 6 sierpnia 2017 roku. 


KOZIOROŻEC

Praca: jak na razie szukanie pracy Ci nie wychodzi, każda rozmowa kończy się niczym. Nie trać nadziei, w ciągu dwóch miesięcy dostaniesz dobrą pracę na czas nieokreślony. Nareszcie poczujesz się jak człowiek, choć płaca będzie minimalna. 


Finanse: nie masz już żadnych oszczędności i sporo długów. W tym tygodniu dopiero zaczniesz nowy etap życia. To będzie również początek Twojej niezależności finansowej. 


Zdrowie: oprócz normalnych dolegliwości nic Ci nie dolega. Powinnaś tylko dbać o siebie, należy zmienić nawyki żywieniowe i ograniczyć używki. Odrobina gimnastyki też Ci się przyda, może być również jazda na rowerze lub pływanie. Długi spacer z psem jest równoznaczny. 


Twoje szczęśliwe numery to 24, 28, 36, 39, 41, 48.

Ważne dni to 2, 3, 4 sierpnia 2017 roku. 

WODNIK

Praca: własna działalność najbardziej Ci odpowiada i radzisz sobie w tym zdecydowanie najlepiej. W tym tygodniu podpiszesz dwie poważne umowy. Współpraca zdecydowanie dobrze wpłynie na Twoje finanse i wizerunek. 


Finanse: zależą przede wszystkim od Ciebie, a w najbliższym czasie zdecydowanie się poprawią, To co osiągnęłaś, to zaledwie preludium przed tym, co jeszcze osiągniesz. Twoje zaangażowanie przynosi efekty. 


Zdrowie: ciężką pracę możesz okupić załamaniem nerwowym, uważaj na siebie. Poszukaj pomocy u psychoterapeuty. Rozmowa z obcą osobą zdecydowanie może wyprostować Twoje życie. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 14, 20, 29, 31, 39.

Ważne dni to 2, 4, 6 sierpnia 2017 roku.


RYBY

Praca: ten tydzień będzie dla Ciebie wyzwaniem zawodowym. Zostaniesz wysłana na kilkudniowe szkolenie, które dodatnio wpłynie na Twoją karierę zawodową. Poza tym szkolenie będzie na wyjeździe w miejscowości uzdrowiskowej. Warto. 


Finanse: nic się nie zmieni, po prostu na wyjeździe większość wydatków ponosi firma i na dobrą sprawę nic nie musisz wydawać. 


Zdrowie: nie narzekasz na dolegliwości, na to będziesz miała czas w wieku dojrzałym. Teraz tylko zadbaj o siebie, zmień dietę, jedz dużo owoców, pij mleko. Więcej ruchu też Ci nie zaszkodzi. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 8, 11, 28, 39, 43.

Ważne dni to 4, 5, 6 sierpnia 2017 roku.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl 

zdjęcie: iStock  

Zobacz też:Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Wtorek 01.08.2017 (aktualizacja: 2017-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×