Horoskop tygodniowy od 01.05. do 07.05.

Co się wydarzy w pierwszy tydzień maja? Sprawdź!

horoskopgrudziengranat.jpg

BARAN

Praca: w pracy zacznij myśleć przede wszystkim o sobie i swojej karierze. Zawodowo ten tydzień będzie martwy, będziesz miała czas na przygotowanie strategii. Popracuj nad pewnością siebie, przyda się. 


Finanse: przed Tobą spodziewane, aczkolwiek nie tak duże wydatki. Nic nie zaoszczędzisz, nawet się nie staraj. Możliwe dodatkowe pieniądze – zwrot długu. 


Zdrowie: nie odkładaj niczego na ostatnią chwilę. Postaraj się zmienić swoje przyzwyczajenia jedzeniowe. Odrobina gimnastyki też Ci nie zaszkodzi. 


Twoje szczęśliwe numery to 14, 19, 21, 37, 43, 48.

Ważne dni to 1, 2, 3 maja 2017 roku. 


BYK

Praca: leniwy początek tygodnia tak samo jak i cały tydzień. Wszyscy praktycznie sobie odpuścili pierwszy tydzień maja. O pracy jednak nie można zapomnieć i należy przygotować strategię na następny tydzień. Trzeba wykorzystać wolny czas. 


Finanse: spodziewaj się nieco większych wydatków niż planowałaś. Nie nadszarpną zbytnio Twoich oszczędności, ale niczego dodatkowego nie powinnaś się spodziewać. 


Zdrowie: wolny czas nie zwalnia Cię od dbania o siebie. Zacznij od odrobiny gimnastyki, przypomnij sobie o wodzie mineralnej i sokach owocowych. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 9, 16, 23, 36.

Ważne dni to . 4, 5, 6 maja 2017 roku.

BLIŹNIĘTA

Praca: wolne dni trochę Cię rozleniwią. Na małe lenistwo możesz sobie pozwolić maksymalnie przez dwa dni. Później zaczniesz sobie planować, co zrobisz w poszczególne dni.


Finanse: niestety, wolne dni niosą ze sobą zagrożenie sporych wydatków. Trudno, tyle skomasowanych wolnych dni zdarza się rzadko. Finansowo jest to niekorzystne, ale odbijesz to sobie później. 


Zdrowie: pomimo wolnych dni, dolegliwości nie znikną. Trzeba przez cały czas dbać o siebie. Ważny jest spokojny sen, odrobina gimnastyki i odpowiednie odżywianie.


Twoje szczęśliwe numery to 4, 8, 13, 17, 28, 34.

Ważne dni to 5, 6, 7 maja 2017 roku. 


RAK

Praca: wolny czas powinnaś przeznaczyć na nadrobienie drobnych zaległości. Większość pracy możesz wykonać w domu. Jesteś pracoholiczką, więc takie spędzenie wolnego czasu bardzo Ci odpowiada, dodatkowo lubisz swoją pracę. 


Finanse: nie będziesz szalała w te wolne dni, wydasz tyle, ile potrzeba. Sporo zaoszczędzisz, nigdzie nie wyjeżdżając. Zresztą nawet nie lubisz ruszać się z domu. 


Zdrowie: dbanie o siebie w domu jest dużo łatwiejsze. Nie przejadaj się i dużo spaceruj. 


Twoje szczęśliwe numery to 22, 31, 34, 38, 42, 46.

Ważne dni to 1, 4, 6 maja 2017 roku.

LEW

Praca: dużo wolnego to raj dla leniwego Lwa. To jednak pozory. Wszyscy myślą, że są one bardzo leniwe, a tak naprawdę to są tytani pracy. Odpoczywają, kiedy jest czas ku temu. 


Finanse: lenistwo oznacza brak wydatków, a wydawać to Ty nie lubisz. Owszem, wydajesz, ale na rzeczy potrzebne. Raz się zatrułaś jedzeniem z grilla i teraz trzymasz się od tego z daleka. Poza tym dzięki inwestycjom, Twoje pieniądze zarabiają na Ciebie nawet kiedy odpoczywasz. 


Zdrowie: na swoim zdrowiu nie oszczędzasz, wolisz wydać więcej niż chorować. Pamiętaj również o wodzie mineralnej, herbacie ziołowej i sokach owocowo-warzywnych. Zastosuj również odpowiednią dietę. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 5, 9, 11, 20, 37.

Ważne dni to 3, 4, 7 maja 2017 roku.


PANNA

Praca: dla Panien wolne dni to czas stracony. One są zwykle pracoholiczkami i są oddane swojej pracy. Te, które mogą, wezmą pracę do domu i w spokoju postarają się wszystko nadgonić. 


Finanse: na szczęście nie wydasz za dużo pieniędzy i nie będziesz miała powodów do zmartwienia. Szybko nadrobisz niewielkie straty, a dodatkowo wpadnie Ci trochę pieniędzy z wygranej. 


Zdrowie: bez względu na wolne dni, problemy zdrowotne nie miną. Problemy żołądkowe są i będą. Musisz ograniczyć potrawy smażone i duszone, ograniczyć się tylko do potraw gotowanych. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 13, 28, 36, 42.

Ważne dni to 1, 2, 6 maja 2017 roku.

WAGA

Praca: wolne dni spędzisz z rodziną na działce. Chętnie byś z tego zrezygnowała, chciałabyś biernie odpocząć albo spokojnie, bez pośpiechu popracować. Nic z tego, do pracy wrócisz pod koniec tygodnia. 


Finanse: wolne dni oznaczają wydatki. Bez obaw, aż tak duże nie będą. Pod koniec tygodnia znaczący przypływ gotówki. Nie martw się, aż tak źle nie będzie. 


Zdrowie: nie jedz surowych owoców i warzyw, surowizna Ci szkodzi. Sprawdź swój stan zdrowia, odwiedź irydologa. Zdecyduj się na alternatywną medycynę naturalną. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 18, 23, 37, 43.

Ważne dni to 1, 3, 5 maja 2017 roku.


SKORPION

Praca: masz taką pracę, że pracujesz nawet w wolne dni. Wcale tego żałujesz, lubisz swoją pracę, czujesz się w niej doceniana. Poza tym lubisz też pieniądze, które zarabiasz. 


Finanse: praca w wolne dni pozwoli Ci zarobić większe pieniądze. Zarabianie sprawia Ci przyjemność, nie wydajesz pieniędzy, aby je wydać. Lubisz oszczędzać i inwestować. 


Zdrowie: nie masz czasu na leczenie, ale też właściwie nie masz poważnych problemów zdrowotnych. Są takie jak u większości ludzi. Największe problemy masz z układem krążenia. 


Twoje szczęśliwe numery to 7, 8, 14, 35, 41, 47.

Ważne dni to 2, 4, 8 maja 2017 roku. 

STRZELEC

Praca: część z Was również pracuje w wolne dni. Pozostałe zdecydują się na wypoczynek, niektóre czynny. Praktycznie do pracy większość z Was wróci dopiero w przyszłym tygodniu. 


Finanse: nie powinnaś się martwić o stan swojego konta. Przychodów co prawda nie będzie, ale strat również nie. Pomyśl o inwestowaniu, pieniądze powinny pracować na siebie. 


Zdrowie: masz trochę dolegliwości, ale nie powinnaś się tym martwić. Zadbaj jednak o zęby i kręgosłup. Pamiętaj, odrobina gimnastyki też Ci nie zaszkodzi. 


Twoje szczęśliwe numery to 16, 20, 21, 38, 44, 45.

Ważne dni to 3, 6, 7 maja 2017 roku. 


KOZIOROŻEC

Praca: powinnaś w te wolne dni nadrobić zaległości. Możesz to zrobić w domu, leży to w Twoim interesie. Zyska tylko na tym Twoja pozycja zawodowa. 


Finanse: masz pomysł na zarobienie większych pieniędzy? Wykorzystaj go, nie będziesz żałowała. Pomyśl o inwestowaniu w nieruchomości. 


Zdrowie: jak na razie czujesz się dobrze. Wiecznie tak nie będzie, zadbaj o kręgosłup, zęby i krążenie. Nie zapomnij również o dodatkach typu: woda mineralna, herbaty ziołowe, soki owocowe. 


Twoje szczęśliwe numery to 11, 12, 18, 21, 37, 47.

Ważne dni to 4, 6, 7 maja 2017 roku. 

WODNIK

Praca: dzięki wolnym dniom zastanowisz się nad strategią zawodową. Wrócisz do pracy wypoczęta, zadowolona i chętna zmianom. W końcu tygodnia otrzymasz ciekawą propozycję. Przyjmij ją. 


Finanse: dodatkowa praca przyniesie dodatkowe pieniądze. Będziesz zadowolona, zwłaszcza że możesz ją wykonać zdalnie. Przyda się dodatkowy zastrzyk pieniędzy.


Zdrowie: nie powinnaś się specjalnie martwić stanem swojego zdrowia. Twoje dolegliwości są standardowe i nie zagrażają Twojemu życiu. Nie zapomnij jednak o odpowiedniej profilaktyce. 


Twoje szczęśliwe numery to 22, 25, 33, 36, 41, 47.

Ważne dni to 1, 4, 6 maja 2017 roku. 


RYBY

Praca: praca sprawia Ci przyjemność. Niechętnie korzystasz z wolnych dni. Więcej napracujesz się w domu czy na działce. Po wolnych dniach czujesz się bardziej zmęczona. 


Finanse: dodatkowy zastrzyk pieniężny znacznie poprawi Twoje samopoczucie. Będzie to jednak miało miejsce dopiero pod koniec tygodnia. Pozwoli jednak na bezpieczeństwo finansowe. 


Zdrowie: największym Twoim problemem są zęby. Zadbaj o nie, nowe już nie odrosną. Te trzecie będą już sztuczne. 


Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 10, 20, 31, 47.

Ważne dni to 2, 3, 7 maja 2017 roku.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też:Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Wtorek 02.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×