Horoskop tygodniowy od 03.04. do 09.04.

Co wydarzy się w tym tygodniu? Sprawdź!

horoskoplandagrafikaweekendowymainmain.jpg

BARAN

Praca: możesz szykować się na lekką poprawę. Ten tydzień niesie nowe wyzwania, dwa spotkania biznesowe, zaproponowany zostanie kilkudniowy zagraniczny wyjazd służbowy. Będzie to z korzyścią dla Ciebie, przed Tobą awans i podwyżka.


Finanse: czasem trudno się pogodzić z brakiem funduszy na przyjemności, ale to tylko przez krótki okres. Poprawią się w najbliższym czasie. Powinnaś liczyć na niezły zastrzyk gotówki. 


Zdrowie: nic właściwie Ci nie dolega, ale to tylko pozory. Masz problemy z kręgosłupem, zębami i układem krążenia. Zadbaj więc o siebie, to się po prostu opłaci. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 6, 11, 19, 23, 29.

Ważne dni to 3, 4, 5 kwietnia 2017 roku.

BYK

Praca: firmie przyda się reorganizacja. Zwolnień nie będzie, ale zmiany w zarządzaniu są konieczne. Zostaniesz wybrana jako jedna z niewielu osób, które będą je wprowadzały. Będzie ciężko, ale za to przed Tobą awans i odpowiednie wynagrodzenie. 


Finanse: poprawią się, ale niewiele. Na bardzo konkretną, wypracowaną przez siebie poprawę trzeba jeszcze niestety zaczekać. Będzie warto, a wynik przejdzie Twoje oczekiwania. 


Zdrowie: drobnych dolegliwości nie powinnaś lekceważyć, mogą się rozwinąć w poważne schorzenia, jeśli nie będą pod kontrolą. Zadbaj więc o siebie i zacznij leczyć się już teraz. Opłaci się, bo w wieku dojrzałym będziesz miała dużo mniej problemów zdrowotnych. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 10, 17, 29, 36.

Ważne dni to 6, 7, 8 kwietnia 2017 roku.

BLIŹNIĘTA

Praca: w tym tygodniu otrzymasz ciekawą propozycję pracy. Zastanów się zanim ją przyjmiesz. Wiele nie zyskasz, a w nowym miejscu, jak zaczną się redukcje, będziesz pierwsza do odstrzału. Porządnie się więc zastanów. 


Finanse: balansujesz na granicy możliwości swojego konta. To nie Twoja wina, pieniądze, które miały wpłynąć do tej pory nie przyszły, a czekasz już przeszło miesiąc. Dlatego ostrożnie z wydatkami. 


Zdrowie: niestety nie jest najlepsze. Ciągły stres, brak zaplecza finansowego powodują, że dręczy Cię nerwica wegetatywna. Musisz się po prostu leczyć się na nerwicę


Twoje szczęśliwe numery to 23, 28, 35, 39, 46, 49.

Ważne dni to 7, 8, 9 kwietnia 2017 roku. 

RAK

Praca: czas pracuje na Twoją korzyść, zacznij wprowadzać w życie swoje propozycje zmian. Będziesz miała pozwolenie od przełożonych i dobrze na tym wyjdziesz. Pamiętaj, bez tych zmian ta firma zbankrutuje. 


Finanse: są na niezłym poziomie, a będą na dużo lepszym. Dzięki swoim zdolnościom i swojej pracy osiągniesz dobrą pozycję finansową. 


Zdrowie: nie jest źle. Pamiętaj tylko o wodzie mineralnej, herbatach ziołowych, sokach owocowo-warzywnych i odrobinie gimnastyki. Weź się po prostu za siebie i przestań się zamartwiać. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 5, 11, 18, 21, 43.

Ważne dni to 4, 5, 6 kwietnia 2017 roku. 

LEW

Praca: masz zamiar zmienić miejsce pracy. Zacznij to załatwiać jeszcze w tym tygodniu. Od dawna masz już upatrzone nowe miejsce, rozmawiałaś już na temat przenosin. Czas zacząć działać. 


Finanse: to dobrze, że masz zamiar zmienić zarobki. Zasługujesz na więcej i na lepszą pozycję zawodową. Już niedługo Twoje finanse znacznie się poprawią. 


Zdrowie: teraz nie masz większych problemów zdrowotnych, ale jeżeli nie zadbasz o siebie, to już niedługo się pojawią. Nie robisz się młodsza, tylko z każdym dniem coraz starsza. Na poprawę nigdy nie jest za późno. 


Twoje szczęśliwe numery to 11, 14, 21. 36. 40, 45.

Ważne dni to 3, 4, 7 kwietnia 2017 roku.

PANNA

Praca: pracujesz szybko, jesteś uważna, nie robisz błędów i dlatego dostajesz najtrudniejszą pracę. Cóż, jesteś najlepszym pracownikiem, masz pewne przywileje i najwięcej obowiązków. Lubisz swoją pracę i z pewnością osiągniesz coraz lepszą pozycję. 


Finanse: pieniądze to nie wszystko, ale bez nich nic nie osiągniesz i niczego nie zdziałasz. Już niedługo możesz pomyśleć o poważnych inwestycjach. 


Zdrowie: wiesz co Ci dolega, ale nie masz czasu na leczenie. Twój wybór, jak już będziesz poważnie chora, będzie za późno. Pamiętaj o profilaktyce. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 6, 8. 12, 24, 38.

Ważne dni to 6, 8, 9 kwietnia 2017 roku.

WAGA

Praca: jesteś skrupulatna i systematyczna, dlatego prawie zawsze dostajesz do zrobienia i rozwiązania sprawy najtrudniejsze, wymagające wiedzy i zaangażowania. Zadowolona z tego nie jesteś, dlatego że nie przekłada się to na zarobki. 


Finanse: obecnie nie ma żadnych szans na poprawę, musisz po prostu zaczekać. Pamiętaj, cierpliwość powinna być Twoją szansę na rozwiązanie problemów materialnych. 


Zdrowie: kłopoty zdrowotne ma każdy, ale Twój przewód pokarmowy potrzebuje natychmiastowej pomocy. To jest skutek złego wieloletniego odżywiania. Jeszcze masz czas na poprawę. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 9, 13, 24, 34, 47.

Ważne dni to 5, 6, 9 kwietnia 2017 roku.

SKORPION

Praca: ten tydzień będzie wymagał od Was wzmożonego wysiłku i dużych nakładów czasu. Będzie jednak warto. Zasłużysz na dobrą opinię i nagrodę, ale o awansie zapomnij. 


Finanse: nie zmienią się, jest byle jako i dalej tak będzie. Ciesz się tylko z tego, że, chociaż jest źle, to jednak bardziej się nie pogorszy. 


Zdrowie: nic złego w tym tygodniu Cię nie spotka, pamiętaj jednak: nie ścigaj się z tramwajem, autobusem i pociągiem. Jadąc własnym samochodem, też uważaj na innych


Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 22, 38, 40, 46.

Ważne dni to 3, 4, 9 kwietnia 2017 roku. 


STRZELEC

Praca: jesteś odpowiedzialną osobą, masz wysokie stanowisko i zarządzasz sporą grupą ludzi. W tym tygodniu czekają Cię poważne rozmowy biznesowe, w tym jedna na wyjeździe. Ludzie ufają Ci i chętnie z Tobą pracują. 


Finanse: pieniędzy Ci nie brakuje, tylko od Ciebie zależy, na co je wydasz. Powinnaś zainwestować w nieruchomości. Pomyśl o tym. 


Zdrowie: sukcesy są okupione ciężką pracą, wrzodami na żołądku i nerwicą wegetatywną. Najwyższy czas na rozpoczęcie leczenia. W przeciwnym przypadku Twój sukces może potrwa dwa, trzy lata i znajdziesz się w szpitalu. 


Twoje szczęśliwe numery to 7, 10, 17, 28, 32, 44.

Ważne dni to 4, 5, 8 kwietnia 2017 roku. 

KOZIOROŻEC

Praca: jeszcze ten tydzień będzie bardzo pracowity, a już następny nieco luźniejszy, bo przedświąteczny. Sytuacja będzie wymagała zaangażowania i umiejętności podejmowania szybkich decyzji. Nadajesz się do takiej pracy. 


Finanse: już niewiele dzieli Cię od osiągnięcia pełnego sukcesu finansowego. Umiesz inwestować i pomnażać swoje pieniądze. Ciesz się tym, że nie musisz oszczędzać. 


Zdrowie: jak każdy pracujący człowiek czynu masz silną nerwicę i problemy żołądkowe. Zadbaj więc o siebie i zdecyduj się na medycynę naturalną. 


Twoje szczęśliwe numery to 15, 17, 27, 34, 39, 44.

Ważne dni to 4, 6, 8 kwietnia 2017 roku. 


WODNIK

Praca: dokładność i fachowość to Twoje cechy. Będą Ci potrzebne w tym tygodniu. Postaraj się tylko być mniej pedantyczna, a sukces Cię nie ominie. Nie powinnaś się obawiać o swoje miejsce pracy, jak na razie jesteś niezastąpiona. 


Finanse: nie wymagaj od życia za dużo, Twoje finanse są w normie. Nie pogorszą się z pewnością, mogą się tylko polepszyć w najbliższym czasie. 


Zdrowie: wymaga kapitalnego remontu i nie odkładaj tego na później. Nie masz teraz czasu, ale pamiętaj, później może być za późno na jakąkolwiek pomoc. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 13, 21, 25, 34, 40.

Ważne dni to 3, 5, 7 kwietnia 2017 roku.


RYBY

Praca: ten tydzień będzie wymagał szczególnej uwagi. Trzeba będzie większego zaangażowania. W połowie tygodnia zapowiada się spotkanie celem omówienia zadań na następny tydzień, pod koniec tygodnia kilkugodzinne szkolenie. 


Finanse: nic nie zapowiada poprawy, ale pogorszenia też nie. Plan inwestycyjny do zrealizowania w późniejszym terminie. Teraz wszystko bez zmian. 


Zdrowie: masz już dosyć pracy, marnych zarobków, wegetacji na granicy bankructwa. Masz po prostu nerwicę wegetatywną i powinnaś ją leczyć. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 8, 19, 23, 29, 37.

Ważne dni to 6, 7, 9 kwietnia 2017 roku. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 03.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×