Horoskop tygodniowy od 08.08. do 13.08.

Co Cię spotka w tym tygodniu? Sprawdź!

horoskopgrudziengranat.jpg

BARAN

Praca: ten tydzień jest dla Was wolny od pracy. Przed Wami zasłużony odpoczynek, nic Wam w nim nie przeszkodzi. Spędzicie go z dala od wszystkich, nareszcie bez telefonu i laptopa. Do pracy wrócicie zadowolone. 


Finanse: odpoczynek totalny, nawet w finansach. Nie wydasz ich zbyt dużo, choć oszczędzać nie będziesz. Po prostu nie będzie dużo okazji do ich wydawania. 


Zdrowie: będzie okazja do zmiany nawyków żywieniowych. Będziesz zmuszona do spożywania zdrowego jedzenia i picia herbat ziołowych. Już po kilku dniach poczujesz się znacznie lepiej. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 4, 5, 34, 39, 44.

Ważne dni to 7, 8, 9 sierpnia 2017 roku.


BYK

Praca: ten tydzień to tydzień wyzwań, dwa ważne spotkania biznesowe i dużo pracy za urlopowiczów. To bardzo dobrze dla Ciebie, będziesz mogła się wykazać. Zostaniesz zauważona i nareszcie doceniona. 


Finanse: zaangażowanie w pracy przełoży się na finanse. Dostaniesz specjalną okolicznościową gratyfikację, odpowiednią do wkładu Twojej pracy. Będziesz mogła pomyśleć o inwestycjach , na przykład w nieruchomości. 


Zdrowie: stres nie sprzyja zdrowiu, jesteś przepracowana i zmęczona. Powinnaś w weekend wyjechać i odpocząć. Spokój i cisza uspokoją Twoje nerwy i zregenerują siły. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 8, 16, 28, 38, 43.

Ważne dni to 10, 11, 12 sierpnia 2017 roku. 

BLIŹNIĘTA

Praca: ktoś musi pracować, nawet latem. Świat biznesu nie ma urlopu. Spotkania, narady odbywają się zawsze, a ten tydzień jest szczególnie pracowity. Zaangażowanie w sprawy firmy jest konieczne, inaczej nie będzie sukcesu. 


Finanse: poprawią się zdecydowanie jeszcze w tym tygodniu. Okaże się, że trafiłaś w dziesiątkę, a pieniądze są Ci potrzebne. Będziesz zadowolona. 


Zdrowie: nie masz wyjścia, musisz zmienić nawyki żywieniowe i zbadać podłoże swojej alergii. Inaczej całkiem się rozsypiesz, a alergia zdominuje Twoje życie. Musisz sobie z nią poradzić. 


Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 11, 17, 21, 38.

Ważne dni to 11, 12, 13 sierpnia 2017 roku. 


RAK

Praca: piękna pogoda nie sprzyja pracy, jednak ktoś musi pracować nawet w wakacje. Trudno, ale Twoja praca wymaga pełnego zaangażowania i zostawania często po godzinach. Takie zaangażowanie przekłada się na zarobki. 


Finanse: zaangażowanie zawodowe przekłada się na pieniądze. Jeżeli praca sprawia Ci przyjemność, to wszystko w porządku. Sama pracujesz na swój sukces. 


Zdrowie: skutkiem takiego zaangażowania jest totalne zmęczenie organizmu. Zasięgnij porady lekarza lub zielarza i zacznij się odpowiednio odżywiać. Naucz się również wypoczywać. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 8, 13, 32, 39, 41.

Ważne dni to 7, 10, 11 sierpnia 2017 roku. 

LEW

Praca: ten tydzień masz wolny, spędź go tak, aby po prostu odpocząć. Jest jeden warunek, nie daj się ściągnąć z urlopu pod żadnym pozorem. Twoja nieobecność przez tydzień lub nawet dwa nie powinna być uciążliwa dla firmy. 


Finanse: są w normie, na niezłym średnim poziomie. Jednak do końca miesiąca nie powinnaś oczekiwać żadnych wpływów. Wydatki też będą niewielkie, dużo mniejsze niż się spodziewasz. 


Zdrowie: za często zapominasz o problemach zdrowotnych, zmień nawyki żywieniowe. Zapomnij o używkach, pamiętaj o herbatach ziołowych. Zacznij się również więcej ruszać, może to być marszobieg lub jazda na rowerze. 


Twoje szczęśliwe numery to 24, 28, 32, 39, 41, 45.

Ważne dni to 8, 9, 12 sierpnia 2017 roku.


PANNA

Praca: ten tydzień będzie dla Ciebie bardzo ważny. Przed Tobą bardzo spotkanie zawodowe w połowie tygodnia. Od niego, a właściwie od Twojego zaangażowania, zależy Twój awans. Pamiętaj o tym i dobrze się przygotuj. 


Finanse: na razie nic się nie będzie działo, poprawią się dopiero po awansie. To będzie awans połączony z podwyżką. Warto się zaangażować. 


Zdrowie: to, że się angażujesz i spełniasz zawodowo to dobrze. Przy okazji jednak dbaj o siebie, potrzebujesz dużo snu, odpowiedniej diety i dużo ruchu. Powinnaś zmienić również nawyki żywieniowe. 


Twoje szczęśliwe numery to 7, 11, 13, 28, 30, 38.

Ważne dni to 8, 12, 13 sierpnia 2017 roku.

WAGA

Praca: zmieniasz pracę, nie jest to najlepszy czas, ale nie masz wyboru. Nareszcie trafiła się dobra i stabilna oferta pracy. Trzeba to wykorzystać, choć godziny Ci nie odpowiadają. 


Finanse: jesteś już na skraju bankructwa, dawno nie otrzymałaś legalnej propozycji pracy. Nareszcie Twoja sytuacja materialna się poprawi. Będziesz mogła spokojnie myśleć o dniu jutrzejszym. 


Zdrowie: nerwy masz stargane ciągłym bezrobociem. Teraz będziesz mogła zacząć się leczyć na nerwy i nadciśnienie. Pamiętaj o lekach ziołowych, są mniej inwazyjne. 


Twoje szczęśliwe numery to 12, 19, 23, 37, 41, 49.

Ważne dni to 7, 10, 11 sierpnia 2017 roku.


SKORPION

Praca: w nowym miejscu powinnaś się pokazać z jak najlepszej strony. Nie podlizuj się, tylko rób to, co do Ciebie należy. Postaraj się nawiązać koleżeńskie relacje ze współpracownikami. 


Finanse: jeszcze trochę, a byłoby z Tobą kiepsko. W ostatnim momencie dostałaś niezłą ofertę pracy. Twojej finanse znacznie się poprawią. Musisz tylko trochę zaczekać. 


Zdrowie: brak pracy jest bardzo nerwowy i wyczerpujący. Teraz będziesz miała okazję zacząć się leczyć. Twoja wątroba, serce i kręgosłup wołają o pomoc. Pomóż im. 


Twoje szczęśliwe numery to 17, 19, 20, 27, 36, 48.

Ważne dni to 9, 10, 11 sierpnia 2017 roku.

STRZELEC

Praca: pamiętaj, dasz sobie radę z nawałem pracy. Nie narobisz zaległości, nadrobisz jeszcze sporo na zapas. Takich pracowników jak Ty już nie ma. Jesteś po prostu niezastąpiona, przed Tobą zasłużona nagroda-niespodzianka. 


Finanse: jak na razie nie ma powodu do niepokoju, są na dobrym poziomie, a będą na jeszcze lepszym dzięki Twojej pracy. Będziesz mogła je pomnożyć dzięki różnego rodzaju inwestycjom lub lokatom. 


Zdrowie: problemy zdrowotne masz jak każdy. Powinnaś dbać o siebie, bez względu na wiek. Młodość nie jest dana nam na zawsze. Pamiętaj o tym, odżywiaj się w miarę zdrowo, odrobina gimnastyki też Ci nie zaszkodzi. 


Twoje szczęśliwe numery to 12, 19, 20, 23, 27, 31.

Ważne dni to 10,12,13 sierpnia 2017 roku

KOZIOROŻEC

Praca: na szczęście już wyjeżdżasz na zasłużony wypoczynek. Pracę zostawiasz za sobą i przez dwa tygodnie będziesz cieszyła się słodkim lenistwem. Mimo to szef będzie do Ciebie dzwonił, ciągle się o coś pytając. 


Finanse: urlop nieco je uszczupli. Nie martw się, szybko nadrobisz straty. Po powrocie załóż lokatę, niech Twoje pieniądze zaczną zarabiać na siebie. 


Zdrowie: drobne dolegliwości towarzyszą nam przez całe życie. Unikaj stresu, jest dla Ciebie wręcz zabójczy, ma negatywny wpływ nie tylko na Twoje zachowanie, ale również na stan Twojego zdrowia. Marszobiegi i nawet półgodzinny pobyt w lesie są dla Ciebie lekarstwem. 


Twoje szczęśliwe numery to 20, 25, 31, 43, 45, 48.

Ważne dni to 8, 9, 13 sierpnia 2017 roku.

WODNIK

Praca: nowa praca, nowe możliwości. Nie zmarnuj tej szansy, jaką daje Ci los i Twoje wykształcenie. Wyjedź na to stypendium, wrócisz za rok i wtedy naprawdę zacznie się Twoja kariera. 


Finanse: jak na razie to nic się nie zmieni. Finansowo bez zmian, na niezłym średnim poziomie. Jeżeli zmiany, to nie w tym tygodniu. 


Zdrowie: nie oszczędzasz się, a chciałabyś być zawsze zdrowa. Tak się nie da. Powinnaś zmienić swoje nawyki żywieniowe i przyzwyczajenia. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 8, 18, 29, 33.

Ważne dni to 9, 10, 13 sierpnia 2017 roku.


RYBY

Praca: jesteś z natury pracowita, nie daj się wykorzystywać. Pomagasz wszystkim, a Tobie nikt. Każdy uważa, że doskonale dasz sobie radę. Bądź więc egoistką i zajmij się tylko sobą. 


Finanse: trochę się poprawią jeszcze w tym tygodniu. Dostaniesz trochę gotówki. Przyda się na szkolne zakupy i nie tylko. 


Zdrowie: mniej stresu i wszystko dojdzie do normy. Teraz zajmij się problemami z sercem, układem krążenia i ciśnieniem. Na tym etapie dolegliwości pomogą zioła. 


Twoje szczęśliwe numery to 14, 18, 19, 28, 37, 46.

Ważne dni to 8, 9, 12 sierpnia 2017 rok.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Wtorek 08.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×