Horoskop tygodniowy od 08.05. do 14.05.

Co to będzie za tydzień? Sprawdź z wróżką Henriettą!

horoskopweekendowymilion1.jpg

BARAN

Praca: ten tydzień to pasmo sukcesów. Dwa spotkania zawodowe, w tym jedno na wyjeździe. Pochwała przełożonych za zaangażowanie i dyspozycyjność. Nieoficjalna wiadomość o awansie i podwyżce. 


Finanse: zapowiada się polepszenie sytuacji materialnej. Nareszcie osiągniesz stabilizację zawodową. Będziesz mogła pomyśleć o inwestycjach. 


Zdrowie: warto czasem pomyśleć o swoim zdrowiu. Codziennie robisz się starsza i zaczynają się pojawiać różne drobne dolegliwości. Zmień przyzwyczajenia żywieniowe i zacznij się gimnastykować. 


Twoje szczęśliwe numery to 9, 11, 13, 28, 36, 42.

Ważne dni to 8, 9, 10 maj 2017 roku.


BYK

Praca: czeka Was udany i dobry zawodowo tydzień. W połowie tygodnia ciekawa propozycja zawodowa, nie zastanawiaj się, przyjmij ją. Zmienisz tylko stołek, firma pozostanie ta sama. 


Finanse: jesteś błyskotliwa i pracowita. Przyciągasz pieniądze, lubisz je i nie wstydzisz się do tego przyznać. Już niedługo osiągniesz stabilizację finansową na dobrym poziomie. 


Zdrowie: stres nie jest najlepszym doradcą, masz nerwicę. Zacznij w końcu żyć dla siebie, bądź egoistką, inaczej się wykończysz. 


Twoje szczęśliwe numery to 7, 8, 18, 23, 29, 36.

Ważne dni to 11, 12, 13 maj 2017 roku.

BLIŹNIĘTA

Praca: powinnaś uważać na siebie. Zaczynają się redukcje w Twojej firmie. Niewykluczone, że załapiesz się na nie. Zacznij już teraz szukać nowego miejsca pracy. 


Finanse: jak na razie stabilne, chociaż możesz się obawiać pogorszenia. Na szczęście to tylko hipoteza. Nie powinnaś się obawiać, nic nie stracisz. 


Zdrowie: zmień zwyczaje żywieniowe. Zrób ogólne badania krwi i moczu. Zacznij się również gimnastykować. To poprawi Twoje samopoczucie. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 7, 23, 36, 43, 48.

Ważne dni to 12, 13, 14 maja 2017 roku.


RAK

Praca: zmiana pracy dobrze Ci zrobi. Nowe miejsce, nowa praca, nowe otoczenie dodatnio wpłyną na Ciebie. To również nowe możliwości zawodowe, czyli początek kariery.


Finanse: możliwości finansowe na razie masz mizerne i możliwości poprawy żadne. Zmiana pracy spowoduje poprawę Twojego wizerunku i poprawę materialną. 


Zdrowie: powinnaś dbać o siebie, zwłaszcza o to, co jesz. Zmień nawyki żywieniowe, odstaw używki, zacznij się gimnastykować. Nikt za Ciebie tego nie zrobi. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 22, 25, 38, 43.

Ważne dni to 8, 10, 14 maj 2017 roku. 

LEW

Praca: znajdziesz się w centrum zainteresowania, tak jak lubisz. Twój projekt okaże się rewelacyjny, a nagroda Cię nie ominie. Twoja kariera nabiera tempa. 


Finanse: sytuacja materialna ulegnie poprawie w tym tygodniu. Spodziewaj się następnej poprawy jeszcze w tym miesiącu. Będzie coraz lepiej. 


Zdrowie: robisz wszystko, aby się rozchorować. Źle się odżywiasz, nie dbasz o siebie, pijesz za dużo kawy i zero gimnastyki. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 5, 18, 20, 37.

Ważne dni to 9, 11, 12 maj 2017 roku.


PANNA

Praca: jesteś pracoholiczką, praca Ci służy. Spełniasz się pracując i nawet nie dbasz o awans. To jednak Cię nie ominie. Tak czy inaczej awansujesz i nic na to nie poradzisz. 


Finanse: stabilne, ale bez możliwości poprawy. Nic więcej nie zdziałasz, na ewentualną poprawę musisz poczekać. Oczywiście będą dodatkowe pieniądze z innego źródła dochodu. 


Zdrowie: zmień przyzwyczajenia żywieniowe, jak rosół to tylko z perliczki. Dodatkowo woda mineralna, soki owocowe, gimnastyka i herbaty ziołowe. Jak warzywa, to tylko gotowane. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 19, 20, 38, 41, 49.

Ważne dni to 8, 11, 12 maj 2017 roku. 

WAGA

Praca: zmiana pracy dobrze Ci zrobi. Masz już dosyć obecnego miejsca i ludzi, którzy pracują razem z Tobą. Pamiętaj, w nowym miejscu ważne jest pierwsze wrażenie. 


Finanse: żadna zmiana pracy nie wpłynie dodatnio na Twoją sytuację materialną. Nic na to nie poradzisz, dodatkowych zarobków też nie masz. 


Zdrowie: problemy żołądkowo-jelitowe są wynikiem stresu i niewłaściwego odżywiania. Można to zaleczyć herbatami ziołowymi. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 21, 38, 43, 47.

Ważne dni to 10, 12, 13 maj 2017 roku.


SKORPION

Praca: nieudane życie osobiste powoduje zwykle sukcesy zawodowe. Tak jest w Twoim wypadku. Samotność jest zwykle źródłem upadku, lub częściej sukcesu. Kobieta wolna i pracowita zwykle samotność przerabia na sukces. 


Finanse: nie narzekasz na brak gotówki, Twoje finanse są stabilne. Nic nie musisz zmieniać, a będzie jeszcze lepiej. 


Zdrowie: ciągłe zajęcie, brak wolnego czasu powoduje ciągły stres, a co za tym idzie, problemy zdrowotne. Nie masz czasu na lekarza, odwiedź irydologa i lecz się ziołami. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 5, 6, 22, 31, 45.

Ważne dni to 9, 10, 12 maj 2017 roku.

STRZELEC

Praca: zawodowe sukcesy dają Ci poczucie bezpieczeństwa. Lubisz być doceniona przez przełożonych. Spełniasz się zawodowo i nie umniejszasz swoich sukcesów. Ten tydzień to poświadczy. 


Finanse: możesz liczyć na poprawę materialną. Stan Twojego konta wyraźnie się poprawi jeszcze w tym tygodniu za sprawą nagrody. Będziesz zadowolona. 


Zdrowie: ogólnie jesteś zdrowa, nic Ci nie dolega. Są drobne dolegliwości, ale jak na razie to nic niepokojącego. Zainteresuj się medycyną naturalną. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 8, 11, 32, 39, 45.

Ważne dni to 8, 12, 14 maj 2017 roku. 


KOZIOROŻEC

Praca: weź sobie na początku tygodnia kilka dni wolnego. Dłużej nie wytrzymasz tego napięcia i wypalisz się zawodowo. Przed Tobą ciekawa propozycja zawodowa pod koniec tygodnia. 


Finanse: jest stabilnie, nie masz powodów do obaw. Co prawda lepiej nie będzie, ale gorzej również nie. Możliwe również niewielkie dodatkowe pieniądze za chałturę. 


Zdrowie: trochę żal, że musisz się ograniczać. Pamiętaj jednak, że niewłaściwe odżywianie jest przyczyną wielu dolegliwości. 


Twoje szczęśliwe numery to 15, 20, 34, 38, 42, 45.

Ważne dni to 10, 11, 14 maj 2017 roku. 

WODNIK

Praca: nowa praca zapowiada się ciekawie i wydaje się bardo odpowiednia. Nic nie zapowiada problemów. Początkowo ich nie będzie. Firma zapowiada się stabilnie i przyszłościowo. Możesz spokojnie związać z nią swoją przyszłość. 


Finanse: poprawią się dzięki zmianie pracy, to pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Ale to nie koniec dobrych niespodzianek. 


Zdrowie: ostatnio prowadziłaś nerwowy tryb życia, wyluzuj trochę. Wstrzymaj się od działania. Wyjedź na kilka dni i odpocznij. 


Twoje szczęśliwe numery to 21, 23, 31, 37, 43, 47.

Ważne dni to 10, 12, 13 maja 2017 roku. 


RYBY

Praca: akordowa praca Cię wykańcza, ale od Ciebie zależą Twoje zarobki. Im więcej zrobisz, tym więcej dostaniesz. Trudno, tylko taką dostałaś więc i tak jesteś zadowolona. Szukaj jednak bardziej odpowiedniej dla Ciebie. 


Finanse: przez cały czas balansujesz na skraju bankructwa. Twój czas to od wypłaty do wypłaty. Nie zapowiada się na jakiekolwiek polepszenie. 


Zdrowie: ciągły stres, problemy finansowe i rodzinne, to wszystko Cię wykańcza. Pomoc zielarza bardzo się przyda. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 8, 23, 37, 45.

Ważne dni to 8, 12, 13 maja 2017 roku.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też: 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 08.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×