Horoskop tygodniowy od 10.07. do 16.07.

Co to będzie za tydzień? Sprawdź!

horoskopgrudziengranat.jpg

BARAN

Praca: sezon letni to wytężona praca i możliwość wykazania się. Pod koniec tygodnia spotkanie biznesowe, bardzo ważne dla Twojej dalszej pozycji zawodowej. Tylko od Ciebie zależy, jak dalej potoczy się Twoja kariera. To zaangażowanie i łut szczęścia. 


Finanse: nareszcie zaczyna się Twoja dobra passa finansowa. Dostaniesz przelewy z kilku miejsc. Jedno z nich to zwrot pożyczki, dawno już zapomnianej. Będziesz z tego bardzo zadowolona. 


Zdrowie: jesteś alergiczką, praktycznie na wszystko uczuloną. Powinnaś na siebie uważać. Słońce też Ci nie służy, nie przesadzaj z opalaniem. Jest dla Ciebie naprawdę niezdrowe. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 13, 28, 34, 39.

Ważne dni to 10, 11, 12 lipca 2017 roku.


BYK

Praca: trudno jest o dobrą pracę, szukasz już od dłuższego czasu i nic. Ten tydzień też będzie należał do jałowych. Owszem, masz dwa spotkania w tym tygodniu, ale oferty nie są atrakcyjne. 


Finanse: bez zmian. Dobra wiadomość to ta, że nie będzie gorzej. Zła to ta, że lepiej też nie będzie. Niestety, ale żadnych zmian nie powinnaś oczekiwać. 


Zdrowie: uzupełnij swoją dietę owocami. Jeżeli nie możesz jeść surowych, jedz przetwory. Też są zdrowe i pełne witamin. Żeby nie było niespodzianek, sprawdź co możesz jeść. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 10, 19, 22, 38.

Ważne dni to 13, 14, 15 lipca 2017 roku. 


BLIŹNIĘTA

Praca: pierwsze dni w nowej pracy są zawsze trudne. Pamiętaj, od nich zależy opinia o Tobie. Postaraj się pokazać z jak najlepszej strony. Warto, praca zapowiada się na dłużej. 


Finanse: na razie nie ma żadnych możliwości zmian. Dopiero zaczynasz pracę i nie licz na żadne pozytywne niespodzianki. One są możliwe dopiero w późniejszym czasie. Dodatkowe pieniądze są możliwe dopiero pod koniec tygodnia. 


Zdrowie: za bardzo się forsujesz i wcale nie dbasz o swoją kondycję. Koniec z używkami, zmień nawyki żywieniowe i zacznij pić wodę mineralną. Nie zapomnij o ziołach i odrobinie gimnastyki. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 15, 21, 28, 43.

Ważne dni to 14, 15, 16 lipca 2017 roku.


RAK

Praca: dowiesz się w połowie tygodnia o możliwości zmiany pracy. Propozycja będzie atrakcyjna i praktycznie nie ma sensu się nad nią zastanawiać. Możesz nawet myśleć, że za dobra. Nie zastanawiaj się za długo, warto przyjąć ofertę. 


Finanse: są stabilnie byle jakie, ale zmian żadnych, a już z pewnością nie w tym tygodniu, nie będzie. Na jakąkolwiek oprawę nie powinnaś jednak liczyć. Przyjdzie z czasem.


Zdrowie: zbadaj nerki i zacznij je leczyć zanim zaczną dawać o sobie znać. Zastosuj odpowiednią dietę na taką przypadłość. Ogranicz również spożycie soli. Jednym słowem: zacznij dbać o siebie. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 7, 16, 25, 39, 46.

Ważne dni to 11, 12, 15 lipiec 2017 roku.


LEW

Praca: o sprawy zawodowe nie powinnaś się martwić. Potoczą się tak, jak sobie zaplanujesz i będziesz mogła w tym tygodniu więcej czasu poświęcić rodzinie. Pojawią się również problemy mogące być przyczyną poważnych konfliktów pod koniec tygodnia. Przyda się konkretna rozmowa na ten temat. 


Finanse: są w normie, ale w połowie tygodnia pojawi się możliwość niewielkiej, jednorazowej poprawy. Na razie to tylko zapowiedź, która zrealizuje się w ciągu dwóch, trzech miesięcy. Jednak w tym tygodniu dalszej poprawy materialnej nie będzie. 


Zdrowie:  nie możesz martwić się za wszystkich, nie zbawisz całego świata. Powinnaś poprzestać na sobie, każdy inaczej pojmuje swoje szczęście. Zajmij się więc sobą i zadbaj tylko o siebie. Kręgosłup i zęby wymagają remontu. 


Twoje szczęśliwe liczby to 15, 18, 24, 37, 41, 46.

Ważne dni to 10, 11, 12 lipca 2017 roku.


PANNA

Praca: w tym tygodniu trafi się Wam fucha, zostaniesz opiekunem zagranicznej delegacji. Od Ciebie będzie (oczywiście częściowo) zależało podpisanie korzystnej umowy. Zostaniesz zwolniona ze swoich zajęć, a Twoją pracą będzie ta delegacja. Nie będziesz musiała wydawać na wakacyjny wyjazd.


Finanse: dostaniesz odpowiednie środki do wykorzystania. Za opiekę i podpisanie umowy otrzymasz solidną gratyfikację. Przydadzą się dodatkowe pieniądze na wakacje.


Zdrowie: przy tak wyczerpującym trybie życia przydadzą się chwile na regenerację organizmu i oczyszczenie z toksyn. Herbata z pokrzywy, czystka lub szałwii pobudzi Cię do działania. Pamiętaj, to dla Nas dobre, co rośnie pod ręką. 


Twoje szczęśliwe liczby to 1, 3, 4, 8, 15, 29.

Ważne dni to 11, 12, 14 lipca 2017 roku.


WAGA

Praca: dostaniesz ciekawą propozycję zmiany pracy w połowie tygodnia. Nie powinnaś się zastanawiać, tylko ją przyjąć. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości, które należy wykorzystać z pożytkiem dla firmy i dla siebie. 


Finanse: w tym tygodniu nie ma szans na jakąkolwiek poprawę. Twoja sytuacja finansowa jest stabilna i nic jej nie zmieni. Teraz może być tylko lepiej, to jest powód do radości. 


Zdrowie: pomimo stresu zawodowego i problemów rodzinnych, Twoje zdrowie jest w zaskakująco dobrym stanie. Braki magnezu i potasu łatwo można uzupełnić. Pij zioła na uspokojenie. To w zupełności wystarczy. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 13, 17, 23, 38, 46.

Ważne dni to 13, 14, 15 lipca 2017 roku.


SKORPION

Praca: pojawią się w pracy sprzyjające okoliczności, pomyśl również o rozpoczęciu dalszej nauki, choćby kursu. Same sprzyjające okoliczności nie wystarczą, warto podnieść również swoje kwalifikacje. To będzie jeden z kroków w kierunku kariery. 


Finanse: powodzenie zawodowe to duża radość, ale na realną poprawę trzeba będzie jeszcze zaczekać na koniec miesiąca. Papiery dostaniesz jeszcze pod koniec tego tygodnia. Pieniądze będą nieco później. Zasłużyłaś na nie. 


Zdrowie: ostatnie tygodnie nadwyrężyły Twoją odporność. Pomyśl o wizycie w grocie solnej i o wspomaganiu się ziołami. Na każdą dolegliwość są odpowiednie zioła, skonsultuj się z zielarzem.

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 23, 29, 34, 42.

Ważne dni to 11, 12, 14 lipca 2017 roku.


STRZELEC

Praca: czas na poważne decyzje. W tym tygodniu otrzymasz konkretną propozycję zmiany pracy. Zawsze to ryzyko, ale propozycja jest kusząca. Nowa praca, nowe możliwości i doświadczenia, podejmij wyzwanie i zmień pracę. Może uda się odejść za porozumieniem. 


Finanse: na razie stanęły w miejscu. Nie pogorszą się z pewnością, ale na poprawę przyjdzie poczekać. Nie denerwuj się, jest to związane ze zmianą pracy. 


Zdrowie: Twoim słabym punktem są nerwy. Najlepsze będą preparaty ziołowe bądź też ziołowe, ale herbatki. Pamiętaj o długim śnie, dobrze wpływa na psychikę.


Twoje szczęśliwe numery to 12, 28, 36, 39, 40, 44.

Ważne dni to 13, 15, 16 lipca 2017 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: zapowiada się pracowity tydzień, w połowie tygodnia daleki służbowy wyjazd. Jego wynik zaważy na Twojej dalszej karierze i oczywiście na wynagrodzeniu. Pamiętaj, że ten tydzień jest dla Ciebie bardzo ważny i wymaga szczególnej uwagi. 


Finanse: poprawiły się ostatnio, ale to jeszcze nie koniec poprawy. Za trzy miesiące będzie Cię stać na różne inwestycje. Ten czas zaczął się już w tym tygodniu. 


Zdrowie: Nerwy nie są dobrym dodatkiem do pracy i do urlopu, zacznij się leczyć już teraz. Zdrowy tryb życia i zioła na uspokojenie też powinny pomóc. Pamiętaj o wodzie mineralnej i ziołach. 


Twoje szczęśliwe numery to 10, 12, 18, 23, 28, 35.

Ważne dni to 13, 15, 16 lipca 2017 roku.


WODNIK

Praca: uważaj na siebie, zajmij się pracą, a nie plotkami. Spodziewaj się zwolnień w swoim zakładzie pracy. Firma zredukuje personel, żeby się utrzymać. Pilnuj siebie i swojego miejsca pracy. 


Finanse: na szczęście nie obejmie Ciebie korekta wynagrodzenia w dół i nie zostaniesz zwolniona. Będą powody do radości, że gorzej nie będzie. Pamiętaj, mogło być dużo gorzej. 


Zdrowie: brak stabilizacji zawodowej odbije się na Twoim zdrowiu. Najważniejsze więc jest to, żeby nie przejmować się tak bardzo. Inaczej Twój organizm nie wytrzyma i dopadnie Cię depresja. To naprawdę poważne schorzenie. 


Twoje szczęśliwe liczby to 18, 23, 28, 36, 42, 47.

Ważne dni to 12, 14, 16 lipca 2017 roku.


RYBY

Praca: nareszcie zostaną docenione Twoje wysiłki, nigdy nie masz żadnych opóźnień. Wszystkie sprawy załatwiasz w terminie, jesteś kompetentna i pracowita. Pora na karierę, ale pamiętaj, czas spędzony w pracy to czas stracony dla rodziny. W tym tygodniu będziesz musiała dokonać wyboru: praca czy rodzinne wakacje. 


Finanse: wszystko się dobrze zapowiada, ale nie widać tego po stanie Twoich finansów. Poprawa będzie w późniejszym czasie. Co prawda zapowiada się już od dawna, ale tym razem nie będziesz musiała długo na nią czekać. 


Zdrowie: drobne dolegliwości nie powinny Ci przeszkadzać. Pamiętaj jednak, że część Twojej rodziny odeszła na nowotwory. Ty też jesteś w strefie podwyższonego ryzyka. Nie zapomnij się badać profilaktycznie.


Twoje szczęśliwe liczby to 2, 3, 8, 14, 19, 27.

Ważne dni to 10, 11, 15 lipca 2017 roku.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: iStock 

 Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 10.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×