Horoskop tygodniowy od 13.06. do 19.06.

Co Cię czeka w tym tygodniu?

znaki zodiaku.jpg

BARAN

Praca: przed Tobą dużo spraw do załatwienia. Dasz sobie radę ze wszystkim, a Twoja pracowitość zostanie nagrodzona. Nie będzie to awans ani podwyżka tylko jednorazowa gratyfikacja. 

Finanse: trochę się poprawią dzięki gratyfikacji za dobrze wykonaną pracę. Będziesz miała powody do zadowolenia. To dopiero początek spodziewanej poprawy. 

Zdrowie: drobne dolegliwości są normalne. Jednak na wszelki wypadek zrób sobie ogólne badania całego organizmu i nie zapomnij o właściwym odżywianiu

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 9, 23, 26, 39.

Ważne dni to 14, 16, 17 czerwca 2016 roku. 

BYK

Praca: przed Tobą ciężki zawodowo tydzień. Wyrobisz się ze wszystkim, zdążysz na czas. Nie licz jednak na awans i podwyżkę. Będzie dobrze, jak dostaniesz pochwałę od szefa. Obowiązków Ci przybędzie. 

Finanse: nie licz na żadną poprawę. Owszem, szykuje się, ale na razie tylko szykuje. Nie szastaj więc pieniędzmi, planuj wydatki, kupuj tylko to, co niezbędne.

Zdrowie: nerwowy tryb życia zdrowie nie poprawia. Drobnych dolegliwości nie ignoruj, ale nadmiernie się nad nimi nie rozczulaj. Zadbaj tylko o właściwą dietę. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 14, 18, 37, 39, 45.

Ważne dni to 13, 15, 16 czerwca 2016 roku.

BLIŹNIĘTA

Praca: przed Tobą nowe wyzwania zawodowe. Pojawi się możliwość zmiany pracy łącznie ze zmianą wynagrodzenia. Pomyśl również o własnej działalności.

Finanse: zapowiedziana poprawa jeszcze się przedłuży. Na razie powstrzymaj się z nadmiernymi wydatkami. Dokładnie je zaplanuj. 

Zdrowie: ogranicz różnego rodzaju używki. Odżywiasz się niewłaściwie. Poprawę zdrowia zacznij od zmiany diety. 

Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 14, 38, 43, 49.

Ważne dni to 15, 16, 17 czerwca 2016 roku. 

RAK

Praca: żadne zmiany zawodowe nie są na razie przewidziane. Będzie po prostu normalnie, zwyczajnie. Po prostu standard. 

Finanse: nie ma mowy o stałej poprawie. Może być tylko dorywcza, taka okolicznościowa. Nie wydawaj więc za dużo, staraj się oszczędzać

Zdrowie: jeżeli zaczniesz prowadzić w miarę zdrowy tryb życia i ograniczysz używki, to będziesz żyć długie lata. Dolegliwości mogą być drobne. Pamiętaj, jeżeli boli, to znaczy, że żyjesz. 

Twoje szczęśliwe numery to 24, 26, 35, 37, 44, 49.

Ważne dni to 16, 17, 18 czerwca 2016 roku. 


LEW

Praca: pojawi się atrakcyjna propozycja zmiany pracy, ale będzie tylko wyglądała atrakcyjnie. W rzeczywistości okaże się beznadziejna. Na razie pracy nie zmieniaj. Nie ma takiej potrzeby. 

Finanse: są uzależnione od Twoich możliwości zawodowych i na razie się nie zmienią. Nie zmienią się również w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Mogą być tylko niewielkie, uzależnione od Twojej dodatkowej, okazjonalnej pracy. 

Zdrowie: długo pracowałaś na swoje problemy zdrowotne, więc teraz nie narzekaj. Możesz tylko zmienić dietę i ograniczyć używki. Polepszysz standard swojego życia. 

Twoje szczęśliwe numery to 9, 10, 11, 23, 26, 27.

Ważne dni to 14, 17, 18 czerwca 2016 roku.

PANNA

Praca: dużo zyskasz w nowym miejscu pracy. Tylko nie pokazuj od razu wszystkich swoich możliwości. Zostaw trochę na później. Dobrze na tym wyjdziesz. 

Finanse: dzięki zmianom masz szansę na poprawę. Przede wszystkim materialną i to szybciej niż myślisz. Już niedługo osiągniesz wymarzoną stabilizację finansową. 

Zdrowie: na szczęście Twoje problemy zdrowotne są niewielkie. Nie biegaj więc od lekarza do lekarza. Zainteresuj się medycyną naturalną i ziołami. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 8, 24, 29, 33.

Ważne dni to 15, 16, 17 czerwca 2016 roku. 

WAGA

Praca: wyróżniasz się pracowitością, kompetencją i dokładnością, jesteś wzorem dla innych. Takim sposobem staniesz się ulubienicą szefostwa i solą w oku współpracowników. Staniesz się po prostu popularna i nielubiana. 

Finanse: nie staraj się na siłę poprawić stanu swojego konta. Twoja postawa wobec innych nie przysporzy Ci ani popularności, ani pieniędzy. Pamiętaj, nie żyjesz na bezludnej wyspie. 

Zdrowie: permanentny stres nie poprawi Twojego zdrowia, a tylko je pogorszy. Zacznij pić herbaty ziołowe, uspokajające. Dodatkowo łyżka miodu dziennie na poprawę pracy serca. Sprawdź również poziom cukru, wtedy tylko miód akacjowy (czysty). 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 4, 18, 23, 39.

Ważne dni to 14, 15, 16 czerwca 2016 roku. 

SKORPION

Praca: dowiesz się w tym tygodniu o nowych propozycjach zawodowych w Twoim miejscu pracy. Nie zmieniaj jej, nie ma takiej potrzeby. Nowe możliwości zawodowe otworzą Ci drogę do małej, ale jednak, kariery. 

Finanse: nowe możliwości zawodowe wyraźnie poprawią stan Twojego konta. Takiej poprawy się nie spodziewałaś. Będziesz mogła zaszaleć na zakupach. 

Zdrowie: właściwie bez zmian, przyjdzie czas na choroby w odległej przyszłości. Nie ma potrzeby zastanawiać się nad tym teraz. Pamiętaj tylko o właściwej diecie i ograniczeniu używek. 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 9, 15, 16, 34.

Ważne dni to 13, 14, 15 czerwca 2016.

STRZELEC

Praca: nie oczekuj żadnych zmian zawodowych. Nie zredukują Cię, ale podwyżki też nie dostaniesz. Będzie tak jak jest zawsze. Na razie nic się nie zmieni. 

Finanse: też się nie poprawią, ale również nie pogorszą. W najbliższym czasie nic się nie zmieni. Po prostu nie ma na to żadnych szans. 

Zdrowie: właściwie nic Ci nie dolega. Przyda się jednak wizyta u dentysty, okulisty i laryngologa. Twoje samopoczucie wyraźnie się poprawi. Unikniesz dodatkowych problemów. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 7, 12, 24, 36, 48.

Ważne dni to 15, 16, 17 czerwca 2016 roku.

KOZIOROŻEC

Praca: otrzymasz propozycję dodatkowej pracy, przyjmij ją. W niczym to nie przeszkodzi w Twojej etatowej pracy. Będzie ją również nieco uzupełniała. To początek zupełnie niezłej kariery zawodowej. 

Finanse: poprawią się dzięki dodatkowej pracy. Nie szalej jednak z wydatkami. Stać Cię tylko na odrobinę luksusu. Na „cały” luksus musisz jeszcze poczekać. Ten czas przyjdzie, bądź cierpliwa. 

Zdrowie: problemy zdrowotne już zaczęły się pojawiać. Zaopiekuj się sobą. Zamiast biegać od specjalisty do specjalisty, odwiedź irydologa. Dowiesz się wszystkiego podczas jednej wizyty. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 22, 34, 38, 40.

Ważne dni to 17, 18, 19 czerwca 2016 roku. 

WODNIK

Praca: jesteś stworzona do własnej działalności. Pomyśl o tym poważnie i zdecyduj się być własnym szefem. Teraz jednak pracujesz na etacie i musisz wykazać się kreatywnością. Dlatego tylko pomyśl o możliwych zmianach. 

Finanse: nie lubisz ryzyka, nie jesteś rozrzutna. Dlatego też stan Twojego konta jest stabilny, na dobrym poziomie. Bez względu na wszystko pozostanie na takim poziomie. 

Zdrowie: żyjesz w ciągłym stresie, zaopiekuj się sobą. Skorzystaj z propozycji i możliwości, jaką daje medycyna naturalna. 

Twoje szczęśliwe numery to 14, 17, 20, 28, 39, 45.

Ważne dni to 15, 16, 17 czerwca 2016 roku.

RYBY

Praca: uważaj na siebie, szykują się redukcje. Ciebie też może to dotyczyć. Zabezpiecz się, poszukaj już teraz nowego miejsca pracy. 

Finanse: nadszedł czas oszczędzania. Teraz nie możesz pozwolić sobie na ekstrawagancję finansową. Nie obawiaj się, będzie dobrze. 

Zdrowie: trochę je zaniedbałaś, nie bądź więc zdziwiona kłopotami zdrowotnymi. Zacznij prowadzić zdrowszy tryb życia. Zmień dietę, ogranicz używki, poczujesz poprawę. 

Twoje szczęśliwe numery to 14, 18, 23, 34, 41, 47.

Ważne dni to 13, 14, 15 czerwca 2016 roku. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl


zdjęcie: Thinkstock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 13.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×