Horoskop tygodniowy od 24.04. do 30.04.

Horoskop przedmajówkowy! Co się wydarzy w tym tygodniu?

horoskopnowynowymain.jpg

BARAN

Praca: szybko nadrobisz niewielkie zaległości, zresztą nie Twoje. Nie będą potrzebne nadgodziny. W połowie tygodnia ważne spotkanie zawodowe. Ogólnie tydzień dobry.


Finanse: nie ulegną zmianie. Dobra wiadomość to ta, że nie będzie gorzej. Są sygnały, że poprawi się w niedalekiej przyszłości. 


Zdrowie: kręgosłup odezwie się w tym tygodniu. Już dawno powinnaś się nim zainteresować. W tym tygodniu będziesz zmuszona się nim zająć. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 10, 16, 18, 34.

Ważne dni to 24, 25, 26 kwietnia 2017 roku. 


BYK

Praca: w tym tygodniu pojawi się możliwość zmiany pracy. Powinnaś się nad tym zastanowić. Oferta jest ciekawa. Według kart warto z niej skorzystać. 


Finanse: dobrą wiadomością jest to, że gorzej nie będzie. Złą jest ta, że polepszenia nie będzie. Dlatego spokojnie możesz poczekać na zmiany. 


Zdrowie: wątroba i trzustka wymagają pomocy, zacznij się po prostu leczyć. Zacznij od wizyty u lekarza i od zrobienia badań. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 5, 7, 13, 19, 37.

Ważne dni to 27, 28, 29 kwietnia 2017 roku.


BLIŹNIĘTA

Praca: rozejrzyj się za dodatkową pracą lub zmień pracę. Twoje zarobki są niewystarczające do utrzymania rodziny. Sytuacja jest trudna, ale nie beznadziejna. Dasz radę ze wszystkim. 


Finanse: masz bardzo złą kondycję finansową. Szans na poprawę jak na razie nie ma żadnych. Powinnaś się cieszyć, że gorzej nie będzie. 


Zdrowie: jeśli wciąż masz wyrostek, lepiej zgłoś się do lekarza po skierowanie do szpitala i szybko go wytnij. Nawet jeżeli nic się nie dzieje, to cisza przed burzą. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 18, 23, 38, 42, 47.

Ważne dni to 28, 29, 30 kwietnia 2017 roku.

RAK

Praca: nie zabraknie Ci zajęć. W połowie tygodnie ważne spotkanie biznesowe. Uważaj na współpracujące z Twoją firmą przedsiębiorstwa, zaczynają mieć problemy. Wy też możecie je mieć. 


Finanse: nie poprawią się, ale gorzej nie będzie. Musisz bardzo uważać na terminy płatności. Nie daj się oszukać. 


Zdrowie: problemy żołądkowe są skutkiem nerwicy. Jesteś na najlepszej drodze do owrzodzenia żołądka. Leczenie jest konieczne. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 14, 18, 20, 43.

Ważne dni to 25, 27, 28 kwietnia 2017 roku.

LEW

Praca: wszyscy w pracy Cię podziwiają za kompetencję i zaangażowanie. Pod koniec tygodnia ważna informacja o służbowym wyjeździe zagranicznym. Natomiast ten tydzień będzie wyjątkowo pracowity. Wyrobisz się ze wszystkim. 


Finanse: możesz liczyć na poprawę pod koniec tego tygodnia, czyli miesiąca. Nie oznacza to, że nie powinnaś oszczędzać. Oszczędność zawsze się przyda. Dlatego staraj się, ale nie na siłę. 


Zdrowie: dolegliwości, jakie masz, są skutkiem stresu. Najpierw więc lecz nerwicę, ale skup się na sobie. Wyjedź na weekend i odpocznij od zgiełku. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 8, 11, 36, 39, 43.

Ważne dni to 24, 26, 29 kwietnia 2017 roku. 


PANNA

Praca: w tym tygodniu otrzymasz propozycję zmiany pracy. Dobrze się nad tym zastanów. Wiąże się to z całkowitą zmianą trybu życia. Dasz sobie radę, jesteś bardzo pracowita. 


Finanse: są w normie, ale najważniejsze, że gorzej nie będzie. Zmiany, zwłaszcza finansowe, będą dla Ciebie korzystne. Nie masz powodu do zmartwień. 


Zdrowie: zrób tomografię głowy. Częste zawroty głowy są niepokojące. Wykonanie badań jest konieczne. 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 16, 18, 23, 34.

Ważne dni to 24, 28, 30 kwietnia 2017 roku.

WAGA

Praca: uwaga, szykuje się redukcja etatów. Zacznij już teraz szukać nowego miejsca pracy. Później może być trudniej. Przemyśl dobrze swoją decyzję zanim złożysz papiery i sprawdź kondycję firmy, w której chcesz pracować. 


Finanse: teraz powinnaś zacząć kontrolować swoje wydatki. Niestety Twoje finanse nie są w najlepszym stanie. Dlatego naucz się oszczędności. 


Zdrowie: trzustka i wątroba wymagają leczenia. Powinnaś się na to zdecydować jak najszybciej. Pamiętaj również o badaniach.

Twoje szczęśliwe numery to 19, 23, 27, 34, 37, 46.

Ważne dni to 26, 28, 30 kwietnia 2017.


SKORPION

Praca: lubisz swoją pracę, daje Ci dużo satysfakcji i przyjemności. Gwarantuje to również karierę zawodową, ponieważ jeżeli praca daje przyjemność, jest odpowiednio wykonywana i ceniona. 


Finanse: są na bardzo dobrym średnim poziomie, oszczędzać nie musisz, ale jednak kontroluj swoje wydatki. 


Zdrowie: alergia nie jest twoim wymysłem, zacznij się jednak na nią leczyć. Zrób odpowiednie testy i zacznij się odpowiednio odżywiać. 

Twoje szczęśliwe numery to 24, 29, 32, 38, 41, 49.

Ważne dni to 24, 26, 27 kwietnia 2017 roku. 


STRZELEC

Praca: nowa praca to nowe wyzwania i nowe otoczenie. Postaraj się zaprezentować z jak najlepszej strony. Zyskasz nowych przyjaciół i zdobędziesz nowe doświadczenia. Warto nad tym popracować. 


Finanse: czasem Twoje wydatki przekraczają Twoje dochody. Nic jednak złego się nie dzieje. Co w jednym miesiącu zyskasz w drugim stracisz. 


Zdrowie: jesteś delikatna i wrażliwa, choć stwarzasz pozory innej. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne. Częste zmiany mogą doprowadzić Cię do depresji. 

Twoje szczęśliwe numery to 22, 27, 31, 33, 39, 47.

Ważne dni to 27, 28, 30 kwietnia 2017 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: dowiedziałaś się niedawno o awansie, a w tym tygodniu, w poniedziałek dowiesz się o tym oficjalnie. Związane to jest również z podwyżką i dodatkową pracą. 


Finanse: zdecydowanie pójdą w górę. Podwyżka okaże się duża i znacznie wzbogaci Twoje konto. Będziesz mogła sobie pozwolić na inwestycje. 


Zdrowie: jednak nerwica nie pozwoli na tak wygodne życie jak dotąd. Ty lubisz żyć w stresie, adrenalina towarzyszy Ci od lat. Inaczej już nie potrafisz. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 18, 21, 36, 39, 45.

Ważne dni to 25, 26, 29 kwietnia 2017 roku.

WODNIK

Praca: wolisz pracować na swoim, jednak Twoja firma zaczęła robić bokami. W tym tygodniu musisz podjąć decyzję: zamykasz czy ciągniesz to dalej. Lepiej zamknij, inaczej zbankrutujesz. 


Finanse: masz szczęście, że się nie pogorszą. W porę się zdecydowałaś i nie zbankrutowałaś. Teraz będą zmiany tylko na lepsze. 


Zdrowie: masz nieco obniżoną odporność organizmu, stąd częste przeziębienia i inne różne infekcje. Wizyta u lekarza jest konieczna. 

Twoje szczęśliwe numery to 19, 20, 24, 38, 44, 49.

Ważne dni to 26, 29, 30 kwietnia 2017 roku.


RYBY

Praca: masz pracę, której nie lubisz, ale która daje Ci możliwość utrzymania się. Choćby to jest powodem do jej polubienia. Na własną działalność Cię nie stać, więc nie masz wyboru. 


Finanse: balansujesz na granicy ryzyka finansowego już od dłuższego czasu, właściwie to nie masz innego wyjścia. Dlatego powinnaś ograniczyć wydatki do konkretnego minimum. 


Zdrowie: czasem odczuwasz drobne dolegliwości, To naprawdę nic poważnego, ale dla pewności i swojego spokoju powinnaś się przebadać. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 5, 16, 19, 22, 38.

Ważne dni to 28, 29, 30 kwietnia 2017 roku.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 24.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×