Horoskop tygodniowy od 27.03. do 02.04.

Czy wiosna przyniesie ze sobą zmiany w Twoim życiu? Sprawdź!

horoskop wiosennymainmain.jpg

BARAN

Praca: unikaj brawury w sprawach zawodowych. Ten tydzień jest dla Ciebie początkiem wspaniałej kariery. Nie przegap okazji, jaka trafi się w tym tygodniu. Pamiętaj, że przyszłość należy do Ciebie, o ile się postarasz. Przed Tobą ważne spotkanie biznesowe pod koniec tygodnia. 


Finanse: sukcesy zawodowe nie oznaczają jeszcze poprawy materialnej. Ona przyjdzie, trzeba tylko trochę poczekać. Jednak jej wysokością będziesz zaskoczona i to pozytywnie. 


Zdrowie: bądź aktywna, w miarę swoich możliwości. Dbaj o jakość jedzenia i pij dużo soków i herbat owocowych. Pamiętaj o zębach i kręgosłupie. 


Twoje szczęśliwe liczby to 17, 20, 23, 29, 38, 45.

Ważne dni to 27, 28, 29 marzec 2017 roku. 


BYK

Praca: nareszcie zostaną docenione Twoje wysiłki, nigdy nie masz żadnych opóźnień. Wszystkie sprawy załatwiasz w terminie, jesteś kompetentna i pracowita. Pora na karierę, ale pamiętaj, czas spędzony w pracy to czas stracony dla rodziny. W tym tygodniu będziesz musiała dokonać wyboru. 


Finanse: wszystko się dobrze zapowiada, ale nie widać tego po stanie Twoich finansów. Poprawa będzie w późniejszym czasie. Co prawda zapowiada się już od dawna, ale tym razem nie będziesz musiała długo na nią czekać. 


Zdrowie: drobne dolegliwości nie powinny Ci przeszkadzać. Pamiętaj jednak, że część Twojej rodziny odeszła na nowotwory. Ty też jesteś w strefie podwyższonego ryzyka. Nie zapomnij się badać profilaktycznie.


Twoje szczęśliwe liczby to 2, 3, 8, 14, 19, 27.

Ważne dni to 29, 30, 31 marzec 2017 roku.


BLIŹNIĘTA

Praca: jesteś tak zajęta pracą, że zapominasz o odpoczynku. Praca owszem, kariera zawodowa tak, ale nie ponad siły. Powinnaś pomyśleć o krótkim, weekendowym wypoczynku. Twoje samopoczucie szybko się poprawi. 


Finanse: materialnie stoisz na najniższym średnim poziomie i jak na razie to nic tego nie zmieni. Pocieszające jest to, że nie będzie gorzej. Na poprawę trzeba jednak trochę zaczekać. 


Zdrowie: jesteś zabiegana i znerwicowana. Powinnaś odpocząć w weekend. Tymczasem zajmij się swoim zdrowiem. Masz piasek w nerkach.


Twoje szczęśliwe liczby to 8, 9, 11, 28, 32, 47.

Ważne dni to 31 marzec, 1, 2 kwiecień 2017 roku.


RAK

Praca: podjęłaś decyzję, teraz nie możesz się już wycofać. Pamiętaj jednak, że trzymasz karierę za koniuszek ogona. Zgłaszając się na ochotnika, ocaliłaś skórę szefa. Teraz jest Ci wdzięczny i pomoże Ci w pracy. 


Finanse: są w normie, ale na żadną poprawę w najbliższym czasie nie licz. Poprawa przyjdzie sama. Na razie ogranicz wydatki do niezbędnego minimum. 


Zdrowie: niby wszystko w porządku, ale wizyta u lekarza jest niezbędna. Jesteś osłabiona i mało odporna na różne infekcje. Zajmij się sobą, a nie innymi. 


Twoje szczęśliwe liczby to 12, 15, 20, 24, 38, 44.

Ważne dni to 28, 29, 30 marzec 2017 roku.

LEW

Praca: zawsze starasz się być najlepsza, lubisz jak Cię podziwiają. Sprawia Ci to przyjemność, tak samo jak dobrze wykonana praca. W pracy starasz się być perfekcyjna, oby tak dalej, a odpowiednia nagroda Cię nie ominie. 


Finanse: nie zainwestowałaś dużo, ale nakłady się zwróciły i teraz możesz wykorzystać swój sukces finansowy. Podobny numer wypali za kilka miesięcy. Możesz zainwestować bez żadnego ryzyka. 


Zdrowie: możesz wszystkim wmawiać, że się dobrze czujesz. To zresztą prawda, zadbaj jednak o nerki, wątrobę, kręgosłup i jelita. To skutek nigdy nie leczonej nerwicy. 


Twoje szczęśliwe liczby to 6, 13, 21, 32, 44, 48.

Ważne dni to 29, 30, 31 marzec 2017 roku. 


PANNA

Praca: z natury jesteś pracowita i pracy nigdy Ci nie zabraknie. O swój etat możesz być spokojna, mogą zwolnić każdego, ale nie Ciebie. Pomyśl jednak o swojej przyszłości i zacznij się dopominać o swoje. 


Finanse: za dużo ostatnio wydawałaś i jak tak dalej pójdzie, to będziesz na minusie. Ogranicz wydatki, kupuj tylko to, co niezbędne. niedługo wyjdziesz na prostą. 


Zdrowie: jak większość ludzi jesteś zdrowa, problemy jednak dają o sobie znać. Zrób badania, ich wyniki wykażą, co Ci dolega. Trzeba o siebie zadbać. 


Twoje szczęśliwe liczby to 1, 4, 9, 18, 23, 36.

Ważne dni to 27, 29, 30 marzec 2017 roku. 


WAGA

Praca: stabilna sytuacja w pracy sprawi, że już nie będziesz obawiać się przyszłości. Zaczniesz żyć w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku zawodowego. Zabłyśniesz również twórczymi pomysłami. 


Finanse: nie martw się o pieniądze, same Cię znajdą. Uwierz w swoje możliwości. Pojawi się możliwość dodatkowego zarobku. 


Zdrowie: postaraj się zadbać o swój organizm, wzmocnij go po zimie. Uzupełnij witaminy i elektrolity. Kilka wizyt w grocie solnej dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie. 


Twoje szczęśliwe liczby to 7, 10, 18, 27, 38, 42.

Ważne dni to 27 marzec, 1, 2 kwiecień 2017 roku. 


SKORPION

Praca: cierpliwość nie jest Twoją mocną stroną, jednak Twoja praca tego wymaga. Nie obawiaj się, pracę masz stabilną, możesz tylko awansować. Uwierz we własne możliwości, a powiodą się wszystkie Twoje plany. 


Finanse: wydawanie pieniędzy ma swoje konsekwencje, postaraj się więc nie przesadzić. Miej swoje finanse zawsze pod kontrolą. Powstrzymaj się od zbędnych inwestycji. 


Zdrowie: Nic właściwie Ci nie dolega, zacznij się jednak zdrowo odżywiać. Zmień swoje nawyki żywieniowe: odpowiednia dieta, woda mineralna, herbaty ziołowe i soki owocowo-warzywne. Powinnaś polubić również różnego rodzaju sałatki. 


Twoje szczęśliwe liczby to 1, 18, 20, 32, 39, 41.

Ważne dni to 28, 29, 31 marzec 2017 roku. 

STRZELEC

Praca: w połowie tygodnia otrzymasz propozycję zmiany pracy. Zanim podejmiesz decyzję, przemyśl wszystko. Teraz masz ustaloną pozycję, a w nowym miejscu wszystko będzie niewiadomą. Zastanów się. 


Finanse: nie są w najlepszej formie, ale szansa na to, że będzie lepiej jest bardzo duża. Przekonasz się o tym już niedługo. Przyda się dodatkowy zastrzyk gotówki. 


Zdrowie: niby jesteś zdrowa, ale nerwica wegetatywna powoduje, że ciągle coś Ci dolega. Zajmij się swoim zdrowiem, Twoje ciało powinno Ci służyć wiele lat, więc powinnaś o nie dbać. 


Twoje szczęśliwe liczby to 12, 17, 23, 29, 34, 47.

Ważne dni to 30, 31 marzec 1 kwiecień 2017 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: Tydzień pracy taki sam, jak poprzednie, nic się nie zmieni. Żadnych szans na zmiany nie będzie. Owszem, będą redukcje, ale Twój dział zostanie pominięty. Nie ma powodów do zmartwienia. 


Finanse: w normie, na bardzo średnim poziomie. Jest jednak szansa na dodatkowe pieniądze, prawdopodobnie z wygranej. Będziesz zadowolona. 


Zdrowie: recepta na zdrowie to: odpowiednia dieta, odrobina gimnastyki, witaminy, elektrolity, herbaty ziołowe i soki owocowo-warzywne. Poza tym długi, spokojny sen


Twoje szczęśliwe liczby to 6, 7, 10, 17, 20, 38.

Ważne dni to 28 marzec, 1, 2 kwiecień 2017 roku. 


WODNIK

Praca: jesteś zapracowana, brakuje Ci wolnego czasu na sprawy rodzinne. Będziesz niestety musiała prowadzić taki tryb życia do połowy kwietnia. Dopiero wówczas przyjdzie czas na zmiany. 


Finanse: nie powinnaś narzekać, dostaniesz w tym tygodniu dodatkowe pieniądze. Przydadzą się na przedświąteczne zakupy. 


Zdrowie: pewnie masz dosyć ciągłego napominania, ale i tak zadbaj o siebie. To bardzo ważne, ciało to nasz dom na całe życie. 


Twoje szczęśliwe liczby to 3, 5, 9, 12, 28, 46.

Ważne dni to 27, 28, 30 marzec 2017 roku. 


RYBY

Praca: dobre samopoczucie pozwoli Ci lepiej uporać się z codziennymi obowiązkami zawodowymi. Zostaną Ci przyznane nowe obowiązki, przygotuj się na dodatkową pracę i dodatkową płacę. Będziesz zadowolona. 


Finanse:  poprawią się w tym tygodniu, ale nie szalej z zakupami, to na razie jednorazowa poprawa. Zaszalejesz, jak Twoje pieniądze osiągną stabilizację materialną. 


Zdrowie: powinnaś uważać na kręgosłup, zęby i jelita. Powinnaś zrobić badania i zacząć się leczyć. Twoje samopoczucie zdecydowanie się poprawi.


Twoje szczęśliwe liczby to 3, 8, 11, 19, 22, 37.

Ważne dni to 29, 30, 31 marzec 2017 roku. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcia: Thinkstock, iStock  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 27.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×