Horoskop tygodniowy od 29.05. do 4.05.

Co to będzie za tydzień? Sprawdź!

horoskopgrudziengranat.jpg

BARAN

Praca: zapowiada się dobry zawodowo tydzień. W pierwszej połowie tygodnia podpiszesz ważną umowę, a w drugiej weźmiesz udział w weekendowych szkoleniach. Dowiesz się również, co prawda nieoficjalnie, o spodziewanym przez Ciebie awansie. Oficjalnie dowiesz się później. 


Finanse: nie jest źle, a będzie jeszcze lepiej. Twoje możliwości finansowe poprawią już w tym tygodniu. Będziesz bardzo z tego powodu zadowolona. Miło jest móc pozwolić sobie czasami na coś więcej. 


Zdrowie: przeciętny człowiek nie ma czasu na lekarza, a jak ma, to zwykle jest już za późno na leczenie. Pamiętaj, że istnieje również ziołolecznictwo. Możesz się leczyć ziołami, są mniej inwazyjne. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 11, 25, 36, 47.

Ważne dni to 29, 30, 31 maja 2017 roku.


BYK

Praca: problemy zawodowe powinnaś szybko rozwiązać. Czasu jest niewiele, ale dasz radę. Pod koniec tygodnia ważne rozmowy związane z Twoją pracą w przyszłym miesiącu. Powinnaś się liczyć ze zmianą pracy w nieco późniejszym czasie. 


Finanse: polepszenia nie będzie, ale jest też dobra wiadomość, że gorzej nie będzie. Lepiej jednak zacznij oszczędnie gospodarować swoimi pieniędzmi. Naucz się kupować tylko rzeczy potrzebne. 


Zdrowie: właściwie nie masz poważnych dolegliwości. To co Ci dolega, można zlikwidować, stosując zioła. Należy to robić, stosując się do rad doświadczonego zielarza. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 4, 34, 42, 47.

Ważne dni to 1, 2, 3 czerwca 2017 roku.


BLIŹNIĘTA

Praca: pracowite Bliźnięta zawsze mają dużo pracy i zero korzyści. Większość pracy wykonują za innych, pomagając im bezinteresownie. Oni awansują, a Wy nie. Zacznijcie dbać o swoje interesy. 


Finanse: sporo zarabiasz i sporo wydajesz. Masz możliwość powiększenia dochodów, powinnaś z tego skorzystać. Zacznij korzystać ze swoich możliwości. 


Zdrowie: masz problemy z kręgosłupem, ze stawami i uporczywe bóle głowy. Zacznij się leczyć i zrób tomografię głowy. Należy wykluczyć krwiaki, cysty itp. Powinnaś wygospodarować na to wolny czas. To konieczne. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 8, 11, 32, 39, 43.

Ważne dni to 30 maja, 1, 4 czerwca 2017. 

RAK

Praca: zapowiada się bardzo pracowity tydzień. Dwa spotkania biznesowe i szkolenie pod koniec tygodnia, a właściwie szkolenie w weekend. Wpłynie to dodatkowo na Twoje wynagrodzenie i na pozycję zawodową. 


Finanse: wynagrodzenie w pracy i zapłata za dodatkową pracę zapewni Ci niezależność materialną. Jednak staraj się ograniczać wydatki do niezbędnych. Dobra passa nie musi trwać wiecznie. 


Zdrowie: bóle stawów są oznaką problemów reumatologicznych. Powinnaś się leczyć. Są zioła odpowiednie na reumatyzm. 


Twoje szczęśliwe numery to 6, 9, 14, 18, 20, 31.

Ważne dni to 2, 3, 4 czerwca 2017 roku. 


LEW

Praca: otrzymasz propozycję pracy, bardzo konkretną. Praca podobna do obecnej, tylko lepiej płatna, dlatego też nie powinnaś się za długo zastanawiać. 


Finanse: nie oczekuj w najbliższym czasie żadnych rewelacji. Poprawa, owszem, będzie, ale trzeba niestety na nią poczekać. Na razie po prostu nie szastaj pieniędzmi. Pamiętaj, zasługujesz na odrobinę luksusu. 


Zdrowie: masz silną nerwicę, nabawiłaś się jej w pracy. Powinnaś się zacząć leczyć, to choroba zawodowa. Na tym etapie zioła i wizyty u psychologa powinny wystarczyć. 


Twoje szczęśliwe numery to 28, 31, 33, 41, 45, 49.

Ważne dni to 1, 3, 4 czerwca 2017 roku. 


PANNA

Praca: obecne stanowisko i miejsce pracy bardzo Ci odpowiada. Chętnie zostaniesz w tym miejscu na dłużej. W tym tygodniu przeprowadzisz ważną rozmowę zawodową z przełożonym. 


Finanse: masz dobrą sytuację finansową. W tym tygodniu nic się nie zmieni, nadal będzie dobrze. Dodatkowe wynagrodzenia za pracę wpłynie na Twoje konto pod koniec miesiąca. 


Zdrowie: drobne dolegliwości, jakie się Tobie zdarzają, świadczą o problemach zdrowotnych jakie ma każdy. Żebyś się nie martwiła, czy to poważne, zrób sobie dokładne badania całego organizmu. Powinnaś dużo się ruszać, nie objadać się i pić herbaty ziołowe. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 28, 33, 39, 47.

Ważne dni to 29, 31 maja, 3 czerwca 2017 roku. 

WAGA

Praca: planujesz zmianę pracy, słusznie. W tej obecnej niczego już nie osiągniesz, to zajęcie bez perspektyw. Nie powinnaś się obawiasz, nic gorszego już Cię nie spotka. Weź w swoje ręce sprawy zawodowe. 


Finanse: jest źle, na szczęście gorzej nie będzie. Nie spodziewaj się jednak poprawy w tym tygodniu. Może nastąpić w niedługim czasie, ale jeszcze trzeba na to poczekać. 


Zdrowie: przed dentystą nie uciekniesz. Powinnaś sama iść do lekarza, zanim zaczną się poważne problemy. Z zębami nie ma żartów. Ziołami i lekami tego nie zlikwidujesz. 


Twoje szczęśliwe numery to 11, 12, 16, 34, 38, 43.

Ważne dni to 31 maja, 2, 4 czerwca 2017 roku. 


SKORPION

Praca: uważaj na siebie, możliwe redukcje w najbliższym czasie. Dowiesz się o wszystkim pod koniec tygodnia. Zacznij szukać odpowiedniego miejsca pracy zanim coś się wydarzy. Pod koniec tygodnia trafi się odpowiednia propozycja. 


Finanse: zacznij oszczędzać już dzisiaj, jutro przyjdą trudne dni. Pieniądze będą potrzebne. Musisz zadbać o siebie i rodzinę. Zacznij w tym tygodniu.


Zdrowie: potrzebujesz pomocy neurologa i kardiologa. Powinnaś się przebadać i leczyć. Zioła są za słabe, konieczne są leki. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 9, 14, 19, 27, 38.

Ważne dni to 30 maja, 1, 2 czerwca 2017 roku.


STRZELEC

Praca: zaczynają się zmiany, zostaniesz o nich poinformowana w połowie tygodnia. Będziesz musiała dokonać wyboru, czy zgadzasz się na nowe warunki czy odchodzisz. Lepiej będzie odejść. 


Finanse: powinnaś się zabezpieczyć, nadchodzą chude dni. Niewielkie pieniądze otrzymasz z pracy dorywczej. Lepiej nie będzie przez dłuższy czas. 


Zdrowie: problemy zawodowe są przyczyną Twojej nerwicy. Można o siebie dbać, nie wydając dużych pieniędzy. Woda mineralna jest tania, gimnastyka nic nie kosztuje, a zioła niewiele. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 9, 23, 28, 36, 42.

Ważne dni to 29, 31 maja, 1 czerwca 2017 roku.

KOZIOROŻEC

Praca: zmiana pracy dobrze Ci zrobi. Będziesz mogła pokazać się z jak najlepszej strony. Nowe miejsce, nowe możliwości. Zaczynając nową pracę, zaczniesz nowe życie i poznasz nowych znajomych. Praca będzie Ci się podobała. 


Finanse: wraz ze zmianą pracy zmienią się również Twoje dochody. Nareszcie zaczniesz odpowiednio zarabiać. W dalszym ciągu jednak powinnaś ostrożnie je wydawać. 


Zdrowie: właściwie to nic Ci nie dolega, ale mimo wszystko powinnaś się odpowiednio odżywiać, unikać używek i pić dużo wody mineralnej. 


Twoje szczęśliwe numery to 14, 18, 23, 34, 39, 47.

Ważne dni to 30 maja, 2, 4 czerwca 2017 roku.


WODNIK

Praca: nie obawiaj się nowych obowiązków. Jak zwykle dasz sobie radę. Przed Tobą kariera zawodowa, zacznie się ona już w tym tygodniu. Bądź dobrej myśli. 


Finanse: wraz ze zmianą pracy polepszyły się Twoje zarobki. O ich wysokości dowiesz się pod koniec tego tygodnia. Będziesz bardzo zadowolona. Okaże się, że dostałaś więcej niż myślałaś. 


Zdrowie: nikt nie jest całkiem zdrowy, Ty też. To drobiazgi, jednak dbaj o siebie tak jak możesz. Odżywiaj się w miarę zdrowo, unikaj używek i dużo się wysypiaj. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 8, 15, 23, 39.

Ważne dni to 29, 30 maja, 3 czerwca 2017 roku.


RYBY

Praca: praca, którą wykonujesz, jest nudna i nieciekawa. Trudno, i tak dobrze, że masz pracę stabilną i że możesz pracować. Nie ma sensu teraz jej zmieniać, może w przyszłości. 


Finanse: są stabilne, chociaż nie najlepsze. Nie zmienią się ani w tym tygodniu ani później. Powinnaś się cieszyć, że je masz. W życiu bywa różnie. 


Zdrowie: nie jest najlepsze, powinnaś dbać o siebie, oczywiście w miarę możliwości. Twoje serce i układ krążeniowy potrzebują pomocy. Potrzebny jest kardiolog i leki. Musisz się leczyć. 


Twoje szczęśliwe numery to 22, 25, 27, 34, 39, 46.

Ważne dni to 31 maja, 1, 2 czerwca 2017 roku.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

zdjęcie: iStock

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zobacz też: Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 29.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Hm...horoskop chyba ma być do 04.06.?!
Dodano: 2017-06-01 08:34:22 Zgłoś nadużycie
Sfira
Hmmm, wygląda że wszystko będzie mi sprzyjać w tym tygodniu. Mam nadzieję że to okaże się prawdą :D
Dodano: 2017-05-31 11:03:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×