Horoskop tygodniowy od 6.06. do 12.06.

Zobacz, co mówią gwiazdy na temat tego tygodnia!

horoskop22.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ
Tajemniczość nie jest Twoją mocną stroną, jednak przebywanie w towarzystwie będzie wymagało od Ciebie zachowania pewnych faktów z Twego życia.
FINANSE
W pracy to raczej moment spokoju — mimo że Twoja głowa będzie pełna pomysłów, trudno będzie Ci się z nimi przebić. Szef nie będzie miał czasu na rozmowę, współpracownicy nie okażą większego zainteresowania — jeśli nie chcesz, by przepadła Twoja propozycja, bądź rzeczowa i konkretna wobec szefa.
ZDROWIE
Spaceruj codziennie.


BYK
MIŁOŚĆ
Czasem za mocno chcesz dominować nad bliskimi Ci osobami, teraz ponownie powtarzasz te same błędy, przez co Wasze relacje kończą się konfliktem. Jeśli chcesz uratować Wasz związek, musisz zejść z mostka kapitańskiego.
FINANSE
W Twojej pracy pojawiły się trudności, które trudno pokonać. Nie bój się i idź na całość, bo cała reszta i tak już zawiodła. Może Ci się wydać, że podjęcie takiego wyzwania to nadmierne ryzyko, ale widzę, że wygrasz swoją nieprzejednaną postawą.
ZDROWIE
Wykup karnet na basen lub przynajmniej skorzystaj z Fit Parku.


BLIŹNIĘTA
MIŁOŚĆ
Może nie tego oczekujesz po miłości, ale Twój partner nie robi nic, by poprawić Wasze relacje — od dawna funduje Ci samotność we dwoje i o ile on dobrze sobie z tym radzi, Ty popadasz w otchłań rozpaczy.
FINANSE
Masz przed sobą ważne zadanie do wykonania, więc jeśli chcesz do swojego zespołu przyciągnąć ciekawe i kompetentne osoby, musisz im zaoferować interesujące perspektywy. Razem zobowiążecie się do osiągnięcia maksymalnego zysku i zdobędziecie to.
ZDROWIE
Zacznij regularnie ćwiczyć – jest szansa, że bóle kręgosłupa złagodnieją.


RAK
MIŁOŚĆ
Twój wybranek okaże się niezwykle romantyczny, przez co szybko i łatwo podbije Twoje serce, jednak sama nie wiesz, na jak długo — szansa na coś dłuższego jest możliwa tylko wtedy, kiedy on z łatwością odczyta Twoje potrzeby.
FINANSE
Kreatywność i wyobraźnia odgrywają dużą rolę w pracy zawodowej i możesz stanąć właśnie przed koniecznością wykazania się. Staraj się więc odejść od starego schematu myślenia, a zobaczysz, że osiągniesz więcej, niż jest to zamierzone. Otrzymasz pomoc od przyjaciela, nie zmarnuj szansy!
ZDROWIE
Nie popadaj w melancholię, tylko wyjdź do ludzi.


LEW
MIŁOŚĆ
Żeby zapobiec spadkom energii między Wami, postaraj się zapobiec nudzie i zmęczeniu relacją – niech to będzie tylko przejściowy problem między Wami. Niestety ta sytuacja trwa już od dłuższego czasu, a Wy nie macie pomysłu na jej naprawienie.
FINANSE
W pracy tydzień szybko minie, czeka Cię wiele ciekawych nowych zadań do wykonania, ale ze wszystkim poradzisz sobie bez mrugnięcia okiem. Będzie też okazja do nauki czegoś nowego, może rozpoczniesz jakiś kurs albo znajdziesz dla siebie nowe hobby.
ZDROWIE


PANNA
MIŁOŚĆ 
Na Twojej drodze pojawią się okazje do poznania właściwej osoby, dobrze by było wykorzystać te szanse, więc nie rezygnuj z zaproszeń. W związku spokój, wszelkie dynamiczne akcje macie już za sobą. To czas regeneracji sił.
FINANSE
Ostatnie zdarzenia w pracy wymagały od Ciebie całkowitej odpowiedzialności. Wiesz, że okoliczności zewnętrzne nie zawsze rysują odpowiednią ścieżkę i musimy sami z determinacją dążyć do wybranej przez siebie drogi.
ZDROWIE
Uważaj na przeziębienia, a aktywny wypoczynek jest Ci niezbędny.


WAGA
MIŁOŚĆ 
Twój sposób kontaktowania się z innymi nie jest najlepszy. Ten czas to dla Ciebie okazja do rozważań w tym kierunku – kolejny konflikt ze współpracownikami nie wyszedł Ci na dobre, teraz jesteś w pracy na warunkowym.
FINANSE
Przed Tobą czas, kiedy podejmiesz decyzje o zmianie w sferze pracy. Uznasz, że zawodowo nie realizujesz się w profesji, którą teraz wykonujesz i zmienisz całkowicie tor działania, a może nawet zawód.
ZDROWIE 
Stres jest przyczyną wielu chorób, a u Ciebie ostatnio ze spokojem nienajlepiej.


SKORPION
MIŁOŚĆ
To dla Ciebie dobry czas w miłości. Wpadnie Ci w oko ktoś, kto zaimponuje Ci wiedzą, siłą i urokiem osobistym. Postaraj się jednak, by sytuacja była czysta, dobrze sprawdź kwestię jego wolności, a wtedy, nawet jeśli Wam nie wyjdzie, będziesz go miło wspominać.
FINANSE
Twoja kariera wreszcie ruszy z kopyta, i to dzięki odkrywczym pomysłom, jakie przyjdą Ci do głowy. W tym szalonym pędzie zachowaj jednak cierpliwość i konsekwencję w dążeniu do celu.
ZDROWIE
Nawet jeśli masz niewiele czasu, wystarczy parę brzuszków i ćwiczeń z hantlami, a efekty Cię zaskoczą.


STRZELEC
MIŁOŚĆ
To świetny czas, by robić to, czego naprawdę pragniesz. Twój związek, który Cię ograniczał, rozpadł się bezpowrotnie i teraz masz możliwość całkowitej wolności, zadbaj więc o nowe kontakty towarzyskie.
FINANSE
Szef będzie dumny z Ciebie i z tego, czego dokonałaś. Z tego powodu może zlecić Ci kolejne zadania albo zaproponować kuszący awans, jednak zanim się zgodzisz, porozmawiaj o tym z partnerem – on nie podzieli Twojego entuzjazmu.
ZDROWIE


KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Nie będzie to łatwy tydzień – samotność może Ci dokuczać bardziej niż zwykle. Koziorożce będące w związku odczują brak zrozumienia ze strony swojego partnera, ale ze wszystkim sobie poradzisz, jeśli tylko otworzysz się na nowe pomysły.
FINANSE
Szef może zaproponować Ci przejęcie dodatkowych obowiązków, jednak dobrze się zastanów, zanim się zgodzisz – masz i tak dużo pracy, a obciążenie się dodatkowymi zadaniami może być dla Ciebie męczące, nawet jeśli zarobki będą wyższe.
ZDROWIE
Zadbaj o dobry nastrój, wieczorami nie zaszkodzi lampka wina do kolacji.


WODNIK
MIŁOŚĆ 
To dobry czas, by odciąć się od kogoś, kto miał na Ciebie zły wpływ. W końcu przestaniesz czuć się jak w potrzasku, nie znajdując wyjścia z toksycznej dla siebie relacji. W Twoim sercu w końcu nastanie wolność, a Ty zanim wejdziesz w nowy związek, zechcesz się nią nacieszyć.
FINANSE
W pracy nie zawsze ważny jest cel. Dobrze by było zadbać o dobre relacje z ludźmi, z którymi pracujesz. Zostałaś przeniesiona na wyższe stanowisko i teraz poza tym, że pokażesz się jako osoba profesjonalna, bądź też przyjacielska.
ZDROWIE
Krótki wyjazd dobrze Ci zrobi. Znajdź dla siebie nowy sport.


RYBY
MIŁOŚĆ
Przed Tobą moment rozliczenia się ze swoją przeszłością. Pewną decyzję podjęłaś zbyt pochopnie, bez namysłu i teraz żałujesz, jednak powrót do przeszłości może okazać się niemożliwy.
FINANSE
Powinnaś być czujna. Pojawi się niebezpieczeństwo ponownego wplątania w układ z człowiekiem, który nie był dla Ciebie odpowiedni i który zmącił Twój emocjonalny spokój. Uważaj na jego obietnice bez pokrycia! Masz stałą pracę, walcz o podwyżkę!
ZDROWIE
Będziesz czuć się dobrze, zdrowie się poprawi.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 zł z VAT)

zdjęcie: Shutterstock


Dodał(a): Natalia Fijał , Środa 01.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×