Horoskop tygodniowy ogólny: 16.11 - 22.11.2015

Co o waszej przyszłości mówią karty?

Horoskop tygodniowy ogólny: 16.11 - 22.11.2015

SKORPION (23.10-21.11)
PRACA

Jeśli tylko macie możliwość, zamiast chodzić w tym tygodniu do pracy, weźcie sobie urlop. Po co się zniechęcać? Szef może nie docenić Waszej pracy, a przecież zawsze się bardzo staracie.
Jeśli szukacie nowej pracy, jest to bardzo sprzyjający okres. Już dawno nie miałyście w sobie tyle determinacji.
FINANSE
Przyjdzie do Was informacja o możliwości dodatkowego zarobku. Pieniądze będziecie wydawać z głową.
ZDROWIE
Samopoczucie będzie Wam dopisywało.

STRZELEC (22.11-21.12)
PRACA

Początek tygodnia będzie dla Ciebie stresujący. Dopiero przed weekendem trochę odsapniesz, i uwierzysz w to, że Twoja praca ma sens. Nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje, które mogą wywołać lawinę niepotrzebnych plotek.
FINANSE
Na finanse nie będziecie narzekać, szczególnie pod koniec tygodnia. Wasze wcześniejsze starania znajdą odbicie w Waszych zarobkach.
ZDROWIE
Zadbajcie o zmysły: dotyk, smak, węch, słuch.

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)
PRACA

Kochane! To jest Wasz czas… Wyobraź sobie osobę, która otrzymuje gratulacje, jest zauważona, doceniona, spełnia swoje marzenia… Poznajesz ją? To Ty. Ten tydzień doda Ci skrzydeł.
FINANSE
Jest to świetny okres na podpisywanie nowych umów, kontraktów, na tworzenie biznesplanów. Chcesz iść na rozmowę kwalifikacyjną? Teraz na pewno ją przejdziesz śpiewająco. Będziesz numerem 1 wśród wszystkich kandydatów.
ZDROWIE
Będziecie teraz się dużo spotykać. Starajcie się unikać jednak bardzo zatłoczonych miejsc, gdyż możecie dostać bólu głowy od zbyt głośnych rozmów, lub w ogóle od hałasu.

WODNIK (20.01-18.02)
PRACA

Teraz możecie się – drogie Wodniczki – poczuć, że nie macie wyjścia, musicie trwać w obecnej pracy przy obecnych układach. Ale nie będzie źle.
FINANSE
Pewne przelewy na konto i większe pieniądze niż przypuszczałyście, to jest to, co pozwoli Wam na dalszą realizację w obecnej firmie.
ZDROWIE
Zapewnijcie sobie choć chwilę relaksu. Nie można przecież ciągle pracować. Może kąpiel w wannie przy blasku świec? Zbadaj poziom żelaza we krwi.

RYBY (19.02-20.03)
PRACA

Jeżeli chcecie zmienić pracę, to teraz jest sprzyjający okres ku temu. Będziecie teraz bojowo nastawione na osoby, które snują w pracy teorie na Wasz temat.
FINANSE
Pieniędzy Wam nie braknie. Będziecie mądrze gospodarzyć.
ZDROWIE
Dbajcie o serce, żyły i tętnice.

BARAN (21.03-20.04)
PRACA

Teraz możecie otrzymać pomyślne wiadomości na temat pracy. Pojawią się nowe oferty. Dla jednych w obecnym zakładzie pracy, dla innych w nowej firmie. Ochoczo przystąpicie do działania.
FINANSE
Będziecie mieli wrażenie, że pieniądze dostajecie za słodkie nicnierobienie. Być może jesteście właśnie na płatnym urlopie?
ZDROWIE
Możliwe choroby przenoszone drogą kropelkową. Wzmacniaj się witaminami.

BYK (21.04-21.05)
PRACA

W pracy wszystko pod kontrolą, poukładane, stabilizacja. Inni mogą Ci pozazdrościć. Dla osób szukających pracy pojawią się nowe możliwości.
FINANSE
Finansowo bardzo dobry okres. Będziecie mogły pozwolić sobie na odrobinę przyjemności.
ZDROWIE
Doza dobrej energii nie będzie Cię opuszczać. Zajęcia na siłowni powinny wypocić z Ciebie ewentualne stresy.

Zobaczcie także: Czy telefon może wykryć depresję?

BLIŹNIĘTA (22.05-20.06)
PRACA

Uważajcie na wszystkich, a szczególnie na Panią na stanowisku. Nie jest to sprzyjająca osoba. Mogą być przez nią problemy.
FINANSE
Jest to dobry okres na poszukiwanie nowych możliwości finansowych, gdyż obecne dochody nie są dla Was wystarczająco satysfakcjonujące.
ZDROWIE
Zahartujcie organizm, żeby nie dopadły Was jakieś choroby wieku dziecięcego.

RAK (21.06-22.07)
PRACA

W pracy bardzo sprzyjający okres. Wszystko będzie szło jak po maśle, o ile wykażecie się pomysłowością. Szczęście zawodowe sprawi, że i w domu w weekend będziecie mogli pozwolić sobie na odrobinę zabawy.
FINANSE
Z finansami wszystko super! Może trafić się nawet niespodziewany przypływ gotówki z nowego źródła, o którym nawet nie myślicie.
ZDROWIE
Wyleczcie zęby. Najwyższy czas, by udać się do stomatologa.

LEW (23.07-22.08)
PRACA

Huśtawka emocji. I to skrajnych. Uważajcie by z radości nie popaść w depresję. Ważne jest teraz właśnie, by powierzone obowiązki wykonywać sumiennie i sprawdzać wszystko po dwa razy.
FINANSE
Na finanse nie będziecie narzekać. Pieniądze znajdą się na wszystko. Możecie liczyć też na wsparcie jakiejś kobiety z rodziny.
ZDROWIE
Jeśli w przeszłości dokuczał Wam żołądek, jest to dobry czas, by zadbać o niego.

PANNA (23.08-22.09)
PRACA

W pracy zastój. Jeśli chcesz zmienić pracę, to zacznij wysyłać CV, a dostaniesz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.
FINANSE
Twoja pozycja finansowa jest bardzo dobra. Na brak pieniędzy nie będziesz narzekać. Jednakże musisz pamiętać, by walczyć o swoje, bo możesz zyskać jeszcze więcej.
ZDROWIE
Wasz mózg będzie pracował lepiej niż ostatnio. Chodźcie na spacery. Wasz organizm potrzebuje dużej ilości tlenu.

WAGA (23.09-22.10)
PRACA

Nawet jeśli coś nie będzie szło po Waszej myśli, będziecie mogły liczyć na pomocną dłoń. Nie zostaniecie z problemami same. Jednak nie czekajcie też, aż sprawy same się rozwiążą. Będzie trzeba wykazać się również własną inicjatywą.
FINANSE
Szału nie ma, ale też nie jest źle. Warto porozglądać się za alternatywnym źródłem dochodu.
ZDROWIE
Odżywiaj się zdrowo.


Horoskop w oparciu o rozkłady tarota przygotowała
Wróżka Mia

Zapraszam na wróżby
http://www.wizytauwrozki.pl/expert/4096/Mia
Wyślij SMS o treści: TC.MIA. treść pytania do eksperta
pod numer 74068
koszt SMS 4.00 zł netto (4.92 zł z VAT)Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 16.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×