Hozier kolejną gwiazdą tegorocznego Open`er Festival!

Jeden z najpopularniejszych artystów ostatnich tygodni niebawem wystąpi w Polsce! Sprawdźcie szczegóły.

hozier.jpg

Open'er Festival jest największym festiwalem muzycznym w Europie. Często to właśnie dzięki niemu możemy usłyszeć w Polsce artystów, którzy do tej pory nie gościli w naszym kraju. Dotychczas byli to m.in.: Blur, Prince, Coldplay, The Strokes, Snoop Dogg, The White Stripes, Underworld, Sigur Ros, Kanye West, Muse, Kings Of Leon, Arctic Monkeys, czy Justice.

Ten festiwal odbywający się w Gdyni corocznie przyciąga rzesze fanów muzyki w różnym wieku. Trwa on 4 dni i wypełniony jest dźwiękami artystów światowego formatu. Do tej pory ujawniono, że w tym roku usłyszymy takie sławy jak: Tom Odell, Kasabian, Flume, The Dumplings, Swans, Jose Gonzalez, czy Eagles Of Death Metal.

Właśnie zostało ogłoszone, że do tego zacnego grona dołączy Hozier, którego hit "Take Me To Church" możemy usłyszeć prawie w każdej stacji radiowej i nie tylko. Jest to wokalista irlandzkiego pochodzenia, który także gra na gitarze, pisze teksty i komponuje muzykę łącząc styl indie folka, bluesa, soulu i indie rocka.  

Już teraz możecie nabyć bilety na to wydarzenie. Wybieracie się na tegoroczny Open'er Festival?Posłuchajcie największego hitu Hozier:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 28.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×