Human Doc - dla miłośników dobrego kina

Już 25go października rozpocznie się nowa edycja filmowego festiwalu Human Doc. Dla wielbicieli kina i reportażu jest to prawdziwa gratka. Festiwal potrwa przez 4 dni i zaprezentuje kilkadziesiąt dokumentów z całego świata.

Human Doc

 Dla kinomaniaków i dla ludzi chcących poszerzyć swoje horyzonty, Human Doc przygotował szeroką ofertę filmów dokumentalnych o różnej tematyce. Oczywiście motywem przewodnim festiwalu i filmów jest człowiek. Problemy świata nurtujące człowieka, zagrożenia, które na niego czyhają, jego emocje i obawy, zawsze towarzyszą dokumentom wyświetlanym na Festiwalu. Human Doc ma już swoich wiernych fanów, jednak w tym roku zaoferuje ciekawe atrakcje, które (mamy nadzieję) zainteresują nowych odbiorców. Oprócz filmów, będzie można wziąć udział w dyskusjach prowadzonych przez autorów dokumentów, spotkać się z przedstawicielami Amnesty International (którzy opowiedzą o filmie ,,Amnesty! When They Are All Free'' oraz o swojej codziennej działalności), na specjalnych warsztatach dowiedzieć się ,,jak robić film na wojnie i przeżyć'' a nawet za darmo obejrzeć wybrane filmy Festiwalu na specjalnej internetowej platformie!

Festiwal Human Doc ma na celu łączenie przyjemnego z pożytecznym. Ciekawego filmu dokumentalnego, kampanii społecznej oraz debaty i dyskusji o najważniejszych problemach. Filmy inspirują do myślenia o niesprawiedliwościach świata oraz do działania, pozwalają uświadomić, że każdy z nas ma możliwość zmienienia tego co nas otacza, pomocy potrzebującym wokół nas, jak i w najdalszych zakątkach świata.

Zatem, odwiedź festiwal Human Doc i Daj się Zainspirować!

Human Doc

Human Doc

Festiwal odbędzie się w dniach 25-28 października w ,,Kinotece'' w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Program filmowy Human Doc znajdziecie na stronie internetowej Festiwalu oraz w kinie.

Lubisz kino? Najświeższe newsy o filmach tylko u NAS! Zobacz TUTAJ film o największej kapeli świata! Kontrowersyjny dokument o The Rolling Stones!

james-hector-the-rolling-stones-guide-3f96569ec4f70b44cb03def1669a5234_358c08.jpg

Foto: HumanDoc.net

Zródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Kovacs , Środa 24.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×