I am an Elvis Fan

Wyjątkowa kolekcja 21 piosenek dostępna od 31 lipca 2012 roku.

Elvis Presley

Przez dwa majowe tygodnie ponad 250000 fanów z dwudziestu krajów na całym świecie oddawało swoje głosy, aby pomóc w wyborze utworów, które znajda się na pierwszej w historii kompilacji Elvisa Presleya ułożonej przez jego fanów. Głosowanie to było częścią trwającej kampanii "I AM AN ELVIS FAN" zorganizowanej przez Sony Music/Legacy Recordings we współpracy z Elvis Presley Enterprises (EPE).

Utwory, które otrzymały największą ilość głosów znajdą się na wyjątkowym albumie, którego premiera będzie miała miejsce 31 lipca 2012 roku. Album ten jest ściśle powiązany z uroczystościami "Elvis Week", które odbędą się w Memfis w dniach 10 – 17 sierpnia dla uczczenia 35 rocznicy śmierci Króla Rock'n'Rolla.

Uczestnicy głosowania oddawali swoje głosy na trzy najlepsze piosenki Elvisa w siedmiu kategoriach muzycznych: piosenki z lat 50-tych, piosenki z lat 60-tych , utwory country, piosenki z filmów, piosenki miłosne oraz gospel. Fani, którzy brali udział w głosowaniu mieli możliwość wcześniejszego zamówienia albumu a ich nazwiska mają szanse znaleźć się w książeczce dołączonej do płyty. Mozaika na okładce albumu została stworzona z ponad ośmiu tysięcy zdjęć przysłanych przez fanów.

Źródło: Mat. prasowe


Przeczytaj również:

Pożegnalny koncert Scorpions

Beyonce chwali Sade

Święto reggae podczas WrocLove FestDodał(a): Karolina Kawecka , Wtorek 19.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • "Top Christmas Hits"

    Kolejna odsłona bestsellerowej serii Top Hits! Tym razem przedstawiamy album "Top Christmas Hits" z największymi świątecznymi hitami. "Jingle Bells", "Blue Christmas” , "Let It Snow! Let It… czytaj więcej

  • Legenda rock & roll’a

    Niewiele jest takich gwiazd, w śmierć których trudno uwierzyć. Kochamy ich za życia, a po śmierci wielbimy jeszcze bardziej. czytaj więcej