I Ty możesz zostać Ambasadorką JOY'a!

Zobacz, jak możesz wkroczyć do świata show-biznesu! Zostań ambasadorką Joy'a i zyskaj wstęp na wszystkie najważniejsze wydarzenia medialne!

joyambasodorkanowykonkurs.jpg

Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość - właśnie ogłoszono drugą turę konkursu "Zostań Ambasadorką JOY"! Masz blog albo fajne konto na Instagramie? A może dopiero marzysz o karierze it-girl? My Ci w tym pomożemy!

Szukamy przyszłych gwiazd social media! Jury w składzie: Red Lipstick Monster, Pola Bogdańska, Dr Makeup, Filip Galas, Szymon Brzóska, Magdalena Murawska i Karolina Weber podczas niezwykłych warsztatów wybiorą trzy osoby, które będą na stałe współpracować z magazynem Joy.

Ambasadorki będą mogły chodzić na pokazy, prezentacje nowości kosmetycznych, premiery filmowe i spotkania z gwiazdami. Dodatkowo, dla każdej z ambasadorek przewidziane jest comiesięczne wynagrodzenie.

Co trzeba zrobić by do dołączyć do teamu Joy'a? Wystarczy wysłać zdjęcie z krótkim uzasadnieniem swojej kandydatury lub portfolio na adres ambasadorka@joy.pl do 15 maja 2017 roku. A z przesłanych zgłoszeń wybrane zostaną najlepsze, których autorki zostaną zaproszone na casting do Warszawy 26 maja 2017 roku!

Więcej informacji znajdziesz w majowym numerze JOYa!

05_joy_2017.jpg

zdjęcia: mat. prasowe 

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 13.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×