Igrzyska śmierci: Kosogłos część 2 - zobaczcie pierwszy polski zwiastun!

Wiele osób uważa, że kobiety nie przepadają za produkcjami science-fiction, jednak "Igrzyska śmierci" stały się prawdziwym hitem także wśród pań. W kinach niebawem zagości kolejna część historii. Już jest pierwszy zwiastun. Zapowiada się ciekawie.

Igrzyska śmierci: Kosogłos część 2 - zobaczcie pierwszy zwiastun!

"Igrzyska śmierci" to prawdziwy fenomen, który za każdym razem przyciąga do kin miliony widzów. Film "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1." zarobił aż 725 mln dolarów! Reżyserem produkcji jest Francis Lawrence. Scenariusz stworzył Danny Strong.

Zobaczcie także: Keanu Reeves w erotycznym thrillerze! Zobaczcie zwiastun

Najnowsza część pojawi się w polskich kinach już 20 listopada 2015 roku. Jest to jednocześnie ostatnia część ekranizacji trylogii Suzanne Collins.

Co będzie się działo w tym filmie? Oczywiście zobaczymy koniec państwa Pan. Aby do tego doszło, musi się zmierzyć dobro ze złem. W roli głównej jak zwykle zobaczymy Jennifer Lawrence, wcielającą się w Katniss Everdenn, która to zaplanuje zamach na Coriolanusa Snowa sprawującego funkcję prezydenta. W tym przedsięwzięciu będą ją wspierać przyjaciele, a szczególnie Peeta Mellark, w którego rolę wciela się Josh Hutcherson. Czy uda im się zakończyć bezwzględne panowanie Kapitolu? Jak będzie przebiegała ta wojna?My już nie możemy się doczekać. Dodatkowo emocje podgrzewa pierwszy polski zwiastun. Zobaczcie:

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 10.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×