II edycja Akademii Kobiecości - zobacz relację z tego wydarzenia!

Druga edycja Akademii Cosmopolitan, która odbyła się 6 marca w Warszawie, odniosła wielki sukces! Przeczytaj relację z wyjątkowych warsztatów Cosmopolitan, w których wzięły udział czytelniczki Cosmo, najlepsi eksperci oraz zaproszone gwiazdy.

zdjecie główne mk.jpg

Tym razem mottem Akademii była siła kobiecości w biznesie i wcielanie się w różne role – np. matki, żony, bizneswoman czy kochanki – w życiu codziennym. To był naprawdę wyjątkowy, inspirujący dzień!

Tym razem do wydawnictwa czasopisma zaproszono 16 Cosmodziewczyn. Organizatorzy byli pod wielkim wrażeniem, jak bardzo dojrzałe i świadome swojej kobiecości sa uczestniczki. Podkreślano również, że to właśnie takie kobiety jak one, są dla nich największą inspiracją przy tworzeniu magazynu Cosmopolitan, ale też i programu całej Akademii.

Na uczestniczki tej edycji czekało jak zwykle mnóstwo atrakcji: kulinarne cuda, wyczarowane przez restaurację Grand Kredens i cukiernię Le Vanille, pyszne soki od Phillips, spotkanie z wyjątkowymi gwiazdami: Anną Dereszowską, Anną Wendzikowską, Anetą Zając i Romą Gąsiorowską, rewelacyjne warsztaty Mateusza Grzesiaka - coacha i psychologa, spotkanie z twórczynią marki AA - Dorotą Soszyńską, modowe metamorfozy z marką Reserved i stylistkami Cosmo oraz rozmowa o idealnej cerze i najnowszych produktach firmy Philips z lek. medycyny estetycznej - Moniką Bujanowską. A także niespodzianka: magiczny masaż głowy, wykonany przez ekspertki z orientalnego Spa w Hotelu Warszawianka.

Czy pod koniec tego wyjątkowego dnia dziewczyny znalazły to, czego szukały? Inspiracji, nowego pomysłu na siebie, innej perspektywy? Oczywiście! Dzięki ekspertom i gościom, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami i cennymi radami. new_belka_AK.jpg


Źródło/ Foto: cosmopolitan.plDodał(a): Joanna Andrzejewska , Środa 15.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar