Ile zarabia Marcin Tyszka? Znamy odpowiedź

Zastanawiacie się ile wynosi wynagrodzenie znanego fotografa? Sprawdźcie!

Marcin Tyszka

Polski fotograf, o którym wiele osób słyszało m.in. dzięki programowi "Top Model" niejednokrotnie jest zatrudniany przez znane magazyny. Wydawać by się mogło, że jego honorarium jest niebotyczne, jednak dla wszystkich, którzy tak myślą mamy zaskakującą wiadomość! Bywa, że Marcin Tyszka dostaje zapłatę w wysokości 30 dolarów! Zgadniecie który magazyn tyle płaci za stronę? Tutaj kolejne zaskoczenie - Vogue!

Fotograf zaznacza przy tym, że standardem przy tego typu przedsięwzięciach jest to, że mieszka się w najlepszych hotelach, lata ekskluzywną klasą i często to właśnie bilet samolotowy i inne wydatki, które pokrywa producent, są dziesięć razy wyższe od wynagrodzenia, jakie artysta dostaje za sesję do magazynu.

Bywa więc i tak, że ktoś przebywa 10 dni w Indiach aby zarobić mniej niż to wynosi średnia krajowa, ale przy tym nie musi się martwić o żadne aspekty pobytu w tym miejscu. Tego typu warunki są wynikiem też specyfiki pracy, tym że fotograf musi wiele podróżować, a przy tym pracuje w dziale "beauty", więc jest to praca estetyczna, wymagająca kreatywności, zatem nikogo nie powinno dziwić, że np. Marcin Tyszka ma możliwość wybrania miejsca zamieszkania oraz sposobu podróżowania jaki chce.

Materiał, w którym fotograf opowiada o swoich zarobkach zobaczycie TUTAJ.

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka

Marcin TyszkaZobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ DDTVN
Foto: KAPiF


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 07.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Pierdoly dal urged skarnowego
Dodano: 2015-01-07 13:16:53 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×