Illusion zagra w Klubie Stodoła!

Już 28. marca w warszawskim Klubie Stodoła będziemy mogli usłyszeć i zobaczyć kultowy zespół Illusion. Dowiedzcie się więcej na temat tego wydarzenia!

Illusion zagra w Klubie Stodoła!

Illusion zagra w Klubie Stodoła!


Zespół Illusion został założony zimą 1992 r. w Gdańsku przez Tomasza "Lipę" Lipnickiego, Jurka "Jerrego" Rutkowskiego i Pawła Herbascha. Pierwszym basistą był Ireneusz Mazurek, którego potem zastąpił Jarek Śmigiel. Do czasu przerwania działalności wydali takie płyty jak: "Illusion", "Illusion 2", "Illusion 3", "Illusion 4 - Bolilol Tour", będącą krążkiem koncertowym, oraz "Illusion 6".

Nic nie wskazywało na to, że u szczytu swojej kariery, w 1999 roku zespół zawiesi działalność, lecz tak się stało. Po dziewięciu latach przerwy powrócili koncertem we wrocławskiej "Hali Stulecia", na którym pojawiły się całe rzesze fanów, lecz po tym wydarzeniu Illusion ponownie zniknął - tym razem na 3 lata. W 2011 zaskoczył swoich miłośników płytą "The Best Of", na której oprócz znanych hitów znalazły się dwa nowe numery: "Tron" i "Solą w oku". Na szczęście zespół na tym nie poprzestał i zgromadził kolejny materiał, którego premiera miała miejsce kilka dni temu. To pierwsza od 16. lat płyta zespołu Illusion, a zapowiada ją singiel "O przyszłości".

Razem z wydaniem nowego krążka czas na nową trasę koncertową! Już 28. marca ten kultowy zespół wystąpi w warszawskim Klubie Stodoła!

Bilety w cenie: 43/63 pln - przedsprzedaż oraz 50/70 pln w dniu koncertu

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10).

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Posłuchajcie singla zapowiadającego najnowszą płytę:
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 25.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×