Ilona Felicjańska mówi o swojej miłości!

Niedawno wiele mówiło się o Ilonie Felicjańskiej - głównie ze względu na jej chorobę alkoholową. Dzisiaj, była modelka wyznaje w wywiadzie, że znalazła prawdziwą miłość i jest naprawdę szczęśliwa.

Ilona Felicjańska mówi o swojej miłości!

Ilona Felicjańska mówi o swojej miłości!


Ilonę Felicjańską poznaliśmy jako gwiazdę modelingu, potem prowadziła własną firmę, a także działalność charytatywną. Przez jakiś czas zrobiło się o niej ciszej, lecz powróciła z wielkim hukiem, kiedy została skazana za spowodowanie wypadku samochodowego pod wpływem alkoholu. Była modelka przyznała się wtedy, że cierpi na chorobę alkoholową. Wiele osób twierdziło, że jej kariera to już przeszłość, tymczasem Ilona Felicjańska uporała się z mroczną stroną samej siebie i jest szczęśliwa!

Okazało się, że była modelka zakochała się i to z wzajemnością! Kim jest jej wybranek? To kompozytor Yossarian Malewski, który daje jej poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że jest naprawdę szczęśliwa. Jak sama podkreśla: Może nie mam tylu pieniędzy, ile kiedyś miałam, może ciągle gdzieś mi brakuje, ale mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa i chyba to jest najważniejsze.

W jakich okolicznościach para rozpoczęła znajomość? Poznali się kiedy razem pracowali na planie teledysku Yossariana. Od tamtej pory Ilona Felicjańska nie jest tylko partnerką, ale także muzą.

Chcecie dowiedzieć się co jeszcze Ilona Felicjańska mówi o swoim nowym uczuciu?

Zobaczcie wywiad z Iloną Felicjańską!

Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/KAPiF


Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 31.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
o rany, jakie parcie na szklo
Dodano: 2014-02-01 02:45:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×