Ja, Kobieta. Jak pokochać i zrozumieć swoje ciało

Uwielbiana przez miliony sama miała problem z akceptacją własnego wyglądu. Zobaczcie co zdradza w swojej książce, która zdecydowanie nie należy do tych z rodzaju gwiazdorskich.

Ja, Kobieta. Jak pokochać i zrozumieć swoje ciało

Ja, Kobieta. Jak pokochać i zrozumieć swoje ciało


Cameron Diaz należy do aktorek, które stały się wzorem wielu kobiet. Zachwyca swoim wyglądem oraz talentem, lecz jak się okazuje, ma za sobą kilkuletnią walkę z niską samooceną, koszmarne diety, fatalne samopoczucie, problemy ze zdrowiem i urodą. Brzmi jakbyśmy czytały o sobie? Tak, Cameron Diaz przyznaje, że jest normalną kobietą, która miała ciężkie chwile.

Pamiętając czas, w którym sama nie umiała cieszyć się życiem i doceniać tego co ma, kiedy już udało jej się zaakceptować siebie i odnaleźć szczęście, postanowiła pomóc kobietom w pokochaniu siebie. To w swojej książce radzi jak smacznie i zdrowo jeść, jak dbać o swoją aktywność fizyczną oraz mówi o tym, że przede wszystkim trzeba uwolnić własny umysł. Wiedza, którą pragnie przekazać kobietom, jej samej pomogła w odzyskaniu energii, radości z życia i wewnętrznej harmonii.

Jak udowadnia Cameron Diaz, wszystkie kobiety wiele łączy ze znaną modelką, aktorką, która dla wielu jest ideałem.

Jesteście ciekawe tej książki?

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ FameFlynet
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 26.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×