Jack White zagra w Krakowie!

Zgodnie z obietnicą, którą artysta złożył podczas tegorocznego Open'era, wróci do Polski aby dać kameralny koncert w Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu.

Jack White zagra w Krakowie!

Jack White zagra w Krakowie!

Już 12 października Jack White odwiedzi nasz kraj aby dać niezapomniany koncert w Krakowie. Występ byłego lidera The White Stripes odbędzie się na klimatycznym krakowskim Kazimierzu, a dokładnie w starej zajezdni tramwajowej... nie wątpimy, że miejsce spotęguje nieprzeciętny i wyjątkowy klimat wydarzenia. Artysta jest obecnie w trakcie amerykańskiej trasy koncertowej, do Europy przyjedzie specjalnie na 10 koncertów. Bilety będą kosztowały 188 zł, może i nie jest to najmniejsza kwota, ale pewne jest, że warto zobaczyć tego nieprzeciętnego artystę, jeśli nie mieliście takiej okazji podczas tegorocznego festiwalu Open'er w Gdyni. Kolejna taka okazja może się prędko nie powtórzyć.

Jack White to jeden z najbardziej utalentowanych muzyków naszych czasów. Kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista, a także producent muzyczny.

Koncert w Krakowie jest spełnieniem osobistego życzenia artysty, ponieważ chciał on zagrać w mieście, z którego pochodzą jego przodkowie.

Zobaczcie, jak Jack White wypadł podczas Open'er Festival! Kusi Was ten przedsmak?Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Wikipedia/FameFlynet
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 16.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×