Jaka była Anna Przybylska? Wspomina Piotr Zelt

Aktorka odeszła bardzo szybko... zdecydowanie za szybko. Pozostawiła po sobie niesamowitą pustkę, co podkreślają jej znajomi, a wśród nich Piotr Zelt. Zobaczcie, co aktor opowiada o Ani Przybylskiej.

Jaka był Anna Przybylska? Wspomina Piotr Zelt

Jaka była Anna Przybylska? Wspomina Piotr Zelt


To właśnie dzisiaj pożegnano Annę Przybylską. Nabożeństwo żałobne w intencji Ś.P. Anny Przybylskiej odprawione zostało o godz. 13:00 w Gdyni. Rodzina przedstawiła prośbę aby nie wykonywano żadnych zdjęć i nie składano kondolencji. Niestety, jak napisała na swoim blogu Anna Mucha, paparazzi mimo wszystko koczowali pod domem gwiazdy. Mamy jednak nadzieję, że zachowali resztki przyzwoitości i uszanowali wolę rodziny.

Tymczasem koledzy po fachu niezwykle ciepło wypowiadają się o Ani Przybylskiej.
Była otwarta na  świat, na ludzi. Niczego nie grała, nie udawała, nie kalkulowała. Nie kreowała się na dobrą matkę, bo fajnie to w mediach wygląda. Ona po prostu była dobrą matką. Nie było w tym kiczu, lansu. Niczego nie robiła na siłę. Była osobą szczególną pod każdym względem. Miała niezwykły wdzięk, urodę, talent, poczucie humoru, inteligencję. Przy tym wszystkim była oddana rodzinie i postawiła na nią. Nigdy nie miała problemu z tym, że odstawia swoją karierę na boczny tor, dlatego że miała bardzo precyzyjnie ustawioną hierarchię  - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Piotr Zelt.

Aktor podkreśla, że fenomen Ani tkwił właśnie w jej naturalności, w tym że niczego nie udawała, nie tworzyła wokół siebie sztucznych barier i nie traktowała ludzi z dystansem.

Nie znałem się z Anią dobrze, spotykaliśmy się zupełnie przypadkowo. Ania była sąsiadką mojej mamy w Łodzi. To mój dom rodzinny, ja tam często bywam i zdarzało nam się spotykać, ja byłem z córką na spacerze, a Ania z trójką swoich dzieci. Były to bardzo zabawne spotkania, bo ona z tym swoim niesamowitym temperamentem starała się zagarnąć tę gromadkę. Kipiała pozytywną energią. Myślę, że to jest fenomen Ani - wspomina Piotr Zelt.

Aktor dodaje również: Zagrała sporo ról komediowych, zresztą świetnych, bo komedia jest niedocenianą przez krytyków, ale dosyć trudną formą, jest takim poligonem dla aktorów, a ona się świetnie w tym sprawdzała. Trudno żeby nie, bo ona miała dystans do samej siebie, miała poczucie humoru na własny temat.

Zobaczcie w jakich filmach mogliśmy oglądać Anię TUTAJ

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Newseria
Foto: KAPiF

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 09.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar

Zobacz również

×