Jaką Dietę stosuje Dakota Johnson z "50 twarzy Grey'a"?

Nie można zaprzeczyć, ze Dakota Johnson może pochwalić się nienaganną figurą, o której marzy nie jedna z nas. Jaki jest jej sekret? Zobaczcie!

dakota johnson2015.jpg

Jaką Dietę stosuje Dakota Johnson z "50 twarzy Grey'a"? 

Dakota Johnson jest ostatnio osobą, na którą z zazdrością patrzy niejedna kobieta. I nie chodzi tylko o fakt, że zagrała ona główną rolę u boku przystojnego Jamiego Dornana, ale także oto, że jej figura jest godna podziwu.

Oczywiście, by utrzymać tak zgrabną sylwetkę nie wystarczy jedynie tego chcieć. Same chęci są z pewnością bardzo dobrą motywacją, ale to dieta i zdrowy tryb życia są w stanie zapewnić oczekiwane efekty. Prawie każda z nas zmagała się zapewne z niejedną dietą, która była bardziej lub mniej skuteczna. Gwiazdy również nie dostają szczupłej sylwetki w prezencie i także muszą zadbać o to, by ich ciała stały się ikonami seksapilu.

Zobacz też: JAMIE DORNAN NIE ZAGRA W KOLEJNYCH CZĘŚCIACH "50 TWARZY GREYA"? 

Aby utrzymać swoje ciało w perfekcyjnym stanie, wiele gwiazd sięga po różnego rodzaju diety. Dakota Johnson także nie pozostawia losowi utrzymania pięknej figury i również stosuje specjalny system żywienia, a może bardziej picia.

 

Otóż zagraniczne media donoszą, że znana aktorka wprowadziła do Hollywood nową modę picia organicznych świeżo wyciskanych soków. Gwiazda pracując ciężko na planie nowego filmu, mimo dużego natłoku pracy, wykazuje się energią godną podziwu. Wszyscy twierdzą, że to za sprawą tych tajemniczych zdrowych soków ma w sobie mnóstwo siły i chęci do pracy. Potrafią one pobudzić organizm znacznie bardziej efektywnie niż kubek gorącej pysznej kawy, czy dostarczenie do organizmu cukrów. 

Zobacz też: CHCIAŁYBYŚCIE SPĘDZIĆ WEEKEND Z CHRISTIANEM GREYEM? TO MOŻLIWE! 

Soki, które są z pewnością świetnym uzupełnieniem diety, co potwierdza nienaganna sylwetka Dakoty, jak można się domyśli, nie są rzeczą tanią. Jednak nikt nie powiedział, że piękna i szczupła sylwetka nie będzie wymagała od nas wielu wyrzeczeń i poświęceń.

Fani figury Dakoty, czas zatem sięgnąć po zdrowe i wyszczuplające soki!

dakota johnson.jpg

dakota.jpg

dakota2.jpg

dakota johnson 2015.jpg

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: FameFlynet


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 26.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×