Jamie Dornan zagra żołnierza!

Tagi: Jamie Dornan

Czyżby nie chciał być kojarzony tylko z Panem Greyem?

jamie-dornan


Przed rozpoczęciem zdjęć do ekranizacji "50 twarzy Greya" długo spekulowano, kto powinien wcielić się w główną rolę. Najpierw został do niej wybrany Charlie Hunnam, lecz ten się rozmyślił. Chodziły plotki, jakoby bał się zaszufladkowania jako właśnie odtwórca tylko tej postaci. Ostatecznie wybrano Jamiego Dornana.

Aktor wcześniej miał za sobą kilka nieudanych ról, a najbardziej był kojarzony ze swojej kariery w modelingu i związku z Keirą Knightley. Jednak kiedy się pojawiła możliwość zagrania w "50 twarzach Greya", Jamie przyjął tę propozycję i nie da się ukryć, że teraz już przez większość pań jest kojarzony właśnie z niej.

Gwiazdor mimo wszystko nie chce się zamykać na inne role i tym razem przed nim zadanie wcielenia się w żołnierza II wojny światowej w obrazie "Anthropoid". Produkcja będzie opowiadała o kulisach zamachu na Reinharda Heydricha, który był szefem Służ Bezpieczeństwa i Gestapo, a od 1939 roku Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy, trzeciej osoby w państwie po Hitlerze i Himmlerze.

Pojawia się jednak kilka pytań. Czy kobiety pamiętające Jamiego z roli Pana Greya także wybiorą się na ten film ze względu na swojego ulubionego aktora? Czy gwiazdor da sobie radę w tak skrajnie odmiennej od ostatniej roli?

Jedno jest pewne. Tym razem żona raczej nie będzie miała powodów do zazdrości.jamie-dornan

jamie-dornan

jamie-dornan


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 04.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
blodka
Masakra jaki dziadzisko. On wogóle nie jest przystojny - nie rozumiem zachwytu tym człowiekiem. A już w tej brodzie to wogóle wygląda jak dziad borowy.
Dodano: 2015-03-09 09:30:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×