Jason Derulo "Future History"

Swoim drugim krążkiem Jason Derulo potwierdza, że sukces wydanego w 2010 roku debiutanckiego albumu nie był przypadkowy! Młody artysta z Florydy ponownie czaruje nas kolorową, radosną mieszanką popu i R&B z gracją wielkiego mistrza.

Jason Derulo Future HistoryWokalista, kompozytor, aktor i tancerz w jednej osobie wybrał do promocji optymistyczną piosenkę "Don't Wanna Go Home", którą napisał wraz z producentami, ukrywającymi się pod ksywką The Fliptones (Chaz William i David Delazyn; m.in. Flo Rida, Britney Spears, Ice Cube). Wybrał dobrze, bo kompozycja dotarła ona do pierwszego miejsca brytyjskiej listy singli!  - W całym tym zamieszaniu, które mamy teraz na świecie, zależało mi na napisaniu piosenki, która sprawi, iż zapomnicie o wszystkich problemach. Tak więc, wyjdźcie z domów, wyrzućcie z głowy rzeczywistość i po prostu żyjcie! - tak zachęcał do posłuchania singla Jason.

Zapewne w ślady pierwszego singla pójdzie drugi - "It Girl". Obydwie piosenki Jason wykonał podczas wizyty w mającej potężną oglądalność amerykańskiej wersji "Mam talent!" oraz na gali Teen Choice Awards. - Nigdy nie byłem bardziej podekscytowany tym, co robiłem. Włożyłem w ten album mnóstwo potu, krwi i łez. Jest bardziej dojrzały, bo i ja dojrzałem przez tych kilkanaście miesięcy od debiutanckiej płyty - mówił Jason, który w sumie zarejestrował w czasie sesji 150 (!) numerów. W produkcji wspomogli go: DJ Frank E, Emanuel Kiriakou, J.R. Rotem, The-Dream, wspomniani The Fliptones.

Radość, zabawa, taniec, wzruszenie, miłość, zmysłowość - to zawierają piosenki z "Future History". Tytuł może okazać się proroczy, bo niejedna kompozycja ma szansę na trwałe zapisać się w historii muzyki. O tym zresztą marzy sam Derulo. - Chciałbym, by moje piosenki żyły długo po tym, jak mnie już nie będzie - mówi. I wiele wskazuje na to, że tak może się stać. Trzymajmy za niego kciuki!

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Kelly Clarkson "Stronger"
"True Blood Vol.3"


Dodał(a): Karolina Czaja , Czwartek 29.12.2011 (aktualizacja: 2011-12-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×