Jennifer Aniston jest w 3 miesiącu ciąży?

Świat obiegła dziś dość zaskakująca informacja... Czy znana aktorka Jennnifer Aniston jest w ciąży?

jennifer aniston_2015.jpg

Jennifer Aniston jest w 3 miesiącu ciąży?

Informacje na temat ciąży znanych celebrytek zawsze są zazwyczaj skrupulatnie śledzone. Dlatego każde doniesienie o prawdopodobnej ciąży, zwłaszcza gwiazdy, która wcale się do tego nie śpieszyła, jest informacją, która bardzo szybko się roznosi...

Znana aktorka, Jennifer Aniston, nigdy nie była kobietą, która uważała, że o jej wartości świadczy to, czy posiada dzieci czy też nie.  Jednak tym razem magazyn Life&Style, od którego wyszła informacja, twierdzi, że informacja jest potwierdzona, co więcej, oficjalnie gratuluje już aktorce.

 

"Na początku Jenn była w szoku i nie wierzyła, że może być w ciąży. Jednak to uczucie szybko zamieniło się w radość. Jennifer dowiedziała się o ciąży w styczniu. Spóźniał jej się okres i Justin zasugerował, by zrobiła test. Na żarty rzuciła, że jeśli wyjdzie pozytywny, narzeczony ma dąć jej 50$. Oczywiście je wygrała " możemy przeczytać w magazynie.

W oficjalnych wywiadach 46-letnia Jennifer, która aktualnie jest narzeczoną Justina Theroux, zawsze dość stanowczo wypowiadała się w kwestii rodzicielstwa.

O mojej wartości jako kobiety nie decyduje fakt posiadania dziecka. Uważam, że nie powinno się wywierać na ludziach takiej presji związanej z rodzicielstwem. To, że z twojej waginy nie wyszło dziecko, to nie znaczy, że nie masz w sobie pokładów macierzyństwa. Takie uczucia możesz żywić także dzieci przyjaciół, do psów, czy samych przyjaciół - wyznała kiedyś w wywiadzie.

Czy to prawda, czy kolejna plotka, którą aktorka niedługo zdementuje? Niedługo się przekonamy.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: FameFlynet


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 09.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Też oglądałam, wesołe towarzystwo nie ma co. Widzieliście tego młodego gostka od rolników? normalnie biznesowe podejście do wróżenia. Albo Atis w kapeluszu, niesamowita osobowość.
Dodano: 2015-04-12 13:43:02 Zgłoś nadużycie
Anonim
Oglądałam i czekam na kolejny odcinek. Świetny pomysł i mega barwne postacie! Trudno zdecydować, kto jest tam najfaniejszy
Dodano: 2015-04-10 11:29:33 Zgłoś nadużycie
Anonim
Też mi news. A co Wy na to, że na Tv Puls w srody leci Dom Wróżek? widzieliście w tę środę? Czadowy program kolejny odcinek w przyszłą środę. Oglądamy razem?:)
Dodano: 2015-04-09 21:56:59 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×