Jennifer Aniston w kolejnym, mocnym wywiadzie. Powiedziała samą prawdę?

Aktorka m.in. porównała social media do... przemysłu tytoniowego...

jenanistonicphotos697707.jpg

Jennifer Aniston to jedna z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających aktorek na świecie. Oprócz tego jest także lubiana przez kobiety, które często się z nią utożsamiają i biorą z niej przykład. Przypomnijmy także, że Aniston znana jest ze swojego zdroworozsądkowego podejścia do życia, nieulegania przelotnym modom oraz od dawna bycia "eko" i "fit". 

Ostatnio Aniston udzieliła wywiadu, który ukazał się na oficjalnej stronie amerykańskiego wydania magazynu Vogue. W wywiadzie tym Jennifer opowiedziała o swoim podejściu do życia, do pielęgnacji urody oraz wyznała co sądzi na temat mediów społecznościowych. Co czytamy w wypowiedzi Aniston?

Szczerze mówiąc, gdy rozglądam się wokół siebie, ludzie non stop wpatrują się w swoje telefony. Czuję, że bardzo wiele nam prze to umyka, a sami to stworzyliśmy. Porównuję to do przemysłu tytoniowego: jest wystarczająco trudno dorastać, stawać się tym, kim masz być i odnajdywać siebie, a teraz są jeszcze media społecznościowe i ta ciągła presja, czy ktoś lubi czy nie to, co Ty zrobiłeś w życiu. Sami kreujemy te własne wyzwania, a to jest przecież  wielkim obciążeniem. - wyznała aktorka, która w życiu prywatnym stroni od wszelkich form mediów społecznościowych. 

Jennifer Aniston odniosła się także do swojego wcześniejszego wywiadu, w którym ostro krytykowała media. Zobacz: Aniston: Same mamy określić swoje "żyli długo i szczęśliwie"


Aktorka potwierdziła swoje wcześniejsze słowa i stwierdziła, że obecnie niewiele się chyba zmieniło, komentując: Dalej wyśmiewają, gdy jesteś za gruby, za chudy, że nie masz dzieci. (...) Dlaczego uczymy tego młode kobiety? To dalece wyniszczające. (..) Jesteś idealna, niezależnie od tego kim jesteś, gdzie jesteś i nikogo nie powinno to obchodzić!  - stwierdziła. 

Właśnie za takie słowa ją kochamy!


Zobacz też:

zdjęcie: Starstock


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 17.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×