Jesienna ramówka TVN 2014 - spot i relacja z konferencji!

Wiemy już jaka piosenka stała się motywem przewodnim jesiennego spotu TVN! Jesteście ciekawi co w zbliżającym się sezonie stacja przygotowała dla widzów? Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z konferencji ramówkowej!

Jesienna ramówka TVN 2014 - spot i relacja z konferencji!

Jesienna ramówka TVN 2014 - spot i relacja z konferencji!

7 sierpnia w warszawskich Łazienkach Królewskich odbyła się konferencja prasowa TVN, podczas której zaprezentowana została oferta programowa na sezon jesień 2014. Uroczystą premierę miał spot TVN, w którym udział wzięły gwiazdy największych hitów stacji, dobrze znane nam na co dzień z telewizyjnego ekranu. U boku prezenterów, dziennikarzy i aktorów pojawił się szalony, nieprzewidywalny i rozrywkowy "Pan Kula". Piosenką przewodnią jesiennego spotu TVN został dobrze znany przebój Eltona Johna "I'm Still Standing".

Zobaczcie jak najnowszy spot wypadł na tle poprzednich!


Jesienna ramówka TVN niesie ze sobą wiele nowości! Przede wszystkim pojawi się nowy program rozrywkowy "Kto poślubi mojego syna", który poprowadzi Agnieszka Jastrzębska. Czterech mężczyzn zgłoszonych do programu przez mamę będzie starało się odciąć wspólnie z rodzicielką pępowinę i znaleźć wybrankę jego serca. Alternatywą będzie program rozrywkowy "Żony z Hollywood". Poznamy w nim Polki, które zdecydowały się porzucić swoje dotychczasowe życie i w Los Angeles starają się spełnić swój american dream.

W ofercie programowej pojawi się format specjalnie dedykowany mamom - "Mama kontra mama". Będzie to platforma, ścierania się odmiennych wzorców wychowania i poglądów na ten temat. Program ukaże jak wyjątkowa  i zarazem trudna jest rola bycia matką. Uczestniczki programu, których sposób bycia matką wyda się reszcie uczestniczek najbardziej imponujący wygra wycieczkę dla całej rodziny. Do tej pory oferta serialowa TVN była dedykowana starszemu widzowi, jesienią będziemy mogli przenieść się do szkolnej ławki za sprawą serialu "Szkoła" i zobaczyć świat oczami współczesnej młodzieży.

Oczywiście nie zabraknie dobrze sprawdzonych i lubianych przez widzów programów, takich jak "Mam talent!", "Top Model", "MasterChef", "Kuchenne Rewolucje", "Perfekcyjna Pani Domu" czy "Na Językach". Rozrywki dostarczy nam również Kuba Wojewódzki w swoim talk-show, a Martyna Wojciechowska odkryje przed nami kolejne zakamarki świata, zabierając nas w podróż na jego symboliczny "kraniec". W "Dzień Dobry TVN" nasze poranki umilą prezenterskie duety: Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Magda Mołek i Marcin Meller oraz Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk. 

Jesteście ciekawi jak przebiegła konferencja ramówkowa TVN?  Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji!

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF/Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 08.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
Mi sie nie podoba ta cała przerwa wakacyjna. Jestem w ciąży i nei mam co rano oglądać a tak zawsze przy Robercie i Joli Pieńkowskiej jadłam śniadanie!
Dodano: 2014-08-12 19:33:02 Zgłoś nadużycie
Anonim
Lubię oglądać TVN i dobrze, że nie ma zmian wśród prowadzących, cieszy mnie, że zostaje para współprowadzących J. Pieńkowska i R. Kantereit.
Dodano: 2014-08-12 10:13:28 Zgłoś nadużycie
Anonim
ja tez ich lubie, nie pajacuja, ale maja dystans do sibeie, dobrze ich dobrali i czekam na wrzesien
Dodano: 2014-08-11 21:37:40 Zgłoś nadużycie
Anonim
moja ulubiona para pan Robert i pani Jola, dobrze, ze żadnych zmian nie będzie w tym temacie :)
Dodano: 2014-08-11 14:07:33 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×