Jessica Biel i Justin Timberlake pokazali synka!

Przyjście na świat dziecka tak znanych gwiazd zawsze budzi poruszenie i każdy chce je jak najszybciej zobaczyć. Gdzie słynni rodzice opublikowali fotografię synka? Czy malec jest do nich podobny? Sprawdźcie.

Jessica Biel i Justin Timberlake pokazali synka

O ciąży Jessici Biel długo tylko spekulowano, aż pewnego dnia Justin opublikował zdjęcie, na którym całował dość pokaźny brzuch żony. Niedawno donosiliśmy, że potomek pary przyszedł na świat, a tymczasem już możemy oglądać jego pierwsze zdjęcie, które opublikował dumny ojciec. Ponoć zaraz po narodzinach syna, muzyk był w prawdziwej ekstazie.

Wiele osób zastanawiało się, czy para przypadkiem nie sprzeda zdjęć swojego syna do tabloidu, tak jak to zrobiła ze zdjęciami ze swojego ślubu. Jednak fotografię zaledwie kilkudniowego Silasa umieszczono na Instagramie Justina. Widzimy na niej uśmiechniętą Jessicę Biel z synem.

Czyżby rodzice postanowili, ze nie będą sprzedawać swojej prywatności i zarabiać na zdjęciach syna? Para zapewne wiedziała, jak wiele wiernych fanów czeka na zdjęcie ich potomka, dlatego też tak szybko je zobaczyliśmy.

Zobaczcie także: Jak wysokie alimenty płacą polskie gwiazdy na swoje dzieci?

Jessica Biel wygląda niezwykle promiennie i widać, że na razie macierzyństwo jej sprzyja. Myślicie, że świeżo upieczony tata pomaga przy synu? Na razie wyciekły informacje, jakoby Jess za urodzenie potomka dostała od męża komplet biżuterii za 90 tysięcy dolarów!

Do kogo waszym zdaniem Silas jest podobny?Jessica Biel i Justin Timberlake pokazali synka

Jessica Biel i Justin Timberlake pokazali synka


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet/ InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 20.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×