Jessica Biel próbowała wkręcić Justina Timberlake'a w telewizji. Zobacz fenomenalną reakcję wokalisty!

U państwa Timberlake'ów jak zwykle wesoło... Przy tym nie można się nie uśmiechnąć!

jessisjustinmainmain.jpg

Justin Timberlake i Jessica Biel to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych par w show-biznesie. I mimo tego, że co jakiś czas w mediach pojawiają się niepokojące informacje na temat rzekomych problemów w ich małżeństwie, publiczne występy pary niemal zawsze wydają się temu zupełnie przeczyć. Prawie zawsze widzimy bowiem tych dwoje uśmiechniętych i zadowolonych lub opowiadających zabawne anegdoty z życia swojej rodziny. 

Razem na premierze 

Nie inaczej było tym razem. Olśniewająca para małżonków pojawiła się ostatnio wspólnie na premierze najnowszego filmu Jessici "Book of love" w wyśmienitych humorach. Biel, która na czerwonym dywanie pojawiła się w modnych w tym sezonie aksamitnych spodniach dzwonach i zawiązywanej pod szyją, trendy koszuli oraz Timberlake wyglądali olśniewająco. Byli też wyraźnie szczęśliwi i zrelaksowani. Nic dziwnego. Zaledwie dzień wcześniej wcześniej para postanowiła urządzić sobie publiczne "wkręcanie się" nawzajem, a wszystko działo się na oczach milionów widzów komediowego talk show Ellen DeGeneres. Przy tym filmiku nie sposób się nie uśmiechnąć! Ale po kolei... 

FFN_BOL_Prem_ERFF_011117_52280042_midres.jpg

FFN_BOL_Prem_ERFF_011117_52280039_midres.jpg

 Justin i Jessica podczas premiery filmu "Book of love" 

FFN_BOL_Prem_ERFF_011117_52280035_midres.jpg

 Jessica Biel na premierze swojego najnowszego filmu 


"Kochanie, jestem w ciąży!"

Jessica Biel była gościem programu Ellen. Prowadząca spytała aktorkę o to, czy ta nie jest w ciąży, bo tak sugerują najnowsze zdjęcia paparazzich, na których Justin przytula żonę w taki sposób, że trzyma ją za brzuch. Okazało się, że Biel co prawda przy nadziei nie jest, ale podejrzenie ciąży to dobry pomysł, aby... wkręcić jej męża. 

Nie trzeba było długo czekać na to, aby Ellen... zadzwoniła do Justina w towarzystwie kamer i zaczęła rozmowę od pytania... co porabia. Wokalista odpowiedział, że zajmuje się "królem domu" (czyli ich synkiem - przyp. redakcji). Na to prezenterka odpowiedziała, że już niedługo będzie zajmował się również "królową", bo w swoim programie gości właśnie Jessicę, która chciała mu zakomunikować niespodziankę. Aktorka oznajmiła wtedy oczywiście, że jest w ciąży. 

Co na taki obrót spraw powiedział wokalista? Justin na początku zaniemówił. Po chwili jednak, zapytany przez Ellen, dlaczego nie reaguje ekscytacją, wokalista pomysłowo wypalił, dając wszystkim do zrozumienia, że raczej nie dał się nabrać na publiczny wkręt: "Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się, czyje to dziecko!". Takiej odpowiedzi nie przewidziała nawet Ellen DeGeneres...


Justinowi gratulujemy pomysłowości i dystansu. Pewne jest, że z tym dwojgiem nie można się nudzić. 

Przeczytaj też: 

Justin Timberlake pochwalił się zdjęciem rodziny i... zaliczył zabawną wtopę?


Zobacz film z fragmentem programu, o którym mowa: 

zdjęcia: FameFlynet, film: Youtube  Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 11.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×