Jessica Biel zdradza swój przepis na udane małżeństwo!

Aktorka, która prywatnie jest żoną Justina Timberlake zdradza swoje tajemnice na udany związek!

jessbiel1main234.jpg

Jessica Biel światową sławę zyskała już jako nastolatka dzięki roli uroczej Mary Camden - córki pastora w emitowanym w latach 90. również w Polsce serialu "Siódme niebo". Dziś aktorka ma swoim koncie role w wielu filmach i od 10 lat jest w szczęśliwym związku z Justinem Timberlakiem, którego poślubiła 5 lat temu. Para wychowuje też razem 2-letniego synka o imieniu Silas. 

Rodzinne szczęście, kariera w rozkwicie, a do tego talent i piękna sylwetka. Jak ona to wszystko robi? Aktorka zapytana została o to przez dziennikarkę magazynu Marie Claire. W odpowiedzi Biel zdradziła, co jej zdaniem, przyczyniło się do tego, że w życiu wiedzie jej się całkiem nieźle. A zatem, co, według Jessici, jest kluczem do udanego związku?

- Mamy te same wartości, wierzymy w lojalność i szczerość. Lubimy też dobrze się bawić. Lubimy sporo tych samych rzeczy. Także w biznesie - oboje jesteśmy mocno nastawieni na pracę i czasami musimy być nieco egoistyczni. Rozumiem to (...). Jeśli możesz znaleźć kogoś, kto dzieli te same wartości, co ty, to jest sukces! - mówi aktorka. 

A co  kwestią rodzicielstwa? 

- Myślisz sobie, że jesteś bezinteresowną osobą, a wtedy nagle się okazuje, że jednak nie jesteś. Są wokół ciebie ludzie, którzy tyle wymagają, a twój rozkład dnia nie jest już tylko twój i w dodatku nie jest to już nawet istotne. Bardzo jasne staje się, że twoje życie oscyluje teraz wokół dziecka. Nie jestem osobą, która czuje: "Och, moje całe życie zmieni się dla dziecka", ale tak się rzeczywiście dzieje - dodaje aktorka. 

Co sądzisz na temat jej wypowiedzi? Uważasz, że dzielenie wspólnych wartości z partnerem oraz oddanie dziecku wystarcza, aby przeprowadzić związek szczęśliwie przez życie? Czekamy na komentarze!


 zdjęcia: Instagram 

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 13.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×