Jest już najnowszy teledysk Dody! Obejrzyjcie i oceńcie sami

Ukazał się już najnowszy teledysk Dody do piosenki "Riotka". Czy gwiazda znów szokuje tak jak zawsze, czy postawiła na bardziej klasyczne obrazy? Zobaczcie sami!

doda-riotka najnowszy teledysk.jpg

Jest już najnowszy teledysk Dody! Obejrzyjcie i oceńcie sami

Doda, piosenkarka znana z kontrowersyjnych zachowań, na pewien czas zniknęła z głównego nurtu muzycznego. Jej kariera jednak wcale się nie skończyła i właśnie pojawił się kolejny teledysk do singla "Riotka".

Fani dość długo musieli czekać na kolejne dzieło wokalistki, która właśnie na dziś zaplanowała premierę teledysku. Cierpliwi mogą się w końcu cieszyć i zobaczyć ponownie swoją idolkę "w akcji".

Jak prezentuje się klip? Cóż, można przyznać, że jak na Dodę, to całkiem... grzecznie. Jego konwencją są lata 60. i to właśnie w tych klimatach dobrane są stroje i aranżacja całego teledysku. Doda jak zawsze wygląda pięknie i bardzo seksownie, ale czy można się było spodziewać czegoś innego?

 

Sam teledysk zrobiony jest dość ciekawie i jak zawsze widać, że zrobiony jest, jak przystało na większość produkcji Dody, z dość dużym budżetem.

Dla tych którzy spodziewali się jednak powtórki i wielkiego "wow", które nie wiadomo czy bardziej szokuje czy zachwyca, niestety teledysk będzie rozczarowaniem. W całym klipie dominuje biel i czerń z czerwonymi akcentami, jak na przykład czerwone usta, czy sukienka piosenkarki.

Sam tytuł piosenki oczywiście również ma duże znaczenie. Riot w języku angielskim oznacza buntowanie się. Taki wybór tytułu piosenki, którą Doda chce znów wrócić na topowe listy muzyczne nie powinien dziwić, gdyż, co by nie powiedzieć, pasuje on do wykonawcy. 

Cóż, czas pokaże czy ten singiel i jego klip są w stanie sprawić, że Doda znów mocno zaistnieje na polskim rynku muzycznym.

Oto najnowszy klip Dody "Riotka":

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 31.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×