"Jeżdżąca szafa Kasi" przybywa Polkom z pomocą!

TLC proponuje kobietom nowy program o modowych metamorfozach. Ale takiego pomysłu jeszcze nie było.... O co chodzi?

Jezdzaca szafa Kasi mainnaim.jpg

Kobieta zmienną jest, ale jedną z niewielu stałych w jej życiu jest to, że nie ma co na siebie włożyć. Sukienka za wąska, spodnie przykrótkie, a poza tym nic do siebie nie pasuje. Aż strach wyjść na zakupy, bo przecież nie każda z nas ma fortunę, którą może na nie przeznaczyć. Drogie Panie, nadchodzi, a właściwie nadjeżdża, pomoc! „Jeżdżąca szafa Kasi” to nowy program telewizji TLC, w którym prawdziwa wybawicielka i doradczyni stylu – Katarzyna Grabowska, uratuje Was z modowej opresji. Położy kres temu utartemu sformułowaniu - „nie mam co na siebie włożyć”. Kasia udowodni Wam, że macie! Pod jej okiem bohaterki programu przejdą prawdziwą modową metamorfozę. Jaki będzie jej efekt? Zobaczycie już 12 maja w telewizji TLC. 

Jeżdżąca szafa Kasi m.jpg

„Jeżdżąca szafa Kasi” wyrusza w Polskę ze specjalną misją. Pełna zapału i pozytywnej energii prowadząca program odwiedzi kobiety marzące o stylizacjach, które podkreślą ich charakter i osobowość, a także atuty sylwetek. Kasia przyjrzy się zawartości szaf Polek, zrobi porządki oraz uzupełni o brakujące „must have” każdej kobiecej garderoby. Wszystko po to, aby szybko i łatwo tworzyć modowe zestawienia, w których panie będą czuć się jak w drugiej skórze oraz wyglądać jak milion dolarów. Stylizacje zaproponowane przez Kasię będą odzwierciedleniem tego, co bohaterkom w duszy gra. A co najważniejsze nie będą kosztować fortuny. 

Kasia odwiedzi kobiety w ich domach oraz zaprosi do swojego królestwa – „jeżdżącej szafy”, pełnej modowych „perełek”. Piękne dodatki, torebki i buty. To wszystko w połączeniu z rzeczami bohaterek pozwoli stworzyć unikalne stylizacje i tchnąć nowe życie w ich dotychczasową garderobę. Uczestniczkami programu będą typowe kobiety, które za każdym razem kiedy stają przed szafą, nie wiedzą co na siebie włożyć. 

Jezdzaca szafa Kasi 001.jpg

Stylistka postara się poznać ich charakter, gust i oczekiwania. Obiektywnie oceni mocne i słabsze strony. Przeprowadzi analizę sylwetek i dobierze do nich najwłaściwsze kroje ubrań. Zaproponuje kolory, które najlepiej podkreślą urodę bohaterek. Zdradzi stylistyczne triki na szybkie i sprawdzone zestawienia na tzw. wielkie wyjścia. Podzieli się pomysłami, które za rozsądną cenę mogą urozmaicić zawartość szafy i dopełnić w sposób idealny każdą stylizację. 

Z Kasią moda stanie się świetną zabawą, a efekty jej pracy zaskoczą niejedną z nas! Przekonaj się jak niewiele wysiłku potrzeba, aby udoskonalić swój styl. „Jeżdżąca szafa Kasi” już w drodze!

 Premiera: piątek, 12 maja, godz. 22:30 w telewizji TLC


Zobacz też:

źródło, zdjęcia: mat. prasowe   Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 11.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
wszedzie glonojady...
Dodano: 2017-05-12 23:24:06 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×