Joanna Liszowska jest "kozłem ofiarnym"?

Zapewne każdy z Was słyszał o słynnym zatrzymaniu znanej aktorki przez policję z powodu prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu i spowodowania wypadku. Zobaczcie, co na ten temat powiedziała jej koleżanka po fachu, Katarzyna Skrzynecka.

Joanna Liszowska jest kozłem ofiarnym

Joanna Liszowska jest "kozłem ofiarnym"?


Jazda samochodem po pijanemu jest zabroniona i surowo karana, lecz mimo wszystko wiele osób nadal siada za kierownicą z alkoholem we krwi. Części z nich udaje się pokonać wyznaczoną trasę bez spowodowania szkód i zagrożenia dla życia, lecz niektórzy ponoszą tego poważne konsekwencje.

Ostatnio media nagłośniły zatrzymanie słynnej aktorki, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu i spowodowała wypadek. Póki co, Joanna Liszowska została ukarana 6 pkt karnymi i mandatem w wysokości 400 zł, jednak grożą jej nawet 2 lata pozbawienia wolności. Zachowanie aktorki skrytykowało wiele gwiazd, m.in. Agnieszka Włodarczyk, czy Filip Hajzer, lecz z kolei Katarzyna Skrzynecka stanęła w jej obronie.

Jestem pierwszym ze świadków, który widział Joasię całkowicie trzeźwą, rzetelnie pracującą i uważam, że to, co media usiłują z niej zrobić jest dalece niesprawiedliwe, bardzo krzywdzące i bardzo współczuję jej tej sytuacji. Wszystko to, co się dzieje jest pomnożone po tysiąckroć. Cokolwiek się zdarzyło, wiem, że zdarzyło się absolutnie nieświadomie ze strony Joasi. 90 proc. z nas miało w życiu setki takich sytuacji, kiedy będąc na kolacji z przyjaciółmi wypiło wino czy kilka lampek wina i nawet nie pomyślało, wstając następnego dnia, czując się osobą zupełnie trzeźwą, że może  jeszcze coś w organizmie zostało -
mówi Katarzyna Skrzynecka.

Ponadto Joanna Liszowska sama przyznała się do tego, że to co zrobiła było błędem i poniesie tego konsekwencje, lecz mimo wszystko w internecie aż wrze od głosów krytyki. Jaka tak naprawdę jest aktorka?

Asię Liszowską znam od wielu lat, pracuję z nią na co dzień. Wiem, że jest osobą rzetelną, odpowiedzialną, nienaganną w swojej pracy, w odpowiedzialności za swoją rodzinę i dzieci. Asia sama już przyznała,że nie była to sytuacja w żaden sposób przez nią zamierzona. Stąd też jest mi tym bardziej przykro, jako jej bardzo życzliwej koleżance z pracy znającej ją od wielu lat, że jej kosztem dzieje się lincz publiczny - dodaje Katarzyna Skrzynecka.

Jaka jest Wasza opinia w tej sprawie?

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska jest kozłem ofiarnym?

Joanna Liszowska jest "kozłem ofiarnym"?

Joanna Liszowska


Joanna Liszowska jest kozłem ofiarnym?

Joanna Liszowska jest "kozłem ofiarnym"?

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska jest kozłem ofiarnym?

Joanna Liszowska jest "kozłem ofiarnym"?

Katarzyna Skrzynecka

Joanna Liszowska jest kozłem ofiarnym?

Joanna Liszowska jest "kozłem ofiarnym"?

Zobaczcie także:


Źródło: MilionKobiet.pl/ Newseria
Foto: KAPiF


Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 05.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-05)

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (33)

Awatar
Anonim
pól nocy musiała łoić wódę skoro przed południem alkomat wykazał promile..
Dodano: 2014-09-24 07:49:47 Zgłoś nadużycie
Anonim
jedna nieodpowiedzialna,druga taka sama pewnie piły razem tylko jedna wpadła, jak można bronić pijanego kierowcy potencjalnego mordercy wstyd
Dodano: 2014-09-20 23:48:32 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jest kozłem ofiarnym. Zgada się. Przecież ona tylko wspomagała wytwórcę gorzały (Palikota?!!!!) łykając jego wyroby. A że jakiś samochód się jej pod d...ę nawinął, to se do niego siadła, i wszystko!
Dodano: 2014-09-16 19:46:20 Zgłoś nadużycie
Anonim
lubie jesc takie prosiakijak liszowska...wlasnie robie grill i mysle jak by sie tu ladnie prezentowala na mojej wieczornej ramowko kolacji
Dodano: 2014-09-06 22:07:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
właśnie chciałabym wiedzieć co by się działo gdyby ktoś w jej auto uderzył pod wpływem alkoholu po tej "kolacji przy lampce wina"
Dodano: 2014-09-06 21:49:07 Zgłoś nadużycie
Anonim
skrzynia nie osmieszaj sie i nie bron jej ze nie swiadomie to zrobila bo wy myslicie ze wam wszystko wolno powinni jej prawo jazdy zabrac
Dodano: 2014-09-06 21:43:07 Zgłoś nadużycie
Anonim
Inaczej by śpiewała gdyby jakiś pijak wjechał w jej córeczkę albo męża..
Dodano: 2014-09-06 20:42:40 Zgłoś nadużycie
Anonim
pleciesz bez sensu skrzynecka
Dodano: 2014-09-06 20:38:41 Zgłoś nadużycie
Anonim
taaa.... bo gwiazdy i gwiazdeczki myślą że są ponad prawem!! Krupa niepoczytalny, ta znów "wypiła wino" dnia wczorajszego a miała ponad promil... Dlaczego my zwykli ludzie bez pieniędzy mamy być gorsi od gwiazdek??
Dodano: 2014-09-06 20:37:23 Zgłoś nadużycie
Anonim
Skrzynecka masz przesrane.
Dodano: 2014-09-06 20:34:44 Zgłoś nadużycie
1  2  3  4  »

Zobacz również

×