Johny Deep i Amber Heard pobrali się!

Znany aktor, Johny Deep o jego partnerka Amber Heard postanowili w końcu sfinalizować swoje zaręczyny. Jak wyglądał ich ślub? Znamy kilka szczegółów.

johnny depp_amber heard_ ślub.jpg

Johny Deep i Amber Heard pobrali się!

Która z nas choć przez chwilę nie zachwycała się nad którąś z ról znanego aktora Johnny'ego Deppa, no i oczywiście nad nim samym. Kilka dni temu aktor w końcu stał się mężem. Jego wybranką została Amber Heard.

Uroczystość okazała się skromna, tak jak zapowiadano już dawno. Amber Heard i Johnny Depp pobrali się w domu pana młodego w Los Angeles. Obyło się zatem bez wielkich hucznych przygotowań, którymi żyłby cały świat. Na uroczystość zostali zaproszeni najbliżsi przyjaciele oraz rodzina.

Jednak na samej uroczystości się nie skończyło. Choć są to jedynie plotki, to wiele zagranicznych mediów donosi, że młoda para po całej ceremonii zaprosiła wszystkich gości na swoją prywatną wyspę, gdzie wszyscy wspólnie świętować będą podczas tego weekendu przypieczętowanie związki i zmianę statusu cywilnego Amber oraz Johnego.

 

Aktor Johnny Depp oświadczył się dużo młodszej od siebie Amber Heard w grudniu 2012 roku. Para czekała zatem dość długo na to, by w końcu stanąć na ślubnym kobiercu. To sprawiło, że wokół całego przedsięwzięcia narodziło się bardzo wiele plotek. Jak widać przez ten czas jednak plan o kameralnym ślubie nie został zmieniony i tak właśnie wyglądała wyczekana ceremonia.

Jak wyglądała w tym dniu panna młoda i co miała na sobie? Zanim para stanęła przed ołtarzem rodziło się wiele domniemań na temat kreacji Amber. Niektóre z nich donosiły, że młoda aktorka planuje wystąpić w sukni od Stelli McCarney, jednak równocześnie dochodziły słuchy, że dla przyszłej żony Johny'ego Deppa nie ma to zupełnie znaczenia i nie zamierza zbytnio przywiązywać do tego wagi. Tego jak w końcu wyglądała wybranka aktora nie wiemy, ale możemy przypuszczać, że z pewnością, jak zawsze, zachwyciła swoją urodą.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 06.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×