Josh Hartnett z żoną podarowali swojej córce bardzo modny prezent!

Tagi: cybex

Co takiego?

cyvbex glowne mk.jpg

Amerykański aktor Josh Hartnett i jego dziewczyna, aktorka Tamsin Egerton postanowili niedawno skorzystać ze słonecznej pogody i wybrali się na spacer ulicami Londynu. Towarzyszyła im ich 5 – miesięczna córeczka. I nie byłoby w tym oczywiście nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że gwiazdy dla swojej pociechy wybrały jeden z najmodniejszych wózków ostatnich sezonów, czyli CYBEX Priam. 

Josh Hartnett to jednak nie jedyny celebryta, który postanowił podarować swojej Pociesze ten najbardziej pożądany model wózka. Kto więc jeszcze należy do grona miłośników firmy CYBEX?

Wielbicielami, popularnej wśród gwiazd marki, są również Karolina Kurkova, Keira Knightly, Liv Tyler, Coco Rocha, Lily Cole, Cate Blanchette, Rihanna, Miroslava Duma, Gwen Stefani i Rosamund Pike.

Więcej informacji o marce znajdziesz TUTAJ.

1.jpg


Materiały prasowe 

Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Środa 25.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Biedny człowiek. Alkohol widać już na jego twarzy. Lata zmieniania kobiet jak rękawiczki też zrobiły swoje. Zaprzepaścił karierę. Miał podtykane najlepsze role pod nos, wzgardził nimi, bo czuł się gwiazdą, a teraz jęczy w wywiadach, że jest gotowy się ich podjąć. Spiderman dobiegający 40-stki? Serio? Dziwię się tylko tej Tamzin. Młoda, naiwna, pewnie łatwo ją zbajerował. Obudzi się za kilka lat. Scarlett była mądrzejsza, że go zostawiła.
Dodano: 2016-06-17 07:18:52 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ciekawe kiedy byl w tym Londynie, skoro jest w Polsce na kreceniu filmu. :) Jeszcze w piatek byl we Wrocku. Wiem, bo dokladnie 27.05 o 20:11 zrobilem sobie z nim fotke.
Dodano: 2016-05-30 11:04:24 Zgłoś nadużycie
Anonim
wózek to nie jest "prezent" dla dziecka, tylko coś niezbędnego dla rodziców. a stać ich to kupili najlepszy. podejrzewam, że za swoja kasę, nie za Waszą?
Dodano: 2016-05-26 18:40:48 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×