Justyna Majkowska "Zakochana od jutra"

Justyna Majkowska, kobiecy głos z wielkiej konstelacji Ich Troje, powraca na scenę z płytą bardziej osobistą i lepiej oddającą jej prawdziwe muzyczne oblicze. Nie jest to jednak próba zwykłej autokreacji, ale rzeczywista potrzeba serca, ujawnienia tego, co artystkę inspiruje.

Justyna Majkowska Zakochana od jutraMajkowska nie powraca z hukiem i nie próbuje zaszokować swoich przeszłych czy przyszłych fanów. Chce ich natchnąć oraz dotrzeć do nich za pomocą gęstej od uczuć  i osobistych przemyśleń  solowej płyty pt. "Zakochana od jutra".

Koncentrując się  na tym,  co pobrzmiewa w jej wnętrzu, sięga po bardziej klasyczne konstrukcje muzyki gitarowej, a jednocześnie umiejętnie unika banalności. Wszystko po to, żeby jej delikatnie płynący kobiecy głos oraz treści, które niesie ze sobą, wysuwały się na pierwszy plan tej muzycznej eskapady.

Muzyka lekka w odbiorze oraz przyjemna dla ucha ukazuje optymistyczne oraz pełne nadziei oblicze Majkowskiej. Na swojej solowej płycie odkryła siebie na nowo i pełnią  radości z obranej  ścieżki zamierza zarażać  innych. Płyta godna polecenia na przekór codzienności. 

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Soundtrack "Happy Feet Two"

"A Look Of Freedom" Jan A.P. KaczmarekDodał(a): Karolina Czaja , Wtorek 29.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×