Już 5 listopada odbędzie się przedpremierowy pokaz wyczekiwanego "Spectre"

Nie możecie się doczekać premiery nowego Bonda? Jest szansa zobaczyć go na przedpremierowym pokazie, zobaczcie sami.

spectre.jpg

Już 5 listopada odbędzie się przedpremierowy pokaz wyczekiwanego "Spectre"

Nowa odsłona przygód znanemu wszystkim agenta 007 to zdecydowanie jedna z tych premier, na które czeka z niecierpliwością wielu miłośników kina akcji i nie tylko.

Tym razem fani znanego agenta pracującego dla Królowej spędzą w kinie nieco dłuższy czas, gdyż "Spectre" ma być najdłuższą jak do tej pory częścią o przygodach angielskiego bohatera. Jak zwykle nie będzie brakowało pięknych kobiet, szybkich samochodów i godnych uwagi scen akcji.

Zobacz też: "SPECTRE": SAM SMITH PREZENTUJE TELEDYSK DO "WRITING'S ON THE WALL"

Dla tych, którzy lubią także oglądać aktorskie zmagania Daniela Craiga, czy Moniki Bellucci to z pewnością dobra wiadomość. To właśnie ta dwójka będzie odgrywała główne role w najnowszej części przygód agenta 007.

 

Choć do premiery zostało już niewiele, to dla tych, którzy już przebierają nogami na samą myśl o obejrzeniu Bonda w akcji po raz kolejny, sieć kin IMAX przygotowała specjalne pokazy przedpremierowe, które ruszą już jutro, czyli 5. listopada. 

Zobacz też: PREMIERY 2015: 7 FILMÓW, NA KTÓRE WARTO PÓJŚĆ DO KINA TEJ JESIENI

Dla pierwszych 300 chętnych osób kino przygotowało także ciekawe upominki, które pozwolą po seansie zabrać nieco "Bonda" ze sobą do domu.

Tak czy inaczej, nawet jeśli mamy na tyle cierpliwości, by poczekać do oficjalnej premiery, warto w kalendarzu uwzględnić czas na potkanie z kultowym Bondem - Jamesem Bondem. 


Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 04.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×