Już dzisiaj rusza Polsat SuperHit Festiwal

Zapewne wiele z was zastanawia się o jakim wydarzeniu mowa. Do tej pory nazywało się ono bowiem TopTrendy i miało inną formułę. Sprawdźcie, jak w tym roku będzie przebiegał festiwal.

Już dzisiaj rusza Polsat SuperHit Festiwal

Ten weekend zapowiada się bardzo muzycznie. Przed nami bowiem Polsat SuperHit Festiwal. Czym to wydarzenie będzie się różniło od dotąd nam znanego festiwalu TopTrendy? Otóż nie będzie to konkurs. Na scenie zobaczymy artystów, którzy w 2014 roku sprzedali najwięcej płyt, a ich utwory cieszyły się największym zainteresowaniem zarówno w radiu, internecie, jak i na urządzeniach mobilnych.

Jak wygląda program festiwalu?


Już dzisiaj na początek wystąpi zespól Hey. Potem odbędzie się "Koncert platynowy", na którym usłyszymy muzyków, których płyty w 2014 roku osiągnęły status platynowych. Zobaczymy m.in. Donatana i Cleo, zespół Enej, LemON, Piersi, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Artur Rojek, Mela Koteluk, Dawid Podsiadło.
Wieczór zakończą obchody 20. rocznicy wydania płyty "Luksus", czyli debiutanckiego krążka grupy Szwagierkolaska.

W sobotę 30. maja na początku odbędzie się 10-lecie zespołu Zakopower. Potem rozpocznie się koncert "Radiowy Przebój Roku - Super Hit FM", na którym wystąpią artyści, których utwory w 2014 r. były najczęściej grane przez polskie rozgłośnie radiowe. Usłyszymy m.in. Kamila Bednarka, zespół Bracia, Maćka Maleńczuka i Psychodancing, czy grupę LemON. Na zakończenie odbędzie się recital:"Beata i Bajm Jakich Nie Znacie".

Ostatni dzień festiwalu to kabaretowa prywatka. Wystąpią m.in. Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Neo-Nówka, Andrzej Grabowski, Kabaret Młodych Panów, czy Marcin Daniec.

Będziecie oglądać?

Zobaczcie, jak było rok temu:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 29.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×