Już jest nowy singiel Taylor Swift! Śpiewa w nim, że umarła, a fani... robią memy!

Posłuchaj "Look What You Made Me Do"!

Untitled collagetaylornewsong1.jpg

Najnowszy singiel Taylor Swift promujący jej nadchodzącą płytę "Reputation" ujrzał światło dzienne i już zdążył wywołać niemałe zamieszanie w sieci. Wszystko z powodu nowego, mroczniejszego brzmienia oraz zastanawiającego tekstu. W piosnce o znaczącym tytule "Look What You Made Me Do" słyszymy linię melodyczną, która na myśl przywodzi brzmienie bardziej utożsamiane z Mariną and The Diamonds z czasów jej hitowego albumu "Electra Heart" niż z dobrze znaną wszystkim Swift. Według dziennikarzy muzycznych z "Rolling Stone" nowe brzmienie Taylor momentami przywodzi również na myśl dźwięki, jakich moglibyśmy spodziewa się raczej po Fergie, zwłaszcza w "mówionych" momentach piosenki.  

Jednak oprócz mroczniejszej niż do tej pory płaszczyzny muzycznej, Swift serwuje nam także mroczny i pełen pretensji tekst piosenki. Czy wokalistka kieruje swoje słowa do Kanye Westa, a może do Katy Perry? Z obojgiem jest bowiem zwaśniona. Według niektórych fanów, słowa piosenki traktujące o tym, że wokalistka chce pojawiać się w czyichś koszmarach i liczy na to, że karma spełni swoją funkcję, mogą być równie dobrze skierowane do któregoś z jej ex-partnerów, a tych, jak wiemy, było całkiem sporo. 

To, co jednak najbardziej przykuwa uwagę, to fragment tekstu, w którym Taylor śpiewa: "Och, przykro mi, stara Taylor nie może podejść do telefonu. Dlaczego? Bo jest martwa!" Ta niecodzienna fraza szczególnie przykuła uwagę fanów gwiazdy, którzy już snują na jej temat zabawne komentarze w Internecie, jak np. ten poniżej. 

tayolrtweet1.jpgPosłuchaj nowej piosenki Taylor Swift:


Co sądzisz na temat "nowej" Taylor? Podoba Ci się "Look What You Made Me Do" i reakcja fanów? 

Czekamy na komentarze!

zdjęcie: Starstock, Instagram, screen: Twitter.com

Zobacz też:
Dodał(a): Natalia Fijał , Piątek 25.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×