"Kac Vegas w Bankoku"

Kolejna część wielkiego hitu z roku 2009 Kac Vegas w reżyserii Todda Phillipsa. "Kac Vegas" został jedną z najbardziej dochodowych komedii wszech czasów dla dorosłych i otrzymał Złoty Glob dla najlepszego filmu komediowego.

Kac Vegas w BankokuPhil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) i Doug (Justin Bartha) wyjeżdżają do egzotycznej Tajlandii na  ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce już ryzykować i wybiera spokojne przedślubne  śniadanie. Jednak sprawy nie zawsze toczą się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas należy już do przeszłości, jednak to, co wydarzy się w Bangkoku trudno sobie nawet wyobrazić.

 Phillips ponownie pracował ze scenariuszem, który napisał razem ze Scotem Armstrongiem (Starsky i Hutch) i Craigiem Mazinem ("Straszny film 4"). Phillips był również odpowiedzialny za produkcję filmu pod szyldem własnej wytwórni Green Hat Films razem z Danem Goldbergiem ("Kac Vegas", "Zanim odejdą wody"). Producentami wykonawczymi byli Thomas Tull, Jon Jashni, William Fay, Scott Budnick, Chris Bender oraz J.C. Spink, a współproducentami David A. Siegel i Jeffrey Wetzel.

Źródło: Mat. prasowe

Dodał(a): Karolina Czaja , Środa 01.06.2011 (aktualizacja: 2011-05-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Qarola
Genialny film, bałam się, że nie dorówna pierwszej częsci ale jest mega!!!!
Dodano: 2011-06-15 07:33:04 Zgłoś nadużycie
Yoko
ja też ;) poza tym lubię Bradley'a Coopera :D Zwróciłam na niego uwagę po obejrzeniu pierwszej części, którą oczywiście polecam ;)
Dodano: 2011-06-14 21:55:12 Zgłoś nadużycie
aleksandrrra
muszę to zobaczyć! ;)
Dodano: 2011-06-03 19:37:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×