Kamilla Baar wyszła za mąż!

To dopiero zaskoczenie. Nie da się ukryć, że Kamilla Baar dobrze chroni swoją prywatność.

Kamilla Baar wyszła za mąż

Dzisiaj mamy dla was skrajne wiadomości. Najpierw donosiliśmy, że Ben Affleck i Jennifer Garner postanawiają się rozstać po 10 latach związku, a teraz się okazuje, że nasza polska gwiazda z kolei postanowiła zostać żoną. Ślub miał miejsce na wyjeździe wakacyjnym.

Kamillę ostatnio najbardziej kojarzymy z roli w serialu "Na dobre i na złe". Tymczasem w jej życiu sporo się dzieje. Aktorka wyszła za mąż za Piotra Kochańskiego, które jest od niej starszy o... 18 lat! Uroczystość odbyła się w polskiej ambasadzie w Lizbonie, a świadkami ślubu byli tylko najbliżsi młodej pary, m.in. dzieci.

O zmianie stanu cywilnego przez Kamillę Baar informuje "Fakt". Znajoma pary mówi w nim, że Kamilla i Piotr chcieli wziąć dyskretny ślub w niezwykłym miejscu, dlatego wybrali Lizbonę, którą uważają za jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie.

Zobaczcie także: Co i ile wkładają goście do kopert dla nowożeńców?

W czasie uroczystości aktorka była ubrana w koralową suknię marki Marc Cain. Bukiet kwiatów za to pochodził z krakowskiej kwiaciarni, który dostarczyli świadkowie - wspólnik Kochańskiego z żoną.

Teraz aktorka będzie się nazywała Kamilla Baar - Kochańska.


Kamilla Baar wyszła za mąż

Kamilla Baar wyszła za mąż

Kamilla Baar wyszła za mąż

Kamilla Baar wyszła za mąż


Zobaczcie także:Źródło: Fakt/ MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF


Dodał(a): Anka P. , Środa 01.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×