KARIN PARK w Polsce!

Szwedzka wokalistka, aktorka i modelka Karin Park zagości w Polsce. Zagra dwa koncerty, promujące nową płytę "Highwire Poetry". Nie możecie przegapić!

KARIN PARK w Polsce!

KARIN PARK w Polsce!


Pochodząca ze Szwecji wokalistka, aktorka i modelka Karin Park już w przyszłym tygodniu zawita do Polski na dwa koncerty: w rod - 16.10 w warszawskim klubie 1500m2 i 17.10 w poznańskim Spocie! Karin znana jest z doskonałych występów live, co udowodnia podczas tegorocznego płockiego festiwalu Audioriver, a także podczas praskiej edycji Electronic Beats.

W Polsce ukazał się najnowszy album Karin "Highwire Poetry", a jej głos słychać także w singlowym przeboju "Everything" - duecie z May Jane Coles.  Gos i muzyk Szwedki mona skojarzy z twórczoci Fever Ray, The Knife a take z Depeche Mode i nie ma w tym nic dziwnego, bo producentem pyty Karin jest znakomity producent Christoffer Berg – bliski współpracownik wymienionych artystów. Pytana o swoich idoli mówi zdecydowanie: "Gdybym mogła wybierać jednego artystę, spośród żywych i umarłych, z którym chciałabym współpracować, wybrałabym Depeche Mode".

Supportem warszawskiego koncertu artystki będzie utalentowana electro-popowa grupa ze stolicy - Rubber Dots.Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 11.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×