Karolina Wydra - Polka w obsadzie amerykańskiego serialu "Miasto zła"

To kolejna nasza rodaczka, która osiągnęła sukces za granicą. Obecnie będziemy mogli ją oglądać w serialu "Miasto zła", który na naszych ekranach pojawi się już dzisiaj o godz. 22 w TVN7.

Karolina Wydra - Polka w obsadzie amerykańskiego serialu "Miasto zła"

Karolina Wydra urodziła się w Opolu, ale obecnie mieszka w Los Angeles, gdzie zdobywa coraz więcej ról w filmach i serialach. Pierwsze kroki w świecie hollywoodzkiego filmu Karolina stawiała w 2008 roku. To właśnie wtedy zadebiutowała w filmie "Ratunku! Awaria" Michela Gondry. Rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola w serialu "Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar". W 2011 zagrała Jordyn w "Kocha, lubi, szanuje", gdzie wystąpiła u boku Ryana Goslinga.

W roku 2011 wygrała casting do serialu "Dr House", w którym zagrała Dominikę Petrową, która została żoną głównego bohatera. Po tej roli Wydra zaczęła dostawać coraz więcej propozycji występowania w serialach. Zagrała w "Czystej krwi" i "Justified: Bez przebaczenia". Najnowsza produkcja z udziałem Polki to serial "Miasto zła", w którym Karolina partneruje m.in. znanemu z serialu "Plotkara" Edowi Westwickowi.

Karolina Wydra - Polka w obsadzie amerykańskiego serialu "Miasto zła"


Wszyscy, którzy są ciekawi talentu aktorskiego Karoliny, już dzisiaj, czyli dwa dni po premierze amerykańskiej, mogą ją obejrzeć w tym serialu na antenie TVN7 o godz. 22!

O czym opowiada "Miasto zła"?


Lata 80-te. Los Angeles. Rock and roll, narkotyki, seks i imprezy w nocnych klubach. To miasto, w którym można spełnić marzenia, zatracić się i...zginąć z rąk seryjnego mordercy.


Sunset Strip w Los Angeles to idealna okolica, żeby dobrze się zabawić. Duszna atmosfera nocnych lokalów, powszechnie dostępne używki i głośna muzyka sprawiają, że można zapomnieć o całym świecie. To także wymarzone miejsce dla seryjnego mordercy, który bez problemu może upolować tu swoją przyszłą zdobycz. Kent Granger (Ed Westwick) jest jak kameleon, potrafi idealnie dopasować się do każdej sytuacji. Na ofiary wybiera młode, piękne i zagubione kobiety. Nie musi długo szukać. Kiedy zadedykuje swojej wybrance piosenkę w lokalnej rozgłośni radiowej, wiadomo, że za chwilę będzie martwa.

Łaknący sławy Kent nie poprzestaje na jednym morderstwie, a policja Los Angeles staje przed jedną z najtrudniejszych spraw w swojej historii. Detektyw Jack Roth (Jeremy Sisto) i jego partner Paco Contreras (Gabriel Luna) za wszelką cenę chcą złapać przebiegłego i okrutnego zabójcę. Muszą zdążyć zanim lista ofiar się wydłuży. Pomoże im w tym policjantka pracująca pod przykryciem w jednym z nocnych klubów – Dianne Kubek (Karolina Wydra). Jej skomplikowane relacje z jednym z detektywów nie pozostaną bez wpływu na toczące się śledztwo.

W pogoń za Kentem rusza także jego niedoszła ofiara, młoda dziennikarka Karen McClaren (Taissa Farmiga), która liczy na najbardziej atrakcyjny materiał prasowy w swojej karierze. Kiedy seryjny morderca dzwoni do niej i chce umówić się na spotkanie, policjanci postanawiają wykorzystać ją jako przynętę. Czy uda im się przechytrzyć mordercę?

Premierowy odcinek serialu "Miasto zła" już 29 października o godz. 22.00 w TVN7.

Kto będzie oglądał?Zobaczcie także:Źródło/ Foto: TVN7
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 29.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar

Zobacz również

×