Kasabian "Velociraptor!"

Najbardziej wyczekiwana płyta tego rocku wydana zostanie przez Brytyjczyków z zespołu Kasabian. Będzie to składający się z 11 utworów zestaw "Velociraptor!", który światło dzienne ujrzy 19 września.

Kasabian Velociraptor!Następca "West Ryder Pauper Lunatic Asylum" powstawała w rodzinnym mieście zespołu - Leicester. Materiał zmiksowany został natomiast w San Francisco.

Autorem i producentem dzieła jest członek zespołu - Sergio Pizzorno. – "Velociraptor!" to wielki skok w karierze największej brytyjskiej kapeli - zapowiadają.

"Velociraptor!" zwiastowało nagranie "Switchblade Smiles", którego bezpłatnie można posłuchać na oficjalnej stronie www formacji, a klip obejrzeć na kanale Vevo@YouTube bandu. Magazyn "NME" określił kawałek jako "grzmiącą, czarną chmurę o mocy techno - prawdopodobnie najcięższy numer, jaki nagrali, a niewykluczone, że i ich najlepszy".

Pierwszym oficjalnym singlem z albumu jest kompozycja "Days Are Forgotten", która swoją światową premierę miała pod koniec lipca 2011 roku. Singiel spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno fanów, jak i krytyków muzycznych. Do polskich rozgłośni radiowych trafi już 8 sierpnia.

Singiel zespół także udostępnił na swoim oficjalnym kanale Vevo@YouTube. Legalna mp3 do cyfrowych sklepów muzycznych trafi na tydzień przed premierą całej płyty, tj. 11 września.

Kasabian był gwiazdą Open’er Festival 2010, gdzie na głównej scenie zagrał dla zgromadzonej ponad 70.000 publiczności.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Hurts zagrają w Poznaniu
"Planet Pit" Pitbull

Dodał(a): Karolina Czaja , Środa 03.08.2011 (aktualizacja: 2011-08-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×