Kasia Smutniak ma nowego faceta!

Supermodelka Kasia Smutniak ma nowego faceta! Jej wybrankiem jes bardzo bogaty i niezwykle przystojny Domenico Procacci - włoski producent filmowy. Pasują do siebie?


Kasia Smutniak

Kasia Smutniak ma nowego faceta!Jedna z najbardziej znanych polskich modelek Kasia Smutniak w ostatnich latach przeżywała naprawdę ciężkie chwile. W 2010 roku była świadkiem dramatycznego wypadku spadochronowego, w którym zginął jej mąż Pietro Taricone. Z nieznanych przyczyn jego spadochron odmówił posłuszeństwa i nie otworzył się. Pietro został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie zajęli się nim najlepsi specjaliści. Niestety, jego obrażanie okazały się na tyle rozległe i poważne, że kolejnego dnia po wypadku mężczyzna zmarł. Pietro osierocił 6-letnią córeczkę, którą miał z Kasią.

Kasia Smutniak w garniturze!

21.jpg

Pomimo ciężki przeżyć, modelce udało się stanąć na nogi. Od pewnego czasu Kasia widywana jest z włoskim producentem filmowym Domenico Procacci. To nie tylko przystojny, ale również bardzo zamożny mężczyzna z ugruntowaną pozycją zawodową oraz silnymi wpływami w branży filmowej.

Kasia Smutniak w Wenecji dwa lata po śmierci męża!


Jak Wam się podoba nowy wybranek Kasi Smutniak?

Kasia Smutniak ma nowego faceta!

Kasia Smutniak ma nowego faceta!


Kasia Smutniak

Kasia Smutniak


Kasia Smutniak

Kasia SmutniakZOBACZ KONIECZNIE: Pierwszy wspólny skok spadochronowy Kasi Smutniak i Pietro Taricone!


Foto: BE&W
Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 03.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×