Kate jak Diana

Grace Coddington, znana z amerykańskiej redakcji Vogue, wkleiła na swoim Facebooku zdjęcie książęcej pary i skomentowała je słowami: „Will i Kate razem ze swoim maluchem mówią cześć do zgromadzonych przed szpitalem. Kate ma na sobie niebieską sukienkę w groszki od brytyjskiej projektantki Jenny Packham. Sukienka jest bardzo podobna do tej, którą nosiła Diana w dniu pokazania światu malutkiego Williama.”

Kate jak Diana

Kate jak Diana
Księżna Kate wczoraj i księżna Diana 31 lat temu pojawiły się w podobnych kreacjach ze swoimi synami w ramionach. Gdyby Diana żyła, zostałaby najpopularniejszą księżną-babcią najpopularniejszego niemowlaka na świecie.

Kate jak Diana

Kate jak Diana

Księżna Diana zmarła tragicznie w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku. Już 20 września, kilka tygodni po tej smutnej rocznicy, w polskich kinach pojawi się film "DIANA", przedstawiający prawdziwą historię miłości Królowej Ludzkich Serc.

Uwielbiana przez miliony, kochana przez jednego... Nominowana do Oscara Naomi Watts nie do rozpoznania w kolejnej znakomitej kreacji jako najsłynniejsza i najbardziej nieodgadniona kobieta końcówki XX wieku.

Prawdziwa historia nieznanego romansu Księżnej Diany, który trwał aż do jej tragicznej śmierci.

Była podziwiana przez miliony ludzi na świecie, po śmierci stała się legendą. Jaka naprawdę była Królowa Ludzkich Serc? Śledztwo dotyczące jej wypadku, mimo, że nie rozstrzygnęło wszystkich wątpliwości, zostało oficjalnie zakończone. A przecież to nie jedyna tajemnica dotycząca życia Księżnej Diany. Jej domniemany romans z Dodim al - Fayedem odbił się szerokim echem w mediach. Ale czy rzeczywiście to właśnie z nim planowała spędzić resztę swojego życia? Prawdziwa historia okazuje się zupełnie inna…


Reżyseria: Oliver Hirschbiegel („Eksperyment”, „Upadek”)

Obsada:


· Naomi Watts („Niemożliwe”, „King Kong”, „The Ring”, „Mulholland Drive”)

· Naveen Andrews („Angielski pacjent”, „Duma i uprzedzenie”)

· Cas Anvar

Film pojawi się w kinach 20 września 2013 roku.
ZOBACZ ZWIASTUN FILMU 'DIANA"!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto:
SKY News

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 24.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
grazynkaszapolowska
jak an dobę po porodzie to wygląda super
Dodano: 2013-07-24 21:21:33 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×